"Ankarada Regresyon Terapisi " tavsiyeleri bekliyorum kızlar!

Avukatekin

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2016
25
9
Arkadaşlar ben regresyon yani geçmiş yaşam şifası seans randevusu aldım TUĞÇE YILDIZ dan :21:kendisi spiritüel yaşam koçuymuş instagramını takip ediyorum birde Ankarada çok fazla alternatifim yok aradığım kişilerden elektrik alamadım ama tuğçe hanım bana çok tatlı geldi acaba aranızda deneyen varsa fikirlerini paylaşabilirmi?? Birde bu kişi reiki mastermış aşk ve bereket tılsım yapıyormuş tarot vs onları deneyen varsa fikirleri nedir? Bende sonuçları yazıcam farklı isimleri deneyenler varsa yazabilirmi:KK49: Çook teşekkürler

Arkadaşlar ben regresyon yani geçmiş yaşam şifası seans randevusu aldım TUĞÇE YILDIZ dan :21:kendisi spiritüel yaşam koçuymuş instagramını takip ediyorum birde Ankarada çok fazla alternatifim yok aradığım kişilerden elektrik alamadım ama tuğçe hanım bana çok tatlı geldi acaba aranızda deneyen varsa fikirlerini paylaşabilirmi?? Birde bu kişi reiki mastermış aşk ve bereket tılsım yapıyormuş tarot vs onları deneyen varsa fikirleri nedir? Bende sonuçları yazıcam farklı isimleri deneyenler varsa yazabilirmi:KK49: Çook teşekkürler
Ne icin gideceksiniz tam anlayamadım ben:)

Bilinçaltı şifası için özel bir durumum var bir travma geçirdim burada yazamayacağım bir durum açıkçası.Pskiyatriste de gittim direk ilaç önerdi ve teknik bilgilerle beni çok sıktı.daha mistik terapi anlamında bir çözüme ihtiyaç duyuyorum bu tarz çalışmalar ilgimi çekti denemeden önce kendisine yada başka terapistlere giden varsa görüş almak istedim gitmeden ön bilgi açısından.Artık sonucu buradan paylaşacağım umarım bir çözüme ulaşırım:kahve:

Merhaba, ben de regresyon ve bilinçaltı temizliğiyle ilgili yardım almak istiyorum Ankara'da bildiğiniz biri var mı?

Merhaba, ben de regresyon ve bilinçaltı temizliğiyle ilgili yardım almak istiyorum Ankara'da bildiğiniz biri var mı?

X