Erkek İnfertilitesi Ankarada varikosel ameliyatı olanlar

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
15 mlyn hız %20 morfoloji %3 hasar düşük %10 biraz ağrı var bazı doktorlar yapalım diyor bazıları gerek yok diyor

Degerler o kadar kötü degil. Kaan aydosa giderek bitkisel takviyelerle yukseltilebilir. Ameliyatta degerlerinin degisecegini garanti vermiyolar zaten. Bircok dr agri olmayinca önermiyor. Biz oyle bir hataya düstuk malesef, cocugumuz olmuyor diye. İleri hareketlilik dusuktu ve dna hasari %12 ydi. Başkent universitesi hastanesi Levent peskircioglunda ameliyat oldu eşim. Aradan 2 yil gecmesine ragmen şislik ve ağri olustu(hic agrisi yokken) ve degerler malesef artmadi. Yani anlayacagin pisman olduk. Varikosel tup bebekte cocugun olmasina engel degil. Biz o hataya düstük,siz dusunup tartin oyle karar verin.

Degerler o kadar kötü degil. Kaan aydosa giderek bitkisel takviyelerle yukseltilebilir. Ameliyatta degerlerinin degisecegini garanti vermiyolar zaten. Bircok dr agri olmayinca önermiyor. Biz oyle bir hataya düstuk malesef, cocugumuz olmuyor diye. İleri hareketlilik dusuktu ve dna hasari %12 ydi. Başkent universitesi hastanesi Levent peskircioglunda ameliyat oldu eşim. Aradan 2 yil gecmesine ragmen şislik ve ağri olustu(hic agrisi yokken) ve degerler malesef artmadi. Yani anlayacagin pisman olduk. Varikosel tup bebekte cocugun olmasina engel degil. Biz o hataya düstük,siz dusunup tartin oyle karar verin.
2 sene oldu, öğreneli hacamat sülük bitkisel Kaan aydos derken. 1. Senede hamile kaldım kürtaj oldum. Şimdi, 1 sene oldu tekrar yine olmuyor arada ilaç bitkisel yapıyoruz sorna bırakıyoruz tekrar sülük başlatnak istiyorum eşim kabul etmiyor

Meryem ana otu denedim bu şekilde. Denemek isteyen olursa Adetimin 9. Günü sürahiye 6 7 bardak su, koydum ağzı, açık şekilde hem ota hem suya Yasin meryem suresi ayetel kürsü felak nasıl ihlas fatiha okudum. Dua ettim üfledim. Sonra otu suya atmadan önce küçük Bi parça koparıp peçeteye sardım sağ, göğsüme koydum. Sonra otu sürahiye koydum ağzını kapattım 7 8 saat durdu, öyle sonra otu çıkardım sabah akşam 1er bardak 3 gün içtik. Benm 11. Gün genellikle yumurtlamam olur ondan dolayı 9. Gün başladım ota eğer sizin, 14. Gün yumurtlama oluyorsa 11 12. Gün başlayın.. Göğsündeki otu hamile olduğumu öğrenince çıkardım. Bide ben ekstra youtube de adet söktürücü masaj var onu yaptım. Adetimin başından sonuna kadar her gün aklıma geldikçe 15 20 defa sabah akşam yaptım. Ekstra olarak yumurtalıklara ve rahime göbekten sülük tutturdum. Meryem suresi okuyordum aklıma geldikçe. Bide karnımı ovarak ya varis celle celalühü diyordum aslın da. 707 defa söyleyin yazıyordu Bi yerde ama ben sayı odaklı yapmadım.

X