Ankara'da vajina daraltma ameliyat olan varm

Glikoz

DİNE
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2008
604
1
43
nasıll başlasam bilemedim 3 doğum yaptım ve doğumlarımdaki dikişlerim berbattı hatta sonuncuda dr ne yapmışlar vajinana böle bile dedi
Doğumlardan kaynaklı bi genişleme var ve Bu durum eşimle armızda baya bi sıkıntıya sebep olmaya başladı

Ankarada amaeliyat olan varmı acaba önerebileceginiz bi dr veya klinik yardım ederseniz sevinirim

xxxxxxxx var. Bir arkadasım ona yaptırdı çok da memnun.

Son düzenleyen: Moderatör:
nasıll başlasam bilemedim 3 doğum yaptım ve doğumlarımdaki dikişlerim berbattı hatta sonuncuda dr ne yapmışlar vajinana böle bile dedi
Doğumlardan kaynaklı bi genişleme var ve Bu durum eşimle armızda baya bi sıkıntıya sebep olmaya başladı

Ankarada amaeliyat olan varmı acaba önerebileceginiz bi dr veya klinik yardım ederseniz sevinirim

arkadasim merhaba benim sorunumda ayni nekadar kotu degilmi ne cinsel hayat var nede baska seyler seni anliyorum benimde 3 cocugum var vajen daraltmasi yaptirmak istiyorum ben yurt disindayim burdaki dr. larin hicbirseyden haberi yok bende turkiyede yaptirmak istiyorum ayrica ankaraliyim sende yaptirirsan veya fiyat alirsan banada yaz takip edecem lutfen rica ediyorum cunku telefonla bilgi veremeyiz gormemiz ve muayene etmemiz lazim diyolar ben muayene icin turkiyeye gelemem ancak yaptiracagim zaman olur insallah yaptirirsin hersey bekarligindaki gibi olurvereliniortak

[B

xxx var. Bir arkadasım ona yaptırdı çok da memnun.

sağol canım araştırayım biraz umarım aklıma yatar

arkadasim merhaba benim sorunumda ayni nekadar kotu degilmi ne cinsel hayat var nede baska seyler seni anliyorum benimde 3 cocugum var vajen daraltmasi yaptirmak istiyorum ben yurt disindayim burdaki dr. larin hicbirseyden haberi yok bende turkiyede yaptirmak istiyorum ayrica ankaraliyim sende yaptirirsan veya fiyat alirsan banada yaz takip edecem lutfen rica ediyorum cunku telefonla bilgi veremeyiz gormemiz ve muayene etmemiz lazim diyolar ben muayene icin turkiyeye gelemem ancak yaptiracagim zaman olur insallah yaptirirsin hersey bekarligindaki gibi olurvereliniortak

Bende aradım canım bikaç yeri dedigin gibi gelin muayeneden sonra bişey söyleyebiliriz diyorlar kolay değil ki 3-5 dr git muayene ol derdini anlat offfff Önemsenmeyecek bi konu değil sanırım araştırmadan paldır küldür yapılabilecek bi işlemde değil cesaret edemiyorum bi türlü deneyimi olan arkadaşlardanyardım istiyorum lütfennn

Doktorun önemini malesef hatalı bir vajina daraltma ameliyatı ve uzun süre çekilen acılar sonunda cinsel hayatımın tamamen bitmesiye anladım.İlk ameliyattan sonra vajina girişinde bir perde oluştu,dokunamıyordum bile acısından.5-6 ay kadar doktor araştırdım.Doğrusu tekrar aynı doktora gitmeye cesaraet edemedim.Psikolojim bozuldu,artık bir daha iyileşemeyeceğimi düşündüm,eşimden kaçar oldum.Bu arada Ankara yakınında bir yere taşındık ve ankaradan konusunda deneyimli bir doktor araştırmaya başladım.İnanın saatlerce internette doktorlarla ilgili her web sitesini,forum sitelerinden eleştirileri tek tek okudum.En nihayetinde Süleyman Eserdağ'a gitmeye karar verdim.Burada doktor tavsiyesi isteseyen arkadaşları okudum onları çok iyi anlayabiliyorum ve bu yüzden yardımcı olmak ve hata yapmalarına engel olmak için yazıyorum.Doktorumun ilgisi ve gerçekten bu konuda bilgisi deneyimini gördükten sonra doğru karar verdiğime inandım.Yapılan yanlışı düzeltmenin sıfırdan yapmaktan daha zor olduğunu söyledi haklıydıda.Ama herşeyin düzeleceğini sağlıklığıma tekrar kavuşacağımı söyleyerek hem moral verdi hemde söylediğini gerçekleştirdi.Bu tip ameliyat olmayı dşünen arkadaşlara tavsiyem Süleyman Bey'e gitmeleri.Ben ilk önce kendisiyle derdimi anlatıp bir ön görüşme yapıp randevu almıştım.Samimi aydınlatıcı açıklamalarıyla zaten ilk görüşmede doğru karar verdiğiniizi anlayacaksınız.Bilgi ve deneyim çok önemli........

lütfen bana yardımcı olun süleyman bey mi yi xx bey mi mi iyi vajina estetiğinde??????????

lütfen bana yardım et canım vajina estettiğini plastik cerrahi mi yapması lazım yoksa jinekoloji doktoru mu ????????????????

ankara da vajina estetiği olanlar var
ben lazer vajinal estetik yaptırdım etkili
ağrısız sızı yok ben memenun kaldım
sevtap hamdemır yapan doktor

merhaba
ben ankarada bu konuda en ıyı olanı arıyordum
sevtap hamdemır ıle tanıstım.kendısı beni çok rahatlattı zor bir işlem olmadığını söyledi
önce inanmadım ancak dediği gibi yaptı
şimdi bende eşimde çok rahatladım

gerçekten bu konu oldukça narin ve zor bir konu ancak ben sizlere bunu iki kez yaşamış biri olarak şöyle diyebilirim
Ablam 2 zor doğum yaptı beraber onunla eşinin ısrarı nedeniyle doktora gittik ancak yaklaşık uyanık olarak 1 saati aşkın sürede operasyon geçirmesine tüm olanları hissetmesine ve üstelikte ameliyattan sonra 2 ay eşiyle girmemesine rağmen işlem sonrası dikişleri gevşedi ve eskisinden çokta farklı olmadı.Eniştemin sesi hiç kesilmedi.hem para verdim hem iyi olmadı diye canı yanan ablam konuşan eniştem.Dırrrr dırrrr ablam kanser olucak sandım.Oda öyle cilekeşki hiç sesi ona çıkmıyor ancak bana dertleniyor.
Ardından para gitmesin diye devlet hastanesinde bir tanıdık bulduk ve makat sarkıklığı diye ameliyt ettirdik .işlemden sonra yine 2 ay ilişki yasak.Eniştemi tutmak ne zor hem istiyor dar olsun hemde zaman uzadıkça kadına eziyet ediyor.Sonra ikinci ameliyattada girişi çok yukarı kaldırdıklarından ablamın canı çok yanmaya başladı her gece bu sefer eniştem ondan istekte bulunur mu diye çile çekmeye başladı. bir ,iki, derken artık dayanamadı ve ben evli kalmak bu adamada hizmet etmek istemiyorum diye bir gün geldi.
Olmaz öyle falan çocuklar ne olacak diye onu ikna etmeye çalıştık.Başında böyle tek azgın adam taşıyan kadın sen mi sin dedik

Sonra onu sevtap hamdemir diye ankarada orta yaşlı bir kadına gittik aynı zamanda arkadaşımın da doktoruna götürdüm bu sefer eniştemin lafından kurtulsun diye ben masraflarını karşıladım.Bize çok iyi ve sıcak davrandı önce çok yukarı çıkmış ve ilişkide canını yakan yeri düzellti.Ondan sonrada lazerle vajen estetiği yaptı.Ablamın canı yanmadı ağlamadı bu işlemden sonra normal yatak hayatlarına 2 haftada döndüler.Evlilikleri bir düzene girdi kör olasıca eniştem sustu evden kavga gürültü kesildi .Bende canımdan keserek az olan maaşımdan keserek verdğim paraları doktora helal ediyorum.Allah onun gibi iyi insanları başımızdan eksik etmesin

canım lazerin 1 yıl sora işlemin ortadan kalktığı bilgisi var bu lazerle vejen daraltma kalıcımı yoksa geçicimi bana yardım edin bende bu işlemi yaptırıcam ama hiçbir bilgim yok konu hakkında

Canim ablam oncesinde lazer yaptirdi....hic bi degisiklik olmadi...sonra cok arastirdik ankarada dr ebru zulfikaroglunu bulduk. Ablama yilbasinda vajina daraltma ameliyati yapti. Hem de kadincagiz almanyada geldi. Kesinlikle agri sizi olmadi. Lokal dedikleri anestezi ile. Simdi 7- 8 ay gecti uzerinden iyi ki oldum diyor. Ben de ameliyat oldum bana baska bir ameliyat yapti. Cok iyi bir doktor bir arastir istersen...

teşekkür ederim canım kimseden bilgi alamadım yaptırmayı düşünüyordum ama kalıcımı gecicimi diye faydası olmıcaksa neden önerirler bilmiyorum ağrısız kansız bir işlem olduğu söylendi ve 2500tl ücret talep edildi bende prinal doğumsal yırtılmavar bubeni çok rahatsız etdiği için yaptırımak istemiştim ikisi aynıseansta olucaktı ohalde lazeri iptal ederim faydası olmıcaksa gerekteyok

Arkadaşlar ben epeydir araştırıyodum bu yüzden hatta bu sayfayı buldum sonunda Süleyman Beyi buldum konuştum ve ameliyat oldum son derece memnun kaldım tavsiye ederim

Arkadasım seni anlıyorum eğer hala olamadıysan ben sana Dr Süleyman eserdağ derim ben çok memnun kaldım yakında oldum çok rahat sonuçlarından memnun kaldım kendisi Ankarada

Arkadaşlar ben epeydir araştırıyodum bu yüzden hatta bu sayfayı buldum sonunda Süleyman Beyi buldum konuştum ve ameliyat oldum son derece memnun kaldım tavsiye ederim

Merhaba Mersevgi bu konuda süleyman beye gitmeyi bende istiyorum.hatta lapioplasti ameliyatı ile ikisini aynı anda düşünüyorum.süleyman beyden çok memnun kalmışsın buna çok sevindim.gerçekten çok büyük korkularım var bu konuda.senden ricam nasıl bi süreçti ve ne kadar ücret ödedin beni bilgilendirirsen çok sevinirim.çünkü maddi açıdan sıkıntılıyım.gitmeden önce ayarlamak istiyorum.yardımın bekliyorum canım

kızlar bende ameliyat oldum 25 gün oldum ama hala ilişki falan giremiyorum temizlerken bile yani dokunurken bile pütürlük var acıyo napimm kaç gü beklemek gerekiyo iyleşmesi için
yardım edin
:KK17:

Canim benim ablam ankarada ebru z ulfikarogluna yaptirdi...adet bitiminde olmusdu bir sonrak adetin bitiminde iliskiye girdi diye soyledi bana...ayrica ayni zamanda ic dudak duzeltme ameliyati da olmusdu....

kızlar ben eskişehirdeyim.burda bu işlemi yapan bi doktor var ama güvenemedim acıkcası ankaraya gelmek istiyorum yalnız süleyman bey mi sevtap hanım mı karar veremedim.birde işlemden sonra hemen eve gidebilirmiyim ve tabi ki bu ameliyat için ne kadar para biriktirmem gerek yardımcı olursanız sevinirim.

evet arkadaşlar lütfen yardım özellikle ankarada süleyman eserdağa ameliyat olan arkadaşlarım yazıyorsunuz bidaha takip etmiyormusunuz hiç cevap yok bizede yardımınız olsun lütfen bilgilerinize ihtiyacımız var.

X