Ankarada LİPOSCUTİON YAPTIRAN VAR MI?

gkc_k

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2015
11
15
Ankarada liposuction yaptıran,memnun kalan ve doktorum iyi diyen var mı? Op.Dr. Orhan Erbaşı duydum ankarda? Bilgisi olan var mı?

Bende dün lipo ve kalçaya yağ enjeksiyonu yaptrdm..umarım sonuçlar güzel olur..şimdilik iyiyim

1 ay önce liposakşın ve tam karın germe ameliyatı oldum Ankara da.

1 ay önce liposakşın ve tam karın germe ameliyatı oldum Ankara da.
Ankarada kime yaptırdınız acaba,fiat bılgısı en cokta karın germe ıle ılgılı amelıyat sonrası süreç nasıldı ,ağrı cok oldumu,bende olacagım haftaya ama artık rüyalarıma gırdı cok gergınım dun gece ruyamda hemşireler kovaladı hastane korıdorlarında ,nerdeyse vazgececegım,benım sezeryandan sonra ıkı kere kasık fıtıgı alemıyatım oldu sımdıde gobek fıtıgından dolayı sanırım kaslarda cıddı bır acılma varmıs 4.kez karın germe oprs.olacagım ama korkumu yenebılırsem ınsallah.sımdıden tskkler gecmıs olsun sızede.

Ankarada kime yaptırdınız acaba,fiat bılgısı en cokta karın germe ıle ılgılı amelıyat sonrası süreç nasıldı ,ağrı cok oldumu,bende olacagım haftaya ama artık rüyalarıma gırdı cok gergınım dun gece ruyamda hemşireler kovaladı hastane korıdorlarında ,nerdeyse vazgececegım,benım sezeryandan sonra ıkı kere kasık fıtıgı alemıyatım oldu sımdıde gobek fıtıgından dolayı sanırım kaslarda cıddı bır acılma varmıs 4.kez karın germe oprs.olacagım ama korkumu yenebılırsem ınsallah.sımdıden tskkler gecmıs olsun sızede.
Doktor yağmur reyyan erol a oldum. Ben de hiç bir agrı sancı acı falan olmadı.

X