Ankara’da labioplasti sürecim

fudga

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2020
73
9
Arkadşlar merhaba , uzun zamandır araştırma yapıyordum ve bu sayfada çok zaman geçirdim, deneyimlerden faydalandım . Bu yüzden faydalanmak isteyenler olur düşüncesiyle sürecimi paylaşmak istiyorum . İlk duyduğum isim Özgür kartaldı iletişime geçtim, açıklayıcı bir şekilde iletişimde bulunduk , emin oldum. Randevumu oluşturdum , biletlerimi aldım, ameliyat esnasında yanımda olması gerekenleri hazırladım . Ameliyattan 9 gün önce alacağım raporla alakalı ve bir kaç kafama takılan soruyu sordum doktor bey de beni ertesi gün ameliyat olacak hastayla karıştırdı ve ameliyatı yapmak istemediğini söyledi , sonra o kişi olmadığımı söyleyince de sert çıktığı için geri adımda atamadı ve erteleyelim sonra yapalım Ankara size daha yakın vs bahaneler sundu. O kadar şaşırdım ki anlayamadım ve ameliyat olmadım biletlerimi iptal ettim . ( Uçak biletlerimin zararını karşıladı ama )
Daha sonra tekrar araştırmaya koyuldum çok doktorla konuştum kimisi tenezzül bile etmiyor sekreterleri konuşuyor . Isınamadım .
Ve en sonunda burda çok adı geçmeyen bir doktoru yine buradaki bir arkadaşın deneyim mesajıyla buldum . Telefonla ulaştım pazar günü olmasına rağmen benimle uzun uzun konuştu , bilmiyorum çok sıcak ve samimi geldi ve o güven oluştu . Aradığımda o güveni alabilmekti zaten beni harekete geçirecek olan duygu.
Randevu oluşturdum ve Ankara’ya gittim . Doktor hanım yine aynı sıcaklıkla karışıladı ve muayene oldum . Ertesi gün ameliyata girdim .
Arkadaşlar benim acı eşiğim baya düşük normalde ve aşırı korkuyordum . Doktor hanım o kadar kibar o kadar naif ki bu ellerine de yansımış 😊 ben ameliyattan çıktıktan sonra biraz sızlama vardı . Hastaneden çıkmadan ağrı kesici iğne yaptılar . O gün bile yürüyor hareket edebiliyordum gece biraz sızlamam oldu . Ağrı kesici içtim ve bir daha da ağrı kesici içmedim . İhtiyaç hissetmedim. Ödem var şiş fakat öyle güzel dikmiş ki ben bile çok anlamadım nerede dikiş olduğunu 😅
Dün ev işi bile yaptım , tabi çok ayakta durmakta istemiyorum sonradan şişlikler artar diye ama , şimdilik memnunum , umarım böyle devam eder 4. Günüm bugün , gelişmeleri yazarım yine , bu ameliyatı olmayı düşünenler belki bunlar size biraz yardımcı olur bu arada doktorum , Esra Demir Yüzer 🙏🏼

Çok geçmiş olsun sonunda olup kurtulmuşsunuz🤗 bende olalı 1,5 ay oldu ama ben süreci biraz ağır ilerleyenlerdenim 🙈 şükür memnunum ama bünyedende farkediyor. Hijyene dikkat edin. Ağrım yok diye kendinizi çok yormayın. Kabız olmamaya özen gösterin. Antibiyotik kullanıyorsanız mantardan korunmak için kefir, yoğurt,sirkeli su ve suyu bol tüketin ve şekerli gıdalardan bi müddet uzak durun. Başka sormak istediğiniz bişey olursa sorabilirsiniz.İnşallah sorunsuz sıkıntısız atlatırsınız hemence.

Çok geçmiş olsun sonunda olup kurtulmuşsunuz🤗 bende olalı 1,5 ay oldu ama ben süreci biraz ağır ilerleyenlerdenim 🙈 şükür memnunum ama bünyedende farkediyor. Hijyene dikkat edin. Ağrım yok diye kendinizi çok yormayın. Kabız olmamaya özen gösterin. Antibiyotik kullanıyorsanız mantardan korunmak için kefir, yoğurt,sirkeli su ve suyu bol tüketin ve şekerli gıdalardan bi müddet uzak durun. Başka sormak istediğiniz bişey olursa sorabilirsiniz.İnşallah sorunsuz sıkıntısız atlatırsınız hemence.
Çok teşekkür ederim canım benim . Ağrısız geçiriyorum ama dikişlerim fazla bunlar nasıl ne zaman düzelir tahmin bile edemiyorum . Şimdiden kaşıntılar başladı . Kaşıntı için fito krem sürüyorum başka bir önerin varsa kuzum onu da deneyebilirim . Antibiyotik kullanıyorum yarın bitecek inşallah . Batikonla temizliyorum ama bunun için başka bir alternatif bar mı acaba

Merhabalar evet benim de dikişim fazlaydı perine bölgesi kilitoris iç dudaklar ben iç dudakların diş dudaklardan birleşim yerleri içten komple dikiş oluyor hatta ben o içteki dikişleri fark etmemiştim dikişlerim bitti sanırken oraların kaşıntısıyla fark etmiştim dikişler 13 gün ile 15 gün arası düşmeye başlıyor evet bu arada fazlasıyla kaşıntı oluyor bu konuda doktorunuzdan bir krem önerisi alabilirsiniz ben batikonla pansumanı 8 gün bırakmıştım çünkü fazlası deriyi kuruttuğu için kuruluk kaşıntı ve benzeri başka problemler açabiliyor benim iyileşme süreci biraz yavaştı yaklaşık 25 gün içinde görünen dikişler düştü sonrasında iç dudakların dış dudakla birleştiği arada içten dikişler olduğunu fark ettim onlar da tabii bir hafta 10 gün kadar çok kaşıntılı bir şekilde iyileşti zaten acıdan çok kaşıntı rahatsız ediyor ben taharetlenirken yanıma bir şişe su aldım ama su sıcağa yakın ılık olacak şekilde klozete oturduğumda üst kısımdan dökerek arkaya doğru taharet lendim hem hijyen için hem de soğuk suyun çok hassasiyet ve acı verdiğini hissettim hiç merak etmeyin hijyene dikkat ettiğiniz sürece bir sorun olmaz

Merhabalar evet benim de dikişim fazlaydı perine bölgesi kilitoris iç dudaklar ben iç dudakların diş dudaklardan birleşim yerleri içten komple dikiş oluyor hatta ben o içteki dikişleri fark etmemiştim dikişlerim bitti sanırken oraların kaşıntısıyla fark etmiştim dikişler 13 gün ile 15 gün arası düşmeye başlıyor evet bu arada fazlasıyla kaşıntı oluyor bu konuda doktorunuzdan bir krem önerisi alabilirsiniz ben batikonla pansumanı 8 gün bırakmıştım çünkü fazlası deriyi kuruttuğu için kuruluk kaşıntı ve benzeri başka problemler açabiliyor benim iyileşme süreci biraz yavaştı yaklaşık 25 gün içinde görünen dikişler düştü sonrasında iç dudakların dış dudakla birleştiği arada içten dikişler olduğunu fark ettim onlar da tabii bir hafta 10 gün kadar çok kaşıntılı bir şekilde iyileşti zaten acıdan çok kaşıntı rahatsız ediyor ben taharetlenirken yanıma bir şişe su aldım ama su sıcağa yakın ılık olacak şekilde klozete oturduğumda üst kısımdan dökerek arkaya doğru taharet lendim hem hijyen için hem de soğuk suyun çok hassasiyet ve acı verdiğini hissettim hiç merak etmeyin hijyene dikkat ettiğiniz sürece bir sorun olmaz
Evet kuzu benimde iç dudakla dış dudak birleşim yeri o şekilde içten dikilmiş ilk ben de farkedemedim . Sen kaşıntı için hangi kremi kullandın ? Bu arada şeninde mi doktorun Esra Demir yüzer di ? Arada fito krem uyguluyorum o biraz kaşıntıyı alıyor ama, henüz 7. Günüm bugün.
Şimdiden bu kadar kaşınıyorsa öbür haftaları düşünmek bile istemiyorum 🤦🏻‍♀️

Evet kuzu benimde iç dudakla dış dudak birleşim yeri o şekilde içten dikilmiş ilk ben de farkedemedim . Sen kaşıntı için hangi kremi kullandın ? Bu arada şeninde mi doktorun Esra Demir yüzer di ? Arada fito krem uyguluyorum o biraz kaşıntıyı alıyor ama, henüz 7. Günüm bugün.
Ben kaşıntı için herhangi bir krem kullanmadım canım gözünü korkutmak istemem ama evet kaşıntılar bazen uyutmayacak derecede fazla olabiliyor ama bir taraftan da bunlar iyileşme belirtisi olduğu için sev inebilirsiniz benim doktorum Süleyman eserdağ adı

Bu arada kaşıntılar demişsiniz ya akıntınız da var mı yoksa sadece kaşıntı mı çünkü bazen antibiyotik kullanımına bağlı mantar oluşuyor o da çok fazla kaşındırıyor ben de öyle olmuştu

Bu arada kaşıntılar demişsiniz ya akıntınız da var mı yoksa sadece kaşıntı mı çünkü bazen antibiyotik kullanımına bağlı mantar oluşuyor o da çok fazla kaşındırıyor ben de öyle olmuştu
Yok canım akıntı yok çok şükür ona dikkat ettim baya ama geceleri dikiş yerleri çok kaşınıyor ne süreceğimi de bilemedim

İyi maşallah akıntınız yoksa sorun yoktur iyileşme kaşıntıları dır forumdan da çok okudum ben çok araştırdım bu kaşıntıdan kaçış yok maalesef krem bile kullansanız neden hafiften de olsa kaşıntı oluyor ben çok gece uyuyamadığı mı bilirim kaşıntıdan ama bu 10-15 gün sürecek bir süreç �nşallah siz de en fazla 1 ay sonra rahat edersiniz her yönüyle

İyi maşallah akıntınız yoksa sorun yoktur iyileşme kaşıntıları dır forumdan da çok okudum ben çok araştırdım bu kaşıntıdan kaçış yok maalesef krem bile kullansanız neden hafiften de olsa kaşıntı oluyor ben çok gece uyuyamadığı mı bilirim kaşıntıdan ama bu 10-15 gün sürecek bir süreç �nşallah siz de en fazla 1 ay sonra rahat edersiniz her yönüyle
Canım benim çok teşekkür ederim inşallah en kısa sürede düzelir ve rahat ederiz 🙏🏼

Canım benim çok teşekkür ederim inşallah en kısa sürede düzelir ve rahat ederiz 🙏🏼
Rica ederim inşallah bunlar şükürki geçici şeyler kendimiz adına güzel bi karar verdik biraz sıkıntısı olacak ama sonuç mutlu edici artık ikide bir enfeksiyondu akıntıydı rahatsız edici ne varsa kurtulduk şükür

Sürecim ağrısız çok güzel ilerliyordu , 2 haftadan sonra dikiş yerlerimin üzerinde şişlikler oluşması başladı , klitorisin sap tarafındaki şişlik günden güne daha da büyüyordu , dün patladı ve iltihap aktı , şimdi ağrım var . Fucidin krem zaten kullanıyordum bugün de antibiyotik içmeye başladım . Böyle bir şey yaşayan var mı arkadaşlar ,

Ah işte malesef böyle sıkıntılar da olabiliyor inşallah bir an evvel atlatırsınız Rabbim şifa versin

Doktorunuz kimdi ben de olacam da korkuyorum kararsızım

Doktorumla görüştüm antibiyotik kullanmamı söyledi , iltihap aktıktan sonra şişlik baya indi ağrısı da azaldı ama o dikiş yolu üzerinde içten şişlikler hala mevcut
Şimdi nasılsıniz iyi oldunuz mu ben de olacam korkuyorum kararsızım özgür kartal ve gökçen Erdoğan arasında kaldım

Şimdi nasılsıniz iyi oldunuz mu ben de olacam korkuyorum kararsızım özgür kartal ve gökçen Erdoğan arasında kaldım
Şimdi çok iyiym bir sıkıntı yok bazı kişilerde iplikler erirken tepkiye yol açabiliyormuş, 2 aya yaklaştı benim ben çok memnunum .