Saç Rengi ve Saç Boyama Ankara'daki en beceriksiz kuaföre dikkat : İSİS Kuaför

asiveguzel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2011
79
0
Arkadaşlar şu an bunları ellerim sinirden titreyerek yazıyorum çünkü ankaradaki en acemi ve terbiye yoksunu kuaförden az önce çıktım. Saçlarım siyah, 2 ay önce memleketteki kuaförümde krepe balyaj yaptırdım, epey de memnundum ama belamı arıyor olmalıydım ki, önler şurdaki gibi http://imageshack.com/a/img910/4442/Gx82xj.jpg azıcık daha yoğun olsun istedim.Çankaya karanfil sokaktaki isis kuaförde fatih denen ultra beceriksiz arkadaş, gösterdiğim fotoğrafa baktı fırçayı aldı eline kalın kalın krepeler aldı boyadı. Sonuç : :http://imageshack.com/a/img537/2166/tlCxid.jpg öndeki kalınca bir tutam, aynı dibi çıkmış makbule saçı ! siyah saçta böyle mi doğal geçiş yapılır, ben profesyonel bir iş bekliyordum bu resmen yarısını boyamak,fırça izi var dedim. sorun yok düzeltiriz dedi siyaha boyamaya çalıştı, ya sabır diye sakince bekledim, siyah boya yıkandı ne görsem beğenirsiniz? arada yatay sarı lekeler kalmış! üstten siyah iniyor,ortada sarı yatay bir şerit,sonra siyah devam ediyor. düzeltmeyi de beceremeyince ortalığı ayağa kaldırdım.
Bir de : siz öyle istediniz, bir daha buraya alınmayacaksınız demez mi? Lütfen lütfen lütfen kuaför araştırması yaparken burayı acilen eleyin. aksilik beceriksizlik tamam, ama bir de üstüne küstahlık.... Kadınlar için saç gibi hassas bir konuda böyle birşey yaşamak nasıl üzücü belki bilirsiniz. Saçlarım eskisinden kötü oldu, çok üzgünüm, ve sinirliyim. En çok üzüldüğüm konu da, berbat olmuş saçlarımı kuaförle tartışırken ordaki hemcinslerimin "aa burası da iyice yarışma programına döndü ayol, ne ayıp" şeklinde kuaföre destek çıkmalarıydı. Ben mağdur durumda hemcinsleriyim,o adam orda işletmeci. Kadın dayanışması denen şey yok bizde arkadaşlar.
Ankarada öğrenci olduğum için kuaförleri pek bilemiyorum, sizin özellikle boya işini güzel yapan kuaför öneriniz olursa çok sevaba girersiniz. Sevgiler:KK61:

Son düzenleme:
ayy ne sinir bozucu bir durum. :cry::cry:Çok geçmiş olsun canım ama hallolmayacak bir sorun değil Allahtan kesime gitmemişsin.

çok teşekkürler arkadaşlar... anladım ki kuaförler dip boya fön vs yi tecrübeyle falan bir şekilde öğreniyor. ama ombre, kesim gibi işler kesinlikle yetenek ve çalışan kafa işi. her kuaförüm diyene teslim etmeye gelmez.. sevgiler :nazar: