Ankara'da iyi bir lazer epilasyon merkezi önerisine ihtiyacım var

fataldanger

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
4.470
1.065
İyi akşamlar

Acil olarak Ankara'da iyi bir lazer epilasyon merkezi önerisine ihtiyacım var. Cuma günü tatile çıkıyorum ve epilasyonu yarın yaptırmak zorundayım; çünkü kıllar hem görünür derecede çıktı hem de ağdaya gelmeyecek şekilde. Hem artık kılları yok etmede kalıcı bir çözüm istiyorum. Bir epilasyon merkezini aradım ve seans başına 800 tl istedi, bu bana çok fazla geldi. Ankara'da bildiğiniz, memnun kaldığınız hem de uygun fiyatlı bir yer varsa lütfen benimle paylaşın. Şimdiden teşekkürler

Seans başı 800 çok çok iyiymiş yalnız.
Başka yer aramayın bence. İstanbul'da mesela iyi biryerde seanslar 2000'den başlıyor.

V) Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir.

Başlıklara acil, yardım, acil yardım vb yazılmaması rica olunur.

IX) Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme aktarır. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması yöneticinin yetkisindedir.

Her konu bdvye değil içeriklerine göre forumdaki uygun kategorilere açılmalıdır.

XI) Forum'un işleyiş ve kuralları konusunda katılımcıları sürekli bilgilendirmek adminlerin veya moderatorların görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

• Forum Kuralları dışında bölümlere ait özel kurallar bulunabilir. Başlık açılan bölüme ait özel kuralları okumanız ve bu kurallara uymanız gerekmektedir.
  • Kullanıcıların kendi yararları göz önünde tutularak hazırlanan bu kurallar tartışmaya açık değildir.
  • Foruma üye olan kullanıcılar bu metni okumamış olsa da tüm kurallara uymayı kabul etmiş sayılır. Bu kurallar tüm kullanıcılar için bağlayıcı niteliktedir.

Son düzenleme:
İyi akşamlar

Acil olarak Ankara'da iyi bir lazer epilasyon merkezi önerisine ihtiyacım var. Cuma günü tatile çıkıyorum ve epilasyonu yarın yaptırmak zorundayım; çünkü kıllar hem görünür derecede çıktı hem de ağdaya gelmeyecek şekilde. Hem artık kılları yok etmede kalıcı bir çözüm istiyorum. Bir epilasyon merkezini aradım ve seans başına 800 tl istedi, bu bana çok fazla geldi. Ankara'da bildiğiniz, memnun kaldığınız hem de uygun fiyatlı bir yer varsa lütfen benimle paylaşın. Şimdiden teşekkürler
Merhaba arkadaşım. Ben sana Robotx kullanan bir salon bulmanı tavsiye ederim. Hem sonuç alırsın hem de paran boşa gitmez. 08507624686 Numaralı telefonu ararsan sana Ankara'daki salonları söylerler. Hatta sosyal medya hesaplarından yazarsan yine yardımcı olurlar. Robotx'ten şaşma derim. Diğer cihazlardan hem memnun kalmazsın hem de paran boşa gider. Yanık vakaları da cabası :KK66:

Merhaba arkadaşım. Ben sana Robotx kullanan bir salon bulmanı tavsiye ederim. Hem sonuç alırsın hem de paran boşa gitmez. 08507624686 Numaralı telefonu ararsan sana Ankara'daki salonları söylerler. Hatta sosyal medya hesaplarından yazarsan yine yardımcı olurlar. Robotx'ten şaşma derim. Diğer cihazlardan hem memnun kalmazsın hem de paran boşa gider. Yanık vakaları da cabası :KK66:
Kılı tamamen bitirir mi bu Robotx?

X