Ankara'da kadın doğum doktoru tavsiye

Zeynep_1307

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2020
49
13
25
Merhaba Ankara da iyi kadın doğum doktoru bilen varmıdır özel hastanede Zahide küçük hanıma giden oldumu kızlar tavsiye edermisiniz?

Bende doktor arayışı içindeyim. Dr ayla aktülay diye bir doktor var. Onu düşünüyorum ama yine de araştırmaya devam ediyorum. Zahide hanımın randevu ücreti için yüksek diyorlardı.

Lina kadın doğum hastanesinde Hatice Işık doktor var. Çok ilgili her aradığımda açar sorularıma cevap verir. Tavsiye ederim

Benim dogumuma 1ay var Esra Cabuk Comerte gidiyorum.Sevecen ilgili herseyimle ilgilenen bir doktor.Bir sorum oldugunda da rahatlikla arayabiliyorum.

Doktor Hülya Kula özel klinikte şuan ama anlaşmalı hastneleri varmı bilmiyorum kendisi çok tatlı ilgili bir kadın canım

Liv hastanesi. Doç. Dr. Buğra Çoşkun hocam ve ikiz kardeşi Doç. Dr. Bora Çoşkun... ikisi de şuan Ankaranın en iyileri🙏🏻

Doçent dr İkbal Kaygusuz derim keşke ilk doğumumda tanısaydım onu
Merhaba. Kaçıncı haftadasınız? İkbal Kaygusuz ilgili midir? Aradığınızda ya da mesaj attığınızda ya da acil bir durum olduğunda ulaşılabilir mi? Bir de normal doğum yanlısı mı acaba?

Merhaba. Kaçıncı haftadasınız? İkbal Kaygusuz ilgili midir? Aradığınızda ya da mesaj attığınızda ya da acil bir durum olduğunda ulaşılabilir mi? Bir de normal doğum yanlısı mı acaba?
Ben doğum yaptım kendisi o zaman lokman hekimdeydi evet normal Doğum yanlısı benim hamileliğim çok ağırdı yataktan kalkamıyor yemek yemiyordum gitmediğimiz dr kalmadı demirim çok düşüktü kullandığım hiçbir ilaç işe yaramıyordu ve drlar ki hematolog dahil elimizden gelen bir şey yok dediler ikbal hocaya gittik kendisi çok yenilikçi ve tecrübeli bana damardan verdi son bir kaç ayım rahat geçti.Doğuma gelince sesiyle tavrıyla yakınlığıyla ve beni motive edişi ile ilk doğum travmamı unutturup evladıma mutluluk muhabbetle kavuşmamı sağladı☺️Tavsiyem gidip tanışın sizde anlayacaksınız

Ben doğum yaptım kendisi o zaman lokman hekimdeydi evet normal Doğum yanlısı benim hamileliğim çok ağırdı yataktan kalkamıyor yemek yemiyordum gitmediğimiz dr kalmadı demirim çok düşüktü kullandığım hiçbir ilaç işe yaramıyordu ve drlar ki hematolog dahil elimizden gelen bir şey yok dediler ikbal hocaya gittik kendisi çok yenilikçi ve tecrübeli bana damardan verdi son bir kaç ayım rahat geçti.Doğuma gelince sesiyle tavrıyla yakınlığıyla ve beni motive edişi ile ilk doğum travmamı unutturup evladıma mutluluk muhabbetle kavuşmamı sağladı☺️Tavsiyem gidip tanışın sizde anlayacaksınız
Cok teşekkür ederim 🤗

X