Ankara’da karın gerdirme ve popo şekillendirme Nebil Bozdoğan’a gideceğim,bakar mısınız kızlar???

Mooon

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2023
22
2
43
Kızlar,yıllardır bu siteyi takip ediyordum sonunda ben de üye oldum ve başlık açıyorum.
Lise yıllarımdan beri kocaman göbeğime takmış durumdayım bir de iki doğumdan sonra zaten var olan göbeğimde bir de sarkma var.Yaşım 42 ve sonunda cesaretimi toplayıp operasyona karar verdim.Göbeğimden alınan yağları da popoma ve basenime enjekte ettirmeyi düşünüyorum.Balıkesir’de yaşıyorum ama Ankara’da Nebil Bozdoğan’a gideceğim.Nebil Hoca,bu forumda okuduğuma göre,burun estetiğinde gayet iyi,çok iyi yorumlar okudum fakat göbek ve popo konusunda net bir şey okuyamadım.Benden önce karın gerdirme,popo şekillendirme,bel inceltme yaptıran var mı Nebil Hoca’ya.Basenim yok,popom düze yakın,belim kalın üstelik göbek kocaman…Kum saati görüntüsü istiyorum kızlar🥹
Lütfen başlığımı dikkate alın,bu gece yola çıkacağım görşme için.Hadi gözümü kararttım da inşallah bir ay sonra yapılacak operasyon benim için güzel olur.Ameliyat fobim var acayip tırsıyorum.

Canım diğer tarafa uzunca yazdım,buraya kopyalayıp yapıştıramıyorum uğraşıyorum olmuyor

X