Kalıcı Makyaj Uygulamaları Ankara’da kalıcı kaş nerde iyi ?

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak
Ben Nilüfer katrancı hanıma yaptırdım kalıcı dudak makyajı çok memnun oldum. Eğri yada şekilsiz çizmedi. kaşıda güzel yapıyor. Önümüzdeki ay kendisine kaşlarımı da yaptıracağım.adresini verebilirim. Bugün yaptırdığım foto. Şişlik inince tekrar paylaşarım

Eklentiler

• 354824F0-4E45-469C-A702-434E68EA0D7A.jpeg
    354824F0-4E45-469C-A702-434E68EA0D7A.jpeg
    31,4 KB · Görüntüleme: 1.867
Microbileading de derin yaralar olabiliyor biraz riskli. Normal kıl tekniğini yaptırmanızı tavsiye ederim.

Bugün yaptırdım ilk ve sonraki hali. Çok güzel oldu daha önce yaptırdığım yer kızıl yaptı kendimi kötü hissediyordum. Şimdi ki hali çok güzel.

Eklentiler

• 71B52E69-7A6F-4CF6-A45C-367E4D799B12.jpeg
    71B52E69-7A6F-4CF6-A45C-367E4D799B12.jpeg
    33,3 KB · Görüntüleme: 2.014
  • 394EF9D6-592C-491D-83C7-EE8278E0EF86.jpeg
    394EF9D6-592C-491D-83C7-EE8278E0EF86.jpeg
    36,1 KB · Görüntüleme: 2.547
Emsal doğan ankaraşubesine yaptırmıştım ilk uygulamayı berbat oldu kaşlarım. Hem birbirinden farklı hemde rengi silik yaptılar
Gürcan bilgeye gittim daha sonra daha iyi iş çıkardı simetrik yaptı en azından

Ben Nilüfer katrancı hanıma yaptırdım kalıcı dudak makyajı çok memnun oldum. Eğri yada şekilsiz çizmedi. kaşıda güzel yapıyor. Önümüzdeki ay kendisine kaşlarımı da yaptıracağım.adresini verebilirim. Bugün yaptırdığım foto. Şişlik inince tekrar paylaşarım

Nilüfer OHRİ hanımın soyadını yanlış yazmışım. Birgün bu yazıya denk gelip okursa kendisinden özür diliyorum.

Merhabalar, ben de Ankarada kaşlarıma microblading yaptırdım fakat çok pişmanım. Yaptıracaklara önerim kesinlikle kaşınızın şeklini mümkün oldukça değiştirmeyin. benim kaşlarımın şekli değiştirildi yeni kaş çizildi ve tüysüz yerler çok kötü duruyor. Evde biraz silmek için denemediğim şey kalmadı. Keşke rötuşa gitmeseydim diyorum. Yaptırdıgım kişiye söyledim tabi ki ücretle silebileceğini söyledi ama onu da verecek durumda değilim.
Tekrar söylüyorum kaşınızda hiç kıl olmayan yere çizim yaptırmayın arkadaşlar.
Ben şu anda acnelyse ve expigment kullanıyorum biraz hafifledi ama bu şekilde silmem mümkün olmayacak sanırım.
Çok heveslenmiştim keşke 10 kez düşünüp bir kez karar verseydim.
Ankara Tunalı da phibrows boyalarını kullanan sertifikalı birisine yaptırmıştım.

Eklentiler

• C41582DE-A741-4AE9-B1A2-EA21C88706BF.JPG
    C41582DE-A741-4AE9-B1A2-EA21C88706BF.JPG
    47,9 KB · Görüntüleme: 4.713
Ayrıca dudak renklendirme ve dipliner işlemi de yaptırdım. Onlardan çok memnunum. Onu başka birisine yaptırdım. Merak eden olursa yazabilirim.

Herkese merhaba,
Ben ... kaş kontür uygulaması yaptırdım. Ve çok memnun kaldım Ankara'nın en iyisi diyebilirim, kendileri microblading yerine micropigmentasyon yöntemi ile kaş kontür işlemi yapıyorlar, yani kanama, kesme gibi yaralanmalar olmuyor. Son derece steril bir ortamda uyguladılar. Herkese tavsiye ederim. Sevgiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ankarada yaşıyorsanız yada gidebilirseniz mutlaka Yasemin Terzioğlu ile tanışın derim . kendisi tam bir profesyonel kalıcı makyaj uzmanı. benim kaşlarımı 3d kıl tekniği microblading kaş kontürü yaptı.. kaşlarım çok kötüydü çok yer araştırdım ve arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisi ile tanıştım. öncesinde sizinle konuşuyor, tarzınıza ve yüz şeklinize uygun kaş şekillendirmeyi belirleyip uygulamayı gerçekleştiriyor. ben memnununum herkes çok beğendi çünki doğal çok mukemmel oldu... isteyen arkadaşlara resimlerimi yollayabilirim.

Merhabalar, ben de Ankarada kaşlarıma microblading yaptırdım fakat çok pişmanım. Yaptıracaklara önerim kesinlikle kaşınızın şeklini mümkün oldukça değiştirmeyin. benim kaşlarımın şekli değiştirildi yeni kaş çizildi ve tüysüz yerler çok kötü duruyor. Evde biraz silmek için denemediğim şey kalmadı. Keşke rötuşa gitmeseydim diyorum. Yaptırdıgım kişiye söyledim tabi ki ücretle silebileceğini söyledi ama onu da verecek durumda değilim.
Ben şu anda acnelyse ve expigment kullanıyorum biraz hafifledi ama bu şekilde silmem mümkün olmayacak sanırım.
Ankara Tunalı da phibrows boyalarını kullanan sertifikalı birisine yaptırmıştım.
Acaba fotoğraflarınız kaçıncı günlere ait? Sonraları çizgiler birleşip bulanık mı görünüyor

Ankarada twins(ikizler) dikimevinde kıl tekniği kaş yaptırdım bugün. Berbat ettiler kaşlarımı, ibrahim tatlıses gibi oldum. O kadar yapay ve simsiyah yaptılar. Ağlamamak için zor tuttum kendimi, oysa onlar parayı almanın peşindeydiler. Zehir zıkkım olsun, beni mahfettiler. Allaha havale ediyorum. Zaten kendine güvenen insan müşteri memnununiyerini önemser, parayı değil

Merhaba kime yaptırdınız acaba ben kıbrıs sertifikali fatoş ulgerden randevu aldimda?onun hakkında bilginiz var mi?

Herkese merhaba,
Ben ... kaş kontür uygulaması yaptırdım. Ve çok memnun kaldım Ankara'nın en iyisi diyebilirim, kendileri microblading yerine micropigmentasyon yöntemi ile kaş kontür işlemi yapıyorlar, yani kanama, kesme gibi yaralanmalar olmuyor. Son derece steril bir ortamda uyguladılar. Herkese tavsiye ederim. Sevgiler.
Nerede yaptırdınız acaba resim paylaşabilir mısınız?

X