Ankara'daki Falcılar

ZEHRA HANIM İYİ BİR MEDYUM OLSAYDINIZ PR ÇALIŞMASINA DA GEREK KALMAZDI. HEPİMİZ SİZE GELİRDİK.

formda çok övmüsler bir de Neslihan Hanımdan çok bahsetmişler o sebeple istedim ben numarasini ben Eskişehir'den Kadriye Hanim bir de Taksim Kafeden inci ablaya fal baktırıyorum ama onlarda biliyor artık herseyi.negatif enerjinin kalkıp kalmadığını soracagim

ZEHRA HANIM İYİ BİR MEDYUM OLSAYDINIZ PR ÇALIŞMASINA DA GEREK KALMAZDI. HEPİMİZ SİZE GELİRDİK.
sizin onerebileceginiz biri varsa ben sevinirim Kütahya'da ikamet ediyorum ben çok bilgim yok falcilar konusunda

sizin onerebileceginiz biri varsa ben sevinirim Kütahya'da ikamet ediyorum ben çok bilgim yok falcilar konusunda
cnm evimde özge var .ege var irem var fena değiller. çok iyi değiller ama en azından anda başarılılar.başka da yok valla.ben de arıyorum.

formda çok övmüsler bir de Neslihan Hanımdan çok bahsetmişler o sebeple istedim ben numarasini ben Eskişehir'den Kadriye Hanim bir de Taksim Kafeden inci ablaya fal baktırıyorum ama onlarda biliyor artık herseyi.negatif enerjinin kalkıp kalmadığını soracagim
ayrıca neslihan bu işleri bıraktı. isabette oldu. o da palavracıdır.

Eskiden Sinem meşhurdu sürekli yazılıp çizilirdi. Sonra patladı ve adı anılmaz oldu. Şimdilerde de Özge'nin adı geçiyor sürekli. Dün gittim Özge'ye o kadar bitkindi ki gözlerini açamıyordu. İlk falında söyledikleri sürpriz bir şekilde çıktı. Ama dünkü fal rezaletti.

yıllardır Zehra hanıma fal baktırıyorum. ne dediyse de harfiyen yaşadım.
ama ne kızıyım ne komşusuyum ne de arkadaşıyım.
dışarıdan telefon numarasını bulup arayıp fal baktıran bir insanım.
burada size oturup zehra hanımı övmedim hiçbir zaman şuan savunmuyorum da.
beğenen beğendiğini söyler, beğenmeyen de beğenmediğini söylemekte oldukça özgür.
benim kendi şahsi fikrim; ben öneriyorum.
hakkı var ben bekardım zehra hanıma fal baktırmaya başladığımda, evleneceğimden tutun yurtdışına gideceğime, kaynanamdan tutun iş hayatıma, arkadaş çevremden tutun eşime ve aileme kadar her şeyi bilip sonrasında da şunu şunu yaşacaksın dediği şeyleri yaşadığım için kalkıp göz göre göre kötü diyemem.
haa beğenmeyen de varsa ki elbet olabilir, bunu düzgün bir lügatla söylemesi gerektiğine inanıyorum. yeni üye gelip burada yorum yapamaz mı?
herkes kendisinden sorumludur.
eğer yalan konuşuyorlarsa buradaki yeni üyeler biz kendimizden sorumluyuz.
üstelik burada ona buna hakaret edenlerde çok eski üye sayılmazlar.
bizlerde sizlere yeni üyesiniz belki şu falcının düşmanısınız ya da başka yerde falcı olup buraya üye oldunuz ve insanlara hakaret ediyorsunuz demiyoruz.
beğenen beğendiğini söylesin düzgün ve reklam yapmayacak şekilde, beğenmeyen de ben beğenmediğim kardeşim deyip yorumunu yapsın.
bir insan ne kadar iyi ya da kötü olsun hakareti hak etmez.
şimdi burada bana saldıranlar olacak.
bir bakın bakayım
eski üyelerdenim :)
çok fazla falcıya da fal baktırmışlığım var.
tecrübemde var.
isteyene istediği soruyu cevaplarım.
iyi günler diliyorum arkadaşlar.
sürç-i lisan ettiysem affola...

Ben ramazanda sonra arayacağım inşallah Zehra hanımı.benim de fal konusunda iki tane görüştüğüm kişi var ama farklı yorumcuları dinlemek istedim

beğenen beğendiğini söyler, beğenmeyen de beğenmediğini söylemekte oldukça özgür.
hakkı var ben bekardım zehra hanıma fal baktırmaya başladığımda, evleneceğimden tutun yurtdışına gideceğime, kaynanamdan tutun iş hayatıma, arkadaş çevremden tutun eşime ve aileme kadar her şeyi bilip sonrasında da şunu şunu yaşacaksın dediği şeyleri yaşadığım için kalkıp göz göre göre kötü diyemem.
haa beğenmeyen de varsa ki elbet olabilir, bunu düzgün bir lügatla söylemesi gerektiğine inanıyorum. yeni üye gelip burada yorum yapamaz mı?
bizlerde sizlere yeni üyesiniz belki şu falcının düşmanısınız ya da başka yerde falcı olup buraya üye oldunuz ve insanlara hakaret ediyorsunuz demiyoruz.
beğenen beğendiğini söylesin düzgün ve reklam yapmayacak şekilde, beğenmeyen de ben beğenmediğim kardeşim deyip yorumunu yapsın.
bir bakın bakayım
tecrübemde var.
sanırım konunun muhatabı benim. bu yüzden de cvp veriyorum. size çıkmış olabilir. ama inanın konu bu değil. uzatmayacağım. elbette herkes (buna ben de dahil)kendinden sorumludur. uslüp biraz sert olmuş olabilir de hiç düşündünüz mü bu yorum neden yapıldı diye? neyse gitmek isteyen gider sonuçta .giderken de evlerine cin gelmesini,dedikodusunun yapılmasını,moralinin bozulmasını isteyen varsa buyursun gitsin sonuçta burada herkes fikrini beyan ediyor.vede tecrübelerini.

bir bakın bakayım
tecrübemde var.
Arkadaşım öncelikle teşekkür ederim dün ben yazdım zehra ablayı ondan sonra insanlar böyle kalp kıracak şekilde yorum yapmaya başladılar hislerime tercüman oldun Ben dün tanıdım ne kızıyım ne akrabasıyım ihtiyacım vardı gittim bana güzel şeyler değil gerçekleri söyledi umut tacirliği yapmadığı içinde mutlu oldum memnun kaldım burdaki arkadaşlarla paylaşmak istedim ben kadının reklamını yapmıyorumki banane kazandığı parayı benlemi yiyecek sadece fikrimi söyledim ama buradaki bazı arkadaşlar herşeyi kendileri çok iyi biliyormuş üzüldüm açıkçası ama sana teşekkürler

gerçekten hala ülkede cin olduğuna inanan var mı ya ahahah :KK70:
valla burada kimseyi savunmayacağım lakin bugüne kadar evime hiç cin teşrif etmedi :KK70:
dedikodumuda kime yapabilir yani?
sen fal baktırmaya gittiğinde sana mı anlatacak?
kuzenlerim yakın arkadaşlarım fal baktırdığında benim hakkımda tek kelime ettiğini duymadım.
duysaydım ben de bitirirdim zehra hanımı.
moralim bozukken aradığımda ise her zaman pozitif yönde beni etkiledi.
ahahah daha fazla yazmayacağım arkadaşlar cin muhabbeti döndükten sonra kelimelerim kifayetsiz kalır :KK70:

Arkadaşım öncelikle teşekkür ederim dün ben yazdım zehra ablayı ondan sonra insanlar böyle kalp kıracak şekilde yorum yapmaya başladılar hislerime tercüman oldun Ben dün tanıdım ne kızıyım ne akrabasıyım ihtiyacım vardı gittim bana güzel şeyler değil gerçekleri söyledi umut tacirliği yapmadığı içinde mutlu oldum memnun kaldım burdaki arkadaşlarla paylaşmak istedim ben kadının reklamını yapmıyorumki banane kazandığı parayı benlemi yiyecek sadece fikrimi söyledim ama buradaki bazı arkadaşlar herşeyi kendileri çok iyi biliyormuş üzüldüm açıkçası ama sana teşekkürler

insanlara umut tacirliği yapan falcılar lazım canım.
her zaman en iyi palavraları atan, güzel pozitif yalanlar söyleyen, seni aldatan ve dönmeyecek olan sevgilin için sırf seni mutlu etmek adına hayır o sana dönecek diyen, işinde kötü olduğun halde yoo çok iyi yerlere geleceksin diyen falcılar lazım çünkü.
gerçekleri söylemeyip işte asıl o zaman moralini top seviyeye getirecek falcılar lazım.
o zaman burada değerli olur yaptığın yorumlar :)
yeni üye olduğun gerçeği o zaman değişirdi memnun kaldığın halde kötü yorum yapsaydın.

gerçekten bana özelden mesaj atan çok oluyor zehra hanıma fal baktırdım çok memnun kaldım ama bunu forumda paylaşamıyorum diye.
neden diye sorduğumda ise saldırıyorlar cevabını alıyorum.
lütfen arkadaşlar herkes net yorumlarını yazabilsin iyi ya da kötü.
bir şey demiyorum ben. sadece hakaret içerikli yazmayalım. empati kurmaya davet ediyorum sizi.
bu burada zehra hanım değil başka biri olsaydı onun içinde aynı şeyleri söylerdim.
konu zehra hanım değil yani.
cin ve diğer kötü varlıklara inanıyorsanız zaten kimseye fal baktırmayın.
ama öncesinde yine sizi araştırmaya davet ediyorum.
ve kalbinizi temiz tutmanızı rica ediyorum.
aksi halde herkes dedikodunuzu yapar her zaman motivasyonunuz düşer.
ve o bahsedilen tüm kötü varlıklar her daim sizi bulur.

gerçekten bana özelden mesaj atan çok oluyor zehra hanıma fal baktırdım çok memnun kaldım ama bunu forumda paylaşamıyorum diye.
neden diye sorduğumda ise saldırıyorlar cevabını alıyorum.
lütfen arkadaşlar herkes net yorumlarını yazabilsin iyi ya da kötü.
bir şey demiyorum ben. sadece hakaret içerikli yazmayalım. empati kurmaya davet ediyorum sizi.
bu burada zehra hanım değil başka biri olsaydı onun içinde aynı şeyleri söylerdim.
konu zehra hanım değil yani.
cin ve diğer kötü varlıklara inanıyorsanız zaten kimseye fal baktırmayın.
ama öncesinde yine sizi araştırmaya davet ediyorum.
ve kalbinizi temiz tutmanızı rica ediyorum.
aksi halde herkes dedikodunuzu yapar her zaman motivasyonunuz düşer.
ve o bahsedilen tüm kötü varlıklar her daim sizi bulur.
bu arada bu olayları ben değil arkadaşım yaşadı. ben o gece korkuyor diye evinde kaldım. yaşadıklarımızı biz biliyoruz. toplu şizofreni değil ama evde 4 kişiydik. neyse bu kadar cinlere inanmıyorum diyorsun da o kişi de cinlerle baktığını söylüyor . neden ona ve fala inanıyorsun. ayrıca cinler kuranda da geçiyor. esas sen araştır oku.

bu arada bu olayları ben değil arkadaşım yaşadı. ben o gece korkuyor diye evinde kaldım. yaşadıklarımızı biz biliyoruz. toplu şizofreni değil ama evde 4 kişiydik. neyse bu kadar cinlere inanmıyorum diyorsun da o kişi de cinlerle baktığını söylüyor . neden ona ve fala inanıyorsun. ayrıca cinler kuranda da geçiyor. esas sen araştır oku.

baktırdığınız falı hayatınızın merkezi yapmamanız lazım.
cinlere inanıyorum ya da inanmıyorum konu bu değil.
hiçbir zaman zehra hanımdan ya da herhangi bir kişiden zehra hanımın cinlerle fal baktığını duymadım.
ben zehra hanıma ve fala inanmıyorum.
ben araştırdım okudum.
cinler gelecekten haber vermez :KK70:
burada fal baktıran herkese tek önerim falları hayatınızın merkezi yapmayın.
hayatınız sizin elinizdedir.
ister baktırın ister baktırmayın bu beni alakadar etmiyor ben diyeceğimi dedim.
cinli dediğiniz kadının açında telefonda bir sesini duyun
beni intihardan döndürdü
hakkı olan insanın hakkını yemem
iyi günler diliyorum

baktırdığınız falı hayatınızın merkezi yapmamanız lazım.
cinlere inanıyorum ya da inanmıyorum konu bu değil.
hiçbir zaman zehra hanımdan ya da herhangi bir kişiden zehra hanımın cinlerle fal baktığını duymadım.
ben zehra hanıma ve fala inanmıyorum.
ben araştırdım okudum.
cinler gelecekten haber vermez :KK70:
burada fal baktıran herkese tek önerim falları hayatınızın merkezi yapmayın.
hayatınız sizin elinizdedir.
ister baktırın ister baktırmayın bu beni alakadar etmiyor ben diyeceğimi dedim.
cinli dediğiniz kadının açında telefonda bir sesini duyun
beni intihardan döndürdü
hakkı olan insanın hakkını yemem
iyi günler diliyorum
neyse bayram üzeri strese girmeye gerek yok. sanırım bana söylediğiniz şeyleri siz uygulamada pek başarılı değilsiniz.yazdıklarınızla çelişir gibisiniz. intihardan dönmek filan aslında bu tür kişilere paye veren sizsiniz. o kim oluyor da benim hayatımı yönlendiriyor. ayrıca ben dediğim gibi baktırmadım. neyse konuşmaya daha fazla iştirakçi olamayacağım çünkü antalya yolcuları kalmasın......size iyi bayramlar.........:KK49:

neyse bayram üzeri strese girmeye gerek yok. sanırım bana söylediğiniz şeyleri siz uygulamada pek başarılı değilsiniz.yazdıklarınızla çelişir gibisiniz. intihardan dönmek filan aslında bu tür kişilere paye veren sizsiniz. o kim oluyor da benim hayatımı yönlendiriyor. ayrıca ben dediğim gibi baktırmadım. neyse konuşmaya daha fazla iştirakçi olamayacağım çünkü antalya yolcuları kalmasın......size iyi bayramlar.........:KK49:

hayırlı yolculuklar canım :)

bir bakın bakayım
tecrübemde var.
Merhaba telefon numatasını alabilrimiyim özelden. Teşekkür ederim :) merak ettim. Birde aradıgımızda gün içünde bakar mı

X