Ankara'daki Falcılar

tryamour cıdanda kaca bakıyolar bırde en ıyı hangısı :))
mıhırıye falda gordum dıyosa sıze nedne bı daha soruyo pekı o solesın dılegın bu deılmı dıye :KK70::KK70:

Ankara Cafe'de Eylül diye bi kız var, o çok güzel bakıyordu, aklınızda olsun.

ya bana ılk fıncanı kapadıgımda dedıkı sıze de dedı mı
fincanı cok calkalamıssın tatlım dedı:)) snr actı fıncanı tekrar kapattırdı bana.
aynısını bana da dedı dileğini gördüm dedi.ne diledin dedi.aaaa bak sımdı aklıma geldı ben dedım kı kadına dılegım mutlu bır evlılık dedım.yanı aslında ben ıcımden evlılıgımın sonu mutlu olacakmı dıye gecırmıstım kadına mutlu bır evlılık deyınce o da bana ekım ayında evleneceksın dedı.kaydirigubbakcemile2
bence kılıt noktası bu dilekten yakalıyor ve falı ona gore sonuclandırıyor.salak gbı soyledım dılegı keske solemesydım ne dıycektı.

Evet bana da dedi yanlış kapatmışsın bu durum hep oluyor düzelticem şimdi vs. ve tekrar su döktü fincana ve bir daha kapattırdı. Dilek konusunda yaptığı saçma bir şeydi ama benim falımı o dileğe göre yönlendirmedi. Haziran için bir şey dedi o olursa heöen yazıcam buraya. Bakalım ne kadar doğru.
Aslında bence sizin parmağınızda yüzük görmeyince evli olmadığınızı düşündü ve eşinizi de sevgiliniz olarak gördü demek ki. Bu durumda mantıklı az biraz sanki söyledikleri.fisfisfis Evleneceksin dediği kişi sevgiliniz olarak belirttiği insan mıydı? Yani şu anda bir beraberliğin var ve bununla evleneceksin mi dedi?
Eğer çocuğunuz yoksa belki o da çıkar. Belli olmaz.
Çünkü dün yine yazıştım bazı insanlarla ve Mihriye çok iyidir harfiyen çıkar diyenler var epeyce.

tryamour cıdanda kaca bakıyolar bırde en ıyı hangısı :))
mıhırıye falda gordum dıyosa sıze nedne bı daha soruyo pekı o solesın dılegın bu deılmı dıye :KK70::KK70:

Valla ben de anlmadım. Diyorum ya o an aklım sadece bir konu üzerinde yoğunlaştığı için aptallaştım ve hiçbir şey soramadım doğru düzgün.:bbo:
Cidandaki falcılar her zaman değişir. Ama bir tane kız var kısa boylu, küçük yeşil gözleri ve sarımtrak saçları var. O iyi değil. Onun dışında kendin gidip görebilirsin ve dediğim gibi seç beğen al durumu. Hangisini gözün tutarsa.

Ankara Cafe'de Eylül diye bi kız var, o çok güzel bakıyordu, aklınızda olsun.

Ankara cafe nerede MonaPisa? Tarot mu bakıyor kahve mi? Fiyat ne kadar? Ve hala orada mı Eylül dediğin kız?

Cidan Cafenin olduğu apartmanın alt katında bir de Dilça Cafe var.
Orada kahve falı 5 tl kampanyası var. Mihriye'den önce gitmiştim Suzan diye bir kadına o cafede. Çok kısa bakmıştı. Hatta bak kesinlikle olacak bu dediğim çikolatamı da isterim gerçekleştiğinde demişti. Hala gerçekleşmedi o durum. Param olmadığı için ona gitmiştim o gün öylesine.

Aynı gün başka bir kadın daha vardı. Simsiyah saçlı esmer biri. Hem kahve hem tarot bakıyor. 20 tl. Onu bekleyen baya insan vardı. Hem de oldukça detaylı ve uzun bakıyor.
Baktığı tarot türü de black tarottu sanırım. Onu da denemeyi düşünüyorum.

Ankara cafe nerede MonaPisa? Tarot mu bakıyor kahve mi? Fiyat ne kadar? Ve hala orada mı Eylül dediğin kız?

Canım Sakaryada, bu çiçekçilerin olduğu sokakta 2. katta. Ben en son 6 ay kadar oluyor sanırım gitmiştim, 15 liraya bakıyordu, 4-5 defa baktırdım öyle eğlencesine ama baya tutturmuştu. Şimdilerde yeniden gitmek istiyorum. Tarot da bakıyordu ama ben hiç baktırmadım o yüzden fiyatından emin değilim.

Canım Sakaryada, bu çiçekçilerin olduğu sokakta 2. katta. Ben en son 6 ay kadar oluyor sanırım gitmiştim, 15 liraya bakıyordu, 4-5 defa baktırdım öyle eğlencesine ama baya tutturmuştu. Şimdilerde yeniden gitmek istiyorum. Tarot da bakıyordu ama ben hiç baktırmadım o yüzden fiyatından emin değilim.

Hmmmm..fisfisfis ıyi oldu bunu duyduğum. Ben de gidicem o zaman.
Aşk mevzularında tutuyor mu söyledikleri? Beni en çok o kısım ilgilendiriyor.
Eski aşkımı geri istiyorum. hep gelecek diyorlar ama gelemedi bir türlü.kaydirigubbakcemile3
O konularda nasıl sence?:nazar:

Hmmmm..fisfisfis İyi oldu bunu duyduğum. Ben de gidicem o zaman.
Aşk mevzularında tutuyor mu söyledikleri? Beni en çok o kısım ilgilendiriyor.
Eski aşkımı geri istiyorum. hep gelecek diyorlar ama gelemedi bir türlü.kaydirigubbakcemile3
O konularda nasıl sence?:nazar:

Bence gayet başarılı, bana tarihler bile vermişti de tutmuştu hepsi.. bi dene istersen sen de... esmer, soğuk, selamsız, sabahsız bi kız ama fincanı açtıktan sonra kendine geliyor.

Evet bana da dedi yanlış kapatmışsın bu durum hep oluyor düzelticem şimdi vs. ve tekrar su döktü fincana ve bir daha kapattırdı. Dilek konusunda yaptığı saçma bir şeydi ama benim falımı o dileğe göre yönlendirmedi. Haziran için bir şey dedi o olursa heöen yazıcam buraya. Bakalım ne kadar doğru.
Aslında bence sizin parmağınızda yüzük görmeyince evli olmadığınızı düşündü ve eşinizi de sevgiliniz olarak gördü demek ki. Bu durumda mantıklı az biraz sanki söyledikleri.fisfisfis Evleneceksin dediği kişi sevgiliniz olarak belirttiği insan mıydı? Yani şu anda bir beraberliğin var ve bununla evleneceksin mi dedi?
Eğer çocuğunuz yoksa belki o da çıkar. Belli olmaz.
Çünkü dün yine yazıştım bazı insanlarla ve Mihriye çok iyidir harfiyen çıkar diyenler var epeyce.

evet canım evlenceksın dediği insan eşimdi ama
eşim hakknda söyledıklerı seylerın hepsi ters cıktı
bizim aile sorunumuz var mesela
eşimin ailesi ile
ailesı senı cok svecek dedı
aslında tam tersi eşimin ailesi benden nefret edıyor

evet canım evlenceksın dediği insan eşimdi ama
eşim hakknda söyledıklerı seylerın hepsi ters cıktı
bizim aile sorunumuz var mesela
eşimin ailesi ile
ailesı senı cok svecek dedı
aslında tam tersi eşimin ailesi benden nefret edıyor

Belki de artık aranız çok iyi olacaktır her şey düzelecektir.
Biz böyle düşünelim bence. Her şey bundan sonra daha güzel olacak demek ki.:1hug:

bende düşünüyordum mihriyeye gitmeyi ama şimdi vazgeçtim:)) şimdi yeni birisini bulmam lazım gitmek içn kime gitsem acaba:))

bende düşünüyordum mihriyeye gitmeyi ama şimdi vazgeçtim:)) şimdi yeni birisini bulmam lazım gitmek içn kime gitsem acaba:))

Bir kişi kötü dedi diye herkes çekildi.kaydirigubbakcemile3 Yau bi durun belki bana dedikleri çıkacak. Çok öven ve devamlı giden müşterileri de var. Durun bakalım. Haberleri bekleyin.

Ama Ankara Cafe'deki Eylül iyi diyor MonaPisa. Ben onu da denicem bi. Gidersem yazarım buraya. :hulya:

ya evt haklısın aslında ama insan etkileniyor ben herkesten çok iy diye duymuştm karar vermiştim kesin gitcem diye valla vazgeçtim:))sen bi onuda dene bakalım iiise ona giderim

ben ankarada değil ayın 20 de geleceğim zaten iyiki değilim çünkü eğer orda olsaydım burdan okur birgün sonra kendimi falcıda bulurdum bütün maaşda fala giderdi şimdi kısıtlı zamanda en iyi falcıyı bulmam gerek

ben ankarada değil ayın 20 de geleceğim zaten iyiki değilim çünkü eğer orda olsaydım burdan okur birgün sonra kendimi falcıda bulurdum bütün maaşda fala giderdi şimdi kısıtlı zamanda en iyi falcıyı bulmam gerek

Ooooff yaaa ama öylee söyleme..benneyaptımki

Mihriye için bir kişi kötü dedi diye kadın berbat bir falcı mı oldu şimdi?:dilcikar:

Ben yenilerini keşfettiğim vakit yazarım buraya canım.

kızlar bahçeli 7 de galiba dejavu cafe d,ye bi yer varmış duydunuzmu hiç?

ankaranın hanımlerı ıstanbul ve ızmırdekıler kadar meraklı deıl sanırım fala :KK70: cok fazla yazan olmuyor ama mıhrıye ıcın 2 arkadas gıttı ıkısıde begenmedı Tryamour

mihriye ve fikriyeye arkadaşlarla 2 yıl önce gitmiştik bulunduğunuz durumu biliyor fakat gelecekle ilgili söyledikleri hiç birimizinkide malesef olmadı biz gittiğimizde 17 ye bakıyorlardı

X