Kalıcı Makyaj Uygulamaları Ankara’da kalıcı kaş nerde iyi ?

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak
Nerede yaptırdınız bende yaptırmak istiyorum ama ankara dayım
Herkese merhaba,
Ben ... kaş kontür uygulaması yaptırdım. Ve çok memnun kaldım Ankara'nın en iyisi diyebilirim, kendileri microblading yerine micropigmentasyon yöntemi ile kaş kontür işlemi yapıyorlar, yani kanama, kesme gibi yaralanmalar olmuyor. Son derece steril bir ortamda uyguladılar. Herkese tavsiye ederim. Sevgiler.

bahsettiğiniz kişi hakkında bilgim yok. ben yine phibrows sertifikalı birisine yaptırmıştım. tunalıda çalışıyor demirer soy isimli bir bayan, araştırıyorsanız karşınıza çıkmıştır mutlaka,
Sizin bahsettiğiniz Medine Demirer sanırım.Tunalıhilmide.Phibrows sertifikalı..
Bende ona kaş yaptırmayı düşünmüştüm yaptırmadım gerçi şuan hamileyim ama merak ettim neden kötü fotolarda güzel iş yapıyor gibi birde fatoş ülger o da phibrows sertifikalı ikisini beğenmiştim aslında

Ankara’da mikrobleading kas yaptırmak istiyorum neresi iyi tavsiye ve fiyatlarını yazar mısınız
Merhaba ben yasemin terziogluna yaptırdım dün ankara tunalida 800 gibi bi fiyatları var. Nilüfer hanım hem sohbeti hem enerjisiyle harika ve işini yaparken adeta zevk alıyor. Sizin güzel kaslara sahip olmanızı sizden daha çok istiyor diyebilirim. Benim daha ilk günüm kaslarimla ve çok memnunum yaşınıza uygun, yüz tipinize rengine uygun tasarlıyor her şeyi instagram profiline ve internet sitesine de bakabilirsiniz biz memnun kaldık fotoğrafları da bırakıyorum buraya aklında şüphe kalmasın kimsenin diye

Eklentiler

• Screenshot_20200618-111823_Instagram.jpg
    Screenshot_20200618-111823_Instagram.jpg
    91,5 KB · Görüntüleme: 892
erhaba ben yasemin terziogluna yaptırdım dün ankara tunalida 800 gibi bi fiyatları var. Yasemin hanım hem sohbeti hem enerjisiyle harika ve işini yaparken adeta zevk alıyor. Sizin güzel kaslara sahip olmanızı sizden daha çok istiyor diyebilirim. Benim daha ilk günüm kaslarimla ve çok memnunum yaşınıza uygun, yüz tipinize rengine uygun tasarlıyor her şeyi instagram profiline ve internet sitesine de bakabilirsiniz biz memnun kaldık fotoğrafları da bırakıyorum buraya aklında şüphe kalmasın kimsenin diye

Eklentiler
  • Screenshot_20200618-111823_Instagram.jpg

Merhabalar, ben de Ankarada kaşlarıma microblading yaptırdım fakat çok pişmanım. Yaptıracaklara önerim kesinlikle kaşınızın şeklini mümkün oldukça değiştirmeyin. benim kaşlarımın şekli değiştirildi yeni kaş çizildi ve tüysüz yerler çok kötü duruyor. Evde biraz silmek için denemediğim şey kalmadı. Keşke rötuşa gitmeseydim diyorum. Yaptırdıgım kişiye söyledim tabi ki ücretle silebileceğini söyledi ama onu da verecek durumda değilim.
Tekrar söylüyorum kaşınızda hiç kıl olmayan yere çizim yaptırmayın arkadaşlar.
Ben şu anda acnelyse ve expigment kullanıyorum biraz hafifledi ama bu şekilde silmem mümkün olmayacak sanırım.
Çok heveslenmiştim keşke 10 kez düşünüp bir kez karar verseydim.
Ankara Tunalı da phibrows boyalarını kullanan sertifikalı birisine yaptırmıştım.
Kesinlikle katılıyorum, ben de yaptırdığıma çok pişmanım. 1 yıl geçti, kendimi affedemiyorum bu hatayı yaptığım için. kaş olmayan yere dokundurtmayın. Hatta kaşlarınıza hiç dokundurtmayın. İnsan para ödeyip dert sahibi oluyor.

Ankara’da mikrobleading kas yaptırmak istiyorum neresi iyi tavsiye ve fiyatlarını yazar mısınız

Merhabalar ben tunalida yasemin terziogluna yaptırdım kaslarım çok kötüydü. ilk gördüğü zaman o bile sen bu kaslarla nasıl baş ediyordun dedi :KK70: şimdi sonuç harikaaaa üzerinden iki ay geçti ve hala memnunum ayrıca bi kere de ücretsiz revizyonuna gitmem gerekiyor o da yapıldıktan sonra daha da iyi olacak ve uzun süre gidecek. aklında soru olanlar bilgi almak isteyenler bana da sorabilirsiniz. Instagram hesabına da girip bakarsanız harika kaslar yaptığını göreceksiniz. Kötü kaş yoktur yasemin hanımın elinin değmediği kaşlar vardir:)

Herkese merhaba,
Ben ... kaş kontür uygulaması yaptırdım. Ve çok memnun kaldım Ankara'nın en iyisi diyebilirim, kendileri microblading yerine micropigmentasyon yöntemi ile kaş kontür işlemi yapıyorlar, yani kanama, kesme gibi yaralanmalar olmuyor. Son derece steril bir ortamda uyguladılar. Herkese tavsiye ederim. Sevgiler.
Nereye yaptirdiniz

Ankarada yaşıyorsanız yada gidebilirseniz mutlaka Yasemin Terzioğlu ile tanışın derim . kendisi tam bir profesyonel kalıcı makyaj uzmanı. benim kaşlarımı 3d kıl tekniği microblading kaş kontürü yaptı.. kaşlarım çok kötüydü çok yer araştırdım ve arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisi ile tanıştım. öncesinde sizinle konuşuyor, tarzınıza ve yüz şeklinize uygun kaş şekillendirmeyi belirleyip uygulamayı gerçekleştiriyor. ben memnununum herkes çok beğendi çünki doğal çok mukemmel oldu... isteyen arkadaşlara resimlerimi yollayabilirim.
ne kadara yaptırdınız acaba

Ankara’da tek Adres Cansu Durkun Akademi
Kardeşimin Kaşını Yaptı.Resiminide Paylaşıyorum

Eklentiler

• A877B746-BB91-4F6B-9533-C1436B7C6A2E.jpeg
    A877B746-BB91-4F6B-9533-C1436B7C6A2E.jpeg
    172,7 KB · Görüntüleme: 420
X