Ankara'daki devlet hastaneleri/burun estetiği

suz111

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2022
11
3
Merhaba:KK23:Ankara'da yaşıyorum ve buradaki devlet hastanelerinden birinde burun estetiği olmak istiyorum. Aklımda üç hastane var: 1. gazi 2.hacettepe 3. dışkapı. Daha önce bu hastanelerde burun estetiği olanlar var biliyorum ancak daha güncel bilgilere ihtiyacım var. Yakın zamanda saydığım hastanelerde burun estetiği olan var mı? Varsa hangi doktora oldunuz ve size verilen fiyat neydi?:oops:Yardımcı olursanız minnettar olurum. Önerilere ve fikirlere açığım. Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.:KK36:

1.Gazi hastanesindeki Serhat bey ve Samet doktor artık yok en son kasım aynının başında gittim ve yeni stajyer doktorları daha gelmediğini söylediler üç ay sonra tekrar gel dediler
3.Dışkapı hastanesi Etlik hastanesine taşındı oradaki doktorlar burnunuzun fotoğrafını çekiyor sonra konsey karar veriyor benim burnumda dolgu olduğu için olmadı hacettepeyi bilmiyorum ☺️

Etlik hastane burun fiyatı 4-5 bin TL olduğunu söylediler Gazi 5 ama yılbaşından sonra artabilir belli olmaz

1.Gazi hastanesindeki Serhat bey ve Samet doktor artık yok en son kasım aynının başında gittim ve yeni stajyer doktorları daha gelmediğini söylediler üç ay sonra tekrar gel dediler
3.Dışkapı hastanesi Etlik hastanesine taşındı oradaki doktorlar burnunuzun fotoğrafını çekiyor sonra konsey karar veriyor benim burnumda dolgu olduğu için olmadı hacettepeyi bilmiyorum ☺️
Ben Hacettepe hastanesinde olmayı düşünüyorum. Mert çalış hoca

Merhaba:KK23:Ankara'da yaşıyorum ve buradaki devlet hastanelerinden birinde burun estetiği olmak istiyorum. Aklımda üç hastane var: 1. gazi 2.hacettepe 3. dışkapı. Daha önce bu hastanelerde burun estetiği olanlar var biliyorum ancak daha güncel bilgilere ihtiyacım var. Yakın zamanda saydığım hastanelerde burun estetiği olan var mı? Varsa hangi doktora oldunuz ve size verilen fiyat neydi?:oops:Yardımcı olursanız minnettar olurum. Önerilere ve fikirlere açığım. Vakit ayırdığınız için teşekkür ederA
Merhaba:KK23:Ankara'da yaşıyorum ve buradaki devlet hastanelerinden birinde burun estetiği olmak istiyorum. Aklımda üç hastane var: 1. gazi 2.hacettepe 3. dışkapı. Daha önce bu hastanelerde burun estetiği olanlar var biliyorum ancak daha güncel bilgilere ihtiyacım var. Yakın zamanda saydığım hastanelerde burun estetiği olan var mı? Varsa hangi doktora oldunuz ve size verilen fiyat neydi?:oops:Yardımcı olursanız minnettar olurum. Önerilere ve fikirlere açığım. Vakit ayırdığınız için

Merhaba:KK23:Ankara'da yaşıyorum ve buradaki devlet hastanelerinden birinde burun estetiği olmak istiyorum. Aklımda üç hastane var: 1. gazi 2.hacettepe 3. dışkapı. Daha önce bu hastanelerde burun estetiği olanlar var biliyorum ancak daha güncel bilgilere ihtiyacım var. Yakın zamanda saydığım hastanelerde burun estetiği olan var mı? Varsa hangi doktora oldunuz ve size verilen fiyat neydi?:oops:Yardımcı olursanız minnettar olurum. Önerilere ve fikirlere açığım. Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.:KK36:
Merhaba doktor arayışınızda bir gelişme oldu mu acaba

hayır, fırsat bulup randevuya gidemedim ancak bir gelişme olur olmaz, buraya yazacağım :) ne duyarsam, ne öğrenirsem.

kızlar, kararımı verdim. büyük ihtimalle hacettepede olacağım. ancak ne kadar hala bi bilgim yok :KK43:

Serhat hoca gazi de değil mi peki bu iki doktoru nerede bulurum
Dışkapı dakiler De etlikte hocalar önerir misiniz hangi hocayı

X