Gelinlik Modelleri Ankara'da Tavsiye Edebileceğiniz Gelinlikçiler ?

Rline

Guru
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2012
2.217
193
Temmuz 'da düğünüm var 1 aydır gelinlik bakıyorum ama içime sinen bi yer hala bulamadım :KK43: Tavsiye edebileceğiniz yer var mıdır?

kuzenim geçen sene bunlara bakmıştı. dai, dremon,henna, hrbt aklıma gelenler. tunalıda bakabilirsiniz, izmir-2 de, and ve büyük çarşı var bide. seher gelinlikte diktirdi bi arkadaşm da bi bakın isterseniz.

Ben de ankarada gelinlikcileri arastiriyorum kizlar. Temmuzda dugunum var. Daideki gelinlikler coook guzel ama 6bin civariydi. Ben de baska yerler arastiriyorum biraz modern ve farkli seviyorum galiba. Bu arada kizlar denediginiz gelinliklerin rahatligina vok dikkat edin. Ben bir tane denedim tum gun belim agridi siz dusunun...

Büyük çarşıda büke gelinlik tavsiyem. Sahibi ayşe hanım o kadar ilgili ki ne dediysem kırmadı çok da güler yüzlü tam istediğim gibi oldu. Kızı da onunla beraber çalışıyor ve benim gelin çiçeğimi damat yaka çiçeğimizi gelin tacımı ve çiçek tacımı da yaptılar. Fiyat da uygundu

Ben de ankarada gelinlikcileri arastiriyorum kizlar. Temmuzda dugunum var. Daideki gelinlikler coook guzel ama 6bin civariydi. Ben de baska yerler arastiriyorum biraz modern ve farkli seviyorum galiba. Bu arada kizlar denediginiz gelinliklerin rahatligina vok dikkat edin. Ben bir tane denedim tum gun belim agridi siz dusunun...

almadıysan samanpazarına bak uygun fiyatlar

Hadi ya buyuk carsida hangi modaevi ? Kafama gore bir sey bulamiyorum ben de. Tum yil unlu markalardan degisik modeller begendim. Benzerli tunalıda filan var ama 5bin 6binden basliyor :KK43: diktirmeye de razi degilim henuz beklicem bakalim. Temmuzda dugun ne olacak :KK43: sizin ne zaman dugun simdiden diktiriyorsunuz ?

düğün sezonu fiyatlar yüksek oluyormuş şubat mart uygun dediler biz samanpazarıdan bakmıştık fiyatlar normaldi

Ben gelinliğimi and çarşısında ossi modaevinde diktirmiştim herkes çok beğenmişti. Sonra oraya giden arkadaşlarım da memnun kaldılar. Ama güvenemiyorsanız yine de tunalıdaki gelinlikler de pahalıysa aysira yı öneririm. Hem daha uygun tunalıdan hem de birçok modern tarzda gelinlikleri var. Sitelerinde görebilirsiniz modelleri belki bulursunuz kafanıza göre

X