Ankara'da psikolog önerisi

moonlight33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2016
2
0
Merhabalar, uzun zamandır terapiye giden birisiyim fakat son gittiğim terapistten fayda görmediğimi fark ettim ilaç kullanıyorum ilaçlarımı kontrol altında tutmak için beni psikiyatr ile irtibatlamadı bende ilacı ilk yazan psikiyatr ile iletişimimi kestim.Bunun nedeni ise kendisinin terapi vermesiydi fakat terapilerde bana kendi ailevi sorunlarından bahsedip ilginç sorular sorunca bıraktım ve şimdiki terapiste gittim fakat bu psikologda ne ilaçlarımı soruyor nede ilerleme kaydedebiliyorum...İnterneten araştırıp doktorlar takvimi ile gittiğim doktorların yorumlar ile alakaları yok hastalara rica minnet yazdırılmış yorumlar.
Ankara'da gerçekten iyi olduğunu düşündüğünüz sizin yada tanıdığınız birinin önereceği bir psikolog adı paylaşabilirseniz çok sevinirim..

kendim gitmedim ama gitmek istesem beyhan budak a giderdim. you tube dan dinlediğim kadarıyla kendini çok yetiştirmiş biri. bende merakla bu konuyu takip etcem bakalım var mı

kendim gitmedim ama gitmek istesem beyhan budak a giderdim. you tube dan dinlediğim kadarıyla kendini çok yetiştirmiş biri. bende merakla bu konuyu takip etcem bakalım var mı

merhaba öneririz için teşekkür ederim .Bende Beyhan Budak’ı duydum araştırdım fakat randevu alamadım şuan randevu veremediğini yazmış web sitesinde Malesef...o sebeple başka psikolog arayışına girdim

X