Ankara'da Meme Kanseri Doktor Tavsiyesi

MC06

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2019
3.218
4.713
Merhaba hanımlar anneme 2. evre meme kanseri teşhisi kondu😔.Tedavisini Ankara'da yaptırmayı düşünüyoruz.Bu konuda daha önce deneyimlediğiniz ya da yakınlarınızdan duyduğunuz, bildiğiniz iyi bir doktor/hastane var mı?Önerilerinizi yazarsanız sevinirim.:KK43:

Ben de tedavi surecindeyim. Ankarada genel cerrah Osman Kurukahvecioglu hocam çok iyidir..
Cerrahi olarak Osman Yüksel hocam radyoterapi olarak da Aytuğ hocam ile süreci tamamladık.Gazi Üniversitesi Hastanesi ve Medicana dan memnun kaldık.Yorumlarınız için teşekkürler.

Cerrahi olarak Osman Yüksel hocam radyoterapi olarak da Aytuğ hocam ile süreci tamamladık.Gazi Üniversitesi Hastanesi ve Medicana dan memnun kaldık.Yorumlarınız için teşekkürler.
Geçmiş olsun. Allah sağlıkla huzurla uzun ömür versin annenize. Şu an nasıl. Atlattı mı? Tedavi süreci çok zor muydu

Geçmiş olsun. Allah sağlıkla huzurla uzun ömür versin annenize. Şu an nasıl. Atlattı mı? Tedavi süreci çok zor muydu
Şu an hormon tedavisi alıyor atlatacak inşallah teşekkür ederim.Zor ve ağrılı bir süreç hala kenoterapinin ağrıları geçmedi:KK43:Allah hastalara kolaylık ve şifa versin.

Öncelikle Allah şifa versin. Benim annemde atlatali 2 yıl oluyor. 3.evreydi onkoloji hastanesi var çok iyi ilgi doktorlar tedavi yakından takip ediliyor hala. Doktoru Gamze idi soysmini unuttum şuan.

Öncelikle Allah şifa versin. Benim annemde atlatali 2 yıl oluyor. 3.evreydi onkoloji hastanesi var çok iyi ilgi doktorlar tedavi yakından takip ediliyor hala. Doktoru Gamze idi soysmini unuttum şuan.
Benim annemde onkoloji hastanesinde tedavi.oldu cok şükür atlattı. Rabbim bidaha göstermesin 🙏

X