ANKARA'da hsg(rahim filmi) çektiren arkadaşlar lütfen yardım edin:((ACİL...

canım sende aynı bnm gibi olmuşsun ben düğün günümde bile iğnelerle ayakta duruyodum bnde idrar yolu enfeksiyonu oldm,mantar çıktı,enfeksiyon çıktı.bizimde hiç bi problemimiz yoktu eşimde herşey normal bnde normal bnde klomen kullandım gayetde ii gelişti yumurtalarım ama işte bnmde rahime bakılmamıştıbilmiyorumkismileama bn tahmin ettim zaten bukadar çok enfeksiyondan sonra kesin tüplerde bişey var dedim.çünkü herşey bukadar normalken tüplerde bi anormallik vardı demekki.işte sonra sonucuda biliosun.inşallah şimdi açılırda ameliyata gerek kalmaz neyseki bunada şükrediyorum.enazından olmamasının sebebi ortaya çıktı.canm moralini bozmak istemem ama senin sorunda bnmle aynı gibi yani sennde tüplerde problem olabilir ama canını sıkma enazından bu halledilmicek bi problem değil belki senn tıkanıklık varsa bu flmi çekilirken hemen açılı verir inşallah ikimizde tez zamanda kavuşuruz bebişlere

aminn canımm inşallahhh
bende öle düşünüyorumm tatlımm klomeni kullandığımda dr çok güsell diyordu ama olmadıı iştee
inşallahhseninde gerekk kalmazz benimdee
ayy walla korkmaya başladımmm

aminn canımm inşallahhh
bende öle düşünüyorumm tatlımm klomeni kullandığımda dr çok güsell diyordu ama olmadıı iştee
inşallahhseninde gerekk kalmazz benimdee
ayy walla korkmaya başladımmm

korkma canm bnde çok korkuyodum ilk başta ama artık şöyle düşünüyorum herşey olacağına varır.rabbim bize nasip ettiyse zaten er yada geç olur hayırlısıyla.şuna bak nekadarda çok benziyor sorunlarımız birbirine belkide yarın bigün çocuklarımız olucak biz arkadaş olup görüşücez bu anılarımızı ve doğum anılarımızı hatırlayıp gülücez ve tabi çocukların peşinden koşturucaz belkide kim bilir inşallah ogünleride görürüz hayırlısıyla inşallah..:Saruboceq:

inşallahh canım yaaaa
haklısın inşallahh o günler gelirr
kıss bi türlü açık yakalayamadık birbirimizii
inşallahh güle güle hatırlarızz

inşallahh canım yaaaa

valla yaa bitürlü açık yakalayamadık açık yakalasakda bn özelden msj atamıorum bide sadece annemlere gelince girebiliyorum nete.canım buarada birbirimizide tanıyalım istersen bn gülay yaş 21 pursaklardayım.sen ankranın neresi yaş isim şimdiden tanışalımdaolumunekankayizsmileilerde çok samimi oluruz belkiyerimseniben

inşallahh canım yaaaa

hee bide bugün aslında adet günüm ama olmadım 31günde bir olduğum için şubatta 28çekti sanırım oyuzden 2gün falan sarkar.buay hamiş olmadığımdan eminim ama.çünkü progesteron sonucuma göre buay yumurtlamam olmamışmafoldumben

inşallahh canım yaaaa

canım bide çubuktaki dr demişsin çubuktamı oturuosun yoksa oraya sadece özel dramı gittin eğer öyleyse ve memnun kalmadıysan bnm drumda çook ii onuda burda buldum.arkadaşlar çok ii diye anlatıolardı bnde bi gidiim memnun kalmazsam bidaha gitmem dedim ama okadar kibar,mütevazi,ilgili bi drki çok memnunum eğer gitmek istersen kesinlikle tavsiye ederim muayene ücretide çok değil ozamn bizim ssk yoktu birzda fiyat önemliydi ama şimdi bu drum olsunda diorum kaç para olursa olsun muayene ücreti 80tl eğer özel drada gitmek istersen daha detaylı bilgi veririm.onu benm karşıma allah çıkardı senin gibi bi arkadaşımlada ilgilenmesini isterim:1hug:

kızlar selam opuyorumnanaktan
ben yen üye oldum sizler gibi bebek isteyenlerdenim bu dördüncü ayımyerimseniben
yazılarınızı okudum inşallah hepimiz bebişlerimize kavuşuruz tez zamanda:Saruboceq:
doktor ve hastane arayışlarınıza şahit oldum ve yardımcı olmak istedim.Benim ankarada gittiğim bir tıp merkezi var ve özel bir merkez fakat sgk lı hastalara bakıyorlar üstelik hiç bir işlemden ücret almıyorlar.Doktorları da çok iyi ilgileniyorlar,laparoskopi,hsg,aşılama hepsini ücretsiz yapıyorlar sosyal güvencesi olanlara:1rolleyes:
Tavsiye ederim ama ismini vermek doğru olur mu bilmiyorum buradaCADIARZU

anladım canım melike ben 19 yaşındayımm 20 ye az kaldı:)) sincandayım benn
inşallahh canımmm samimi oluruss

ayy canım bi sürpriz olurda gelkir bebeğin inşalllahhhhhhhhhhhhhhhhhh
canım önce çubuktsydık ama taşındıkk ordann
canım dr çok iyiydi özel değildii ama inanılmaz iyiydii
canım zübetdeye bi gidiyimm sorun olursaa senden detaylı bilgiyi alırım canımmm

Doktor Baki Arslan 375 00 11 den ulaşabilirsiniz.

canımm daha yeni evlisinizzz ama inşallah bekletmez bebişinizzzz
sağol canım aldım noyuu çook sağoll
sizin neden olmuyo canım bi sorun varmıı

canım ben altı yıllık evliyim fakat 4 aydır bebek düşünüyoruz.Herşeyimiz normal çıktı doktorum altı yıl korunmanın ardından bir seneye kadar ancak olur acele etme dedi bekliyorum hayırlısı bakalım.
Doktor Baki Arslan dan çok memnunum ben valla ücret almamaları ve ilgileri süperyerimseniben

merhaba arkadaşlar
bende 2,5 yıllık evliyim. 1,5 yıldır korunmuyorum. daha önce özele gittim.2-3 ay klomen tedavisi verdi. ultrasanla baktı ama o kadar. ama memnun kalmadım.bana ilgisiz geldi. 2 ay öncede SSK-ETLıK hastanesi endokrinoloji bölümüne gittim. kan tahlilleri ve pelvik usa bakıldı. doktor yumurtalıkların temiz olduğunu söyledi ama onun dışında insülin direnci çıktı. şimdi 3 aylık glifor ilacı kullanıyorum. o bitince kadın doğum doktoruna gitmeye başlayacağım. ama nerden başlayacağımı bilmiyorum.
yazdıklarını başından beri okudum. sosyal güvencemde var.
35 yaşımdayım ama daha başlamadan yaşayacaklarım beni çok korkutuyor.

aplacım acil şifalar diliyorumm
korkma aplacım sonunda bebeşlerimizz varr inşallahh geleceklerr

anladım canım ben 4 aylık evlisiniz anlamıştımm çok pardonn
hayıtlısı inşallahh bekletmez bebeişinizz
hakkaten sdüpermiş walla hemde özell

Nursa2009-doktor bakı aslan'ın ınt.sıtesını ınceledım. Bakalım ılaÇlarım bıtsın gıtmeyı dÜŞÜnÜyorum.
Bır yerden baŞlamak gereklı artık.

Nursa2009-doktor bakİ aslan'ın İnt.sİtesİnİ İnceledİm. Bakalım İlaÇlarım bİtsİn gİtmeyİ dÜŞÜnÜyorum.
Bİr yerden baŞlamak gereklİ artık.

Evet canım bencede öyle bir yerlerden başlamak gerekiyor opuyorumnanaktan

Google a kadın doğum uzmanı baki arslan diye yazınca zaten karşımıza çıkıyor.Valla bir sürü paralar döküyoruz boşu boşunaakannehir hem özel hem ücretsiz olması çok güzel bir şeyhihoyyyt

Üstelik laparoskopi,hsg,aşılama,yumurta takibi vs...her şey var alkisalkisalkis ameliyathanesi olan bir merkez yanialkisalkisalkis

inşallah herşey iyi olacak. öyle olması gerekiyor. etrafımdaki insanların daha ne zaman bebeğin olacak, yaşın geçiyor demelerinden yoruldum. sanki isteyince hemen hamile kalınıyor.
geçen günlerde eşimin ailesinden iki kişinin hamilelik haberini aldık. çok sevindik. kutladık. sonrasında bütün gözlerin benim üzerime çevrilmesi beni çok rahatsız etti.

arkadaşlar hsg yi abartıyorsunuz, ben bugün çektirdim ve kendimi çok iyi hissediyorum, lütfen çok canım yandı çok kötü bişey diyenlere inanmayın, bende burdaki okuduklarımdan sonra cesaretimi yitirerek gitmiştim, ama hiç korktuğum gibi olmadı, ayrıca anesteziye hiç ama hiç gerek yok, ağrıkesici yeterli, bunun için özellere para harcamayın, yazık olur, ben etlik zübeyde hanımda çektirdim ve çokta ilgiliydiler....

canım sonuş nasıl inşallah temizdirr
bende gidicem etlik zübeydeye adet olmamı bekliyoruss
hadi hayırlısı bakem inşallahh gelir bebişinn

sonucumu bugün aldım, allah şükür tüplerim açık, ilaç karın boşluğumada yayılmış, dr 6 aya kadar kendiliğinden hamile kalabileceğimi, kalamazsam tedaviye devam edileceğini söyledi.... umarım tedaviye artık gerek kalmaz, sende git tabi, etlik zübeyde hanımı herkese tavsiye ediyorum, inanınki korkulacak hiç bişey yok, merak ettikleriniz varsa yanıtlayabilirim, yeterki korkmayın lütfen...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…