Ankara'da perde

ozde-01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
753
2
Ankara'da kaliteli ve şık perde yaptırabileceğim neresi var? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

ben keçiörende yaptırdım canım
bütün ev 1,500 ytl tuttu ve katlamalı+stor+fon lu

ben salonuma yaptırdım
etlikte Tuğrab Tekstil Aşşağı eğlencede
katlamalı ve stor
benim salon 2 koca cam ve balkon kapısı
1000 lira

kızlar kesinlikle katlamalı perdeye heveslenmeyin.. bizim evde her perde yıkandığında kavga çıkıyor :) sırayla yapıyoruz..evde perde yıkanmasını istemiyoruz artık.. çıkarması bir dert takması apayrı bişey.. kafamçokkarıştı kelime bulamıyorum... şimdiye kadar sıfır hatayla takmayı nadir bcerebildim.. ortalama yarım saati buluyor takması.. ama çok hevesleniyosanızda tek bir oda için düşünün.. biz evde çürümeye bıraktık :roflol: dermişim

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.Zaten daha önce çevremden katlamalı perdenin kullanışlı olmadığını duymuştum.Onun için yaptırmayı düşünmüyorum.Dantel tül adı altında hiç ütü istemeyen bir tül çeşidi varmış.Acaba kullanan oldu mu? Kullanışlı mı?

Canım ben de katlamalı perde ile ilgili çok şikayet duydum. Biz çankayada arnova isimli bir perdeciden hem perdeleri hem de koltuk ve sandalye kumaşlarını aldık çok güzel ve orjinal oldu tavsiye ederim.

Canım ben de katlamalı perde ile ilgili çok şikayet duydum. Biz çankayada arnova isimli bir perdeciden hem perdeleri hem de koltuk ve sandalye kumaşlarını aldık çok güzel ve orjinal oldu tavsiye ederim.

Teşekkür ederim.

ben lojmana çıkacağım.perdeye çok para vermek istemiyorum.Ankarada nereyi önerirsiniz?

bizde lojmanda oturuyoruz bir arkadas cıkrıkcılar yokusunda özcelikler perdeye yaptırdı ... ve bütün ankara yı gezdiler en ucuz orası sayılır diyorlar.bakmanızı tavsiye ederim

walla ben kızılay izmir caddesinden necati bey e inen yol varya orada özkanlar mefruşat var oraya yaptırmıştık...bütün evin perdesi 600 e geldi ama bize özeldi tabiii benim arkadaşım olduğunu söylersen diğer yerlerden çok daha uyguna yaptırırsın...istersen git bir bak beğendiğin bir şey olursa bana özelden mesaj at sana ismimi vereyim canım...

X