Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası ankarada kreş??

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

Jasminium84

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
31 Ekim 2013
20.432
66.303
40
kızlar merhabalar,
bilenleriniz vadır, bir kızım var 26 aylık ve işitme engelli son doktor kontrolünde eğitim odyoloğumuz normalde çocuklar için 2,5 yaş sonrasını tavsiye ediyoruz ama sizin kızınız için hemen tavsiye ediyorum dedi (sosyalleşmesi, disiplini öğrenmesi, dil gelişimi -en önemlisi de bu- için
şimdi kreş araştırıyorum
sizlere sorum
ilki sizce özel kreşler mi daha iyi yoksa devlet kreşleri mi
bir de bildiğiniz, kendi çocuğunuzun veya yakınlarınızdan birinin çocuğunu gittiği kreşler olanlar, tavsiyeleriniz neler?
hangi kreşi önerirsiniz?
ankara yıldızda evimiz, kolejde de işyerim var
bu ikisinden birine yakın olması tercihim olur

Devletteki kreşler için 4 yaş ve sonrası alıyor diye biliyorum.
Umarım gönlünüze göre biryer bulursunuz.
evet bi yaş sınırı varmış en iyi ihtimalle 3 yaşından sonra kabul ediyorlarmış
inşallah çok teşekkür ederim, bi ihtimal kızıma uygun bi yer bulabiliriz diye araştırıyorum bakalım kısmet :)

açıkçası ben ankara da değilim de bulursunuz kreş

özel olur devletten 36 aydan başlıyor o da her yerde yok kontenjana göre

kurum kreşleri vs de soruşturun çevrede

Yıldız Çankaya yıldız ise o civarda çoktur zaten okul ama diğer yıldız ise Kolej civarında araştırın derim

bir de çok butik olmasın hani iyi ilgi vs gibi gelir ama devamlı olmayabilir tık diye öğretmeni gönderirler vs

mutlaka çocuk gelişimcisi ve üni mezunu öğretmen de olsun

belki bunlar maliyete etkili olur ama özel çocuk olunca kılı kırk yarmak gerekebilir

bu arada 25 aylıktan beri kreşe giden oğlum haftaya mezun olup seneye okula başlayacak

erken de değil yaşı

açıkçası ben ankara da değilim de bulursunuz kreş

özel olur devletten 36 aydan başlıyor o da her yerde yok kontenjana göre

kurum kreşleri vs de soruşturun çevrede

Yıldız Çankaya yıldız ise o civarda çoktur zaten okul ama diğer yıldız ise Kolej civarında araştırın derim

bir de çok butik olmasın hani iyi ilgi vs gibi gelir ama devamlı olmayabilir tık diye öğretmeni gönderirler vs

mutlaka çocuk gelişimcisi ve üni mezunu öğretmen de olsun

belki bunlar maliyete etkili olur ama özel çocuk olunca kılı kırk yarmak gerekebilir

bu arada 25 aylıktan beri kreşe giden oğlum haftaya mezun olup seneye okula başlayacak

erken de değil yaşı
maşallah oğlunuza, üniversite mezuniyetini de görürsünüz inşallah. :)
teşekkür ederim tavsiyelerinize uyacağım, dediğiniz gibi özel bi durumu olunca kılı kırk yarmak gerekiyor.

X