Ankara'da Meme Estetiği fiyatları ve süreç

Ben 1. Ay kontrole gidince artık çıkarabilirsin korse sütyeni demişti. Ama ben kızımla gidip alamadım sütyen. Geçen hafta gittim aldım. Suwen den çok güzel sütyenler aldım :KK66: dantelli hepsi. Birde braletlerden aldım :KK66: aslında hava çok sıcak olmasa evde korse sütyeni hala kullanırdım.. iyice bu şekilde iyileşsin diye..

Yaşadım tabi. Bornoz falan değince garip bir his oluyordu. Şimdi biraz daha alıştım.birde yan kısımlarda hala çok az his var ama geçecek biliyorum. Çok güzel dimdik duruyor. Meme ucu kapatıcı kullanıyorum dışarı çıkarken çünkü sütyene ihtiyaç duymuyorum
.
Yaa sizin adınıza sevindim dantelli sütyen hepimizin hayali umarım en kısa zamanda bende artık yeni ciciler alabilirim:) His kaybı yaşadınız mı peki
[/QUOTE

Yaşadım tabi. Bornoz falan değince garip bir his oluyordu. Şimdi biraz daha alıştım.birde yan kısımlarda hala çok az his var ama geçecek biliyorum. Çok güzel dimdik duruyor. Meme ucu kapatıcı kullanıyorum dışarı çıkarken çünkü sütyene ihtiyaç duymuyorum
.
Çokkk teşekkürler paylaştıklarınız darısı başıma diyeyim :)

Merhaba arkadaşlar bende 3 haftaya kadar olacağım dr serdar kara ya karar verdim 15 bin tl kadar bi fiyat çıktı kendisi çok ilgili hastalarına karşı fakat nasil olacak bende çok merak icerisindeyim tecrübesi olanlar yardım lütfen 🙏🏻🙏🏻

X