Ankara'daki Falcılar

bu kadar tecrübeden sonra şunu söyleyebilirim bir falın net fiyatı 20-25 olmalı en fazla. tarot veya kahve..fazlası resmen soygundur. online falda ise bu miktar 10-15 arası olmalıdır. daha fazlası gerçekten gereksizmiş bunu anladım. piyasayı yükselttik ona üzülüyorum.

bize umut satıyorlar üstelik ne kadar pahalı baktırırsak iyi falcıdırda ondan bu fiyat diye daha fazla beklentiye giriyoruz. neyseki burdan okuyup herkese atlamıyoruz.arada bir reklam geçiyorlar ama çok barınamıyorlar. burayı falcılar takip ediyorlar.kıralım şu piyasalarını. hem paramız cebimizde kalsın hemde umutlarımız boşa çıkmasın.

canım yazmışlar galiba demet in fiyatını, ama arkadaşın dediği gibi benle sohbet etmedi 40 tl vermiştim ve içime oturdu.
karakter analizi yaptı sen şöylesin o böle falan dedi, gelecek hakkında 2 3 şey söyledi biri tuttu ama verdiği zamanda değil dediği gibi çıktı, ben kısa fal sevmiyorum 3 soru sorma hakkım olduğu tarotta çok saçma, bu insanlar tarot bakmayı bilmiyo, bende aldım kartlardan araştırıyorum öğrenmeye çalışıyorum, kolay bişey değil gerçekten, tarotların her kullanımdan sonra temizlenmesi gerekiyor, falcılar hiç böle şeyler yapmıyo, ben hiç görmedim açıkcası, biz hislerimize göre bakıyoruz diyo yalan kartların hepsinin farklı birer hikayeri var bir sürü anlama geliyo herbiri, ama yanlarındaki kartlara ve hislerine göre o zaman yorum yaparsan eyvallah, 3 soru sormak ne demek se, demetle öğrendim ben bunu ondan kahve falına baksın bence gidiceksen :)

PS, WAFFLES YAZMIŞIM AMA YANLIŞLIKLA OLDU O KISIM, DEMETTEN BAHSETTİĞİNDEN AKLIMDA KALMIŞ EYLEM86 İÇİN YAZMIŞTIM KUSURA BAKMA WAFFLES, DÜZELTEMİYORUM

demetin kahve falı 20tl idi.kahve+tarot 30 olmaz mı dedim kasadan bakıyolar o yüzden kahve+3 soru olsun dedi kabul etmedim sadece kahve baktı.zaten sormak istediğim soruları kahvede sordum.çoğu falcı böyle indirim istediğim zaman o zaman 3 soru olsun diyor.geniş açılım yapmak istemiyorlar.ben de kısıtlamayı sevmiyorum.sor dendiği zaman da aklıma soru gelmiyor.demet bugün kaç çocuğun olacağını kartlar söyler dedi.ben de önce bi evleneyim çocuğu sonra düşünürüz dedim.ben genel olarak memnun kaldım.anı ve geçmişi bilemeyen falcıları da gördük.kahveye 20dk baktı ki bu çok iyi bi süre bence.geçen gün ezgi 3-4 dk bakmıştı.tarot kartlarının her kullanımdan sonra temizlenmesi gerektiğini ilk defa senden duyuyorum.tarot yorumlama hakkında pek bi fikrim yok.yorumcu ve kartlar arasında farklı bir enerji var sanırım.

bize umut satıyorlar üstelik ne kadar pahalı baktırırsak iyi falcıdırda ondan bu fiyat diye daha fazla beklentiye giriyoruz. neyseki burdan okuyup herkese atlamıyoruz.arada bir reklam geçiyorlar ama çok barınamıyorlar. burayı falcılar takip ediyorlar.kıralım şu piyasalarını. hem paramız cebimizde kalsın hemde umutlarımız boşa çıkmasın.

çok haklısın.şu arada çıkıp mükemmel bakıyor, duyduklarınıza inanamayacaksınız diyen reklamcılara inanmayalım.mucize yaratan, her dediği çıkan hiç bir falcı yok.ben gittiğim en iyi falcıya bile %80 başarılı diyorum.büyü var bozmam lazım, nazar var kurşun dökmem lazım diyen paragözlere karşı temkinli olalım

demetin kahve falı 20tl idi.kahve+tarot 30 olmaz mı dedim kasadan bakıyolar o yüzden kahve+3 soru olsun dedi kabul etmedim sadece kahve baktı.zaten sormak istediğim soruları kahvede sordum.çoğu falcı böyle indirim istediğim zaman o zaman 3 soru olsun diyor.geniş açılım yapmak istemiyorlar.ben de kısıtlamayı sevmiyorum.sor dendiği zaman da aklıma soru gelmiyor.demet bugün kaç çocuğun olacağını kartlar söyler dedi.ben de önce bi evleneyim çocuğu sonra düşünürüz dedim.ben genel olarak memnun kaldım.anı ve geçmişi bilemeyen falcıları da gördük.kahveye 20dk baktı ki bu çok iyi bi süre bence.geçen gün ezgi 3-4 dk bakmıştı.tarot kartlarının her kullanımdan sonra temizlenmesi gerektiğini ilk defa senden duyuyorum.tarot yorumlama hakkında pek bi fikrim yok.yorumcu ve kartlar arasında farklı bir enerji var sanırım.

karşındaki insanın falına bakarken onun enerjisi kartlara geçiyo, çünkü tarot enerjiyle, yoğunlaşarak tahmin üretiyosun,
karşındaki insan kötü enerjisi varsa, o karta dokunduğunda enerjisi ona geçiyor direk, sağlıklı bi sonuç almak için onları güzel enerjilerle doldurmak gerek, ondan temizlenmeleri gerekiyo, yine düşünce ve enerji yoluyla yapılıyomuş, bende yeni öğrendim, araştırmak gerekiyor bazen

Canım sen nasıl buldun ezgiyi? Bildi mi? Dedikleri oldu mu?

ezgi için şunları söyleyebilirim.. önce girdi genel genel konuşmaya, baktım iş uzayacak, olmadık yollara sapacak ben biraz ipucu verdim. ipucu vermekten kastım "aslında olay şöyle oldu peki gerisinde ne olacak" şeklinde..hani o gevelerken ben bitiş çizgisini çekip peki ne olacak dedim sanırım ondan sonra kendisi de gördüklerini daha anlamlandırdı ve daha spesifik konuşmaya başladı.. çok çok net şeyler söyledi bana mesela şu şu kişiyle şu şu konuyu görüşeceksin, işinle ilgili şöyle bir gelişme olacak bekle şeklinde. iş konusu çok uzak olmasa gerek, tarih vermedi ama yakın zamanda dedi. diğer konuda da söyledikleri figen in 2-3 ay önce söyledikleri ile aynıydı. burası ilginç mesela.. zaten bu dedikleri olursa olay olur o kadar söyliim..benim için de iyi olmaz .. o yüzden o söylerken asla öyle olmasın, istemem dedim... eski erkek arkadaşın arayacak dedi, ne alaka uzun zaman oldu, ortak yanımız yok dedim. öylesine arayacak dedi. dün akşam çocuk msj atmış kel alaka bir biçimde.. ben de sanki biliyormuşum gibi hiç şaşırmadım. demekki insan inanmıyorum dese de bir beklenti oluşuyormuş. o yüzden bu gittiğimiz falcıların elektrikleri önemli bence.

bir de cidan cafeden birileri okuyorsa burayı, şunu da yazmak isterim. ben falcılarının o 1 lira hikayesinden hoşlanmıyorum. benden kasada istesinler ama orda rüşvet verir gibi vermek hoşuma gitmiyor,işin ticari olduğunun gözüme gözüme sokulduğunu hissediyorum ve enerjim düşüyor resmen. benden kasada isteyin canlarım, 1 değil 2 vereyim.

kendi adıma net gelişmeler yaşadığım için bilen bilmeyen falcıları sıralamak isterim.

rukiye: sana nisan sonu gibi ulaşacak, arayacak demişti. gittiğimde mart başıydı. oldukça yoğunlaşmış şu an sana ama utancından arayamıyor demişti. sonunda sen bu adamı da elinin tersiyle iteceksin demişti. geçmişimde gurur yapıp çekip gittiğim 2 kişi var, onları istemediğin gibi bunu da itip gideceksin dedi.

eylül: olayları- gelişimi şimdiye kadar bilmiş ancak önemli nokta şu, tarihlerde hep kaymalar var. onun en yakınlarından kazık yiyeceğini ve hatta o kazık atacak kişilerin baş harflerini bile bilmiş. kazık olayını ben 3 ay sonra duydum. daha da ilerisi için söyledikleri var ve umarım tutmaz kızlar. başka da birşey diyemiyorum çünkü olmasın.. sonuçta sen bunu istemeyeceksin, kendin istemeyeceksin dedi o da.

nisan: bilen bilir oldukça karmaşık bakıyor. benimle ilgili düşüncelerinin çoğu onun söylediği gibidir. negatifler de var mesela "istesem daha çok üzebilirdim" şeklinde düşünmüştür eminim. geleceğe yönelik pek bir şey demedi.

figen: geçen sene bana ilk baktığı fal sanırım hayatımda baktırdığım en isabetli fal olarak kalacak. çünkü kadın resmen haberimin olmadığı şeyleri söylemişti. ancak sonraki seferler genelde fiyasko oldu. o gün gününde miydi neydi bilmiyorum. figen e göre ben bununla evlenicem. daha doğrusu birisini görüyorum ve sanırım bu sensin güzelim ama kendine yazık etme nolursun dedi.

online- melek: son derece pozitif bir ses tonu ve yorumlar. beni ağlatmıştı. o kadar kelebek gibi biri ki negatif yorum yazamam. 1 ay gibi bir sürede görüşme olacak demişti. gerçekten o sürede görüşme oldu. onun dışında toz pembe bir tablo çizdi ki ne durumumuz öyle ne de karşımdaki insan o kadar mert..

onlina ilkay: olumsuzluklar çizdi. boş ver sen bunu dedi. birlikte olsanız bile ki bu imkansız asla mutlu olamazsın dedi. sen aramazsan zaten seni aramayacak, arasan da 1 kez görüşme olup bitecek, daha da üzüleceksin dedi. bu lafın üstüne asla aramadım, o ulaştı, 2. kez de asla görüşmek için aramam, aramayacağım da.

ezgi: olaylar daha da karmaşıklaşacak, başın çok çok ağrıyacak dedi özetle. ama sen bunu değil başkasını seçeceksin. o kişi dürüst, çalışkan, kıymetini bilen biri olacak dedi.

şimdilik aklıma gelenler bunlar kızlar..

Merakıma yenik düşüp akşama doğru ezgiye tarota gittim. Kahve falında söylediklerinden daha farklı şeyler söyledi. Anı bildi. Bugün günündeydi sanırım ya da tarot hoşuma gitti.

yuh ya resmen soygunculuk bu kadar gereksiz bir şey için 160tl!!! yazık cidden 10 tl bile fazla

Bu arada aynı PayPal zırtoluğu binnazabla'da da varmış...ben sadece bu cinsliği Türkiyeye özgü zannediyordum, ben de binnazabladan ufak çapta bir kazık yedim ama pişman değilim :KK17: baktırdığım kişiyi ve yorumlarını yarın yazacağım. falsepeti nde problem çıkmadan gerçek değerini ödeyebildim sadece , bir daha sadece İlkay a baktırırım.

Günaydın kızlar;Ezgi'nin dediklerinden birşey gerçekleşti umarım diğer dedikleride çıkar :)bu arada Herra'ya dün akşam fal gönderdim ancak üzerimde aşırı derecede nazar olduğu için bakamadı :KK43:kredim var kime baktırabilirim ?

Günaydın kızlar;Ezgi'nin dediklerinden birşey gerçekleşti umarım diğer dedikleride çıkar :)bu arada Herra'ya dün akşam fal gönderdim ancak üzerimde aşırı derecede nazar olduğu için bakamadı :KK43:kredim var kime baktırabilirim ?

darısı başımıza

sekerim, yukardaki falcilara birer kez gittigini varsayarak en az 200 tl harcadigini hesapladim :26: :26: :26:

Paraya yazik gunah bence yeter artik :KK17: dun binnazablaya odeme yaparken ilk kez "cok paraymis acaba yapmasam mi " dedim. Normalde fal icin paraya kiyarim, acimam, Nisan a 100 papel saymisligim vardir ama ilk kez durup bir dusundum :KK48: :KK48: Galiba ben akillaniyorum, darisi sizin basiniza :KK35:

offf ben de acayip harcamışım ya :KK43: dün de asyam cafe asya ya su falına gittim bahçeli süheyla ve zeynep yine kaldı :KK43:
asya bana güzelsin hoşsun dedi ee o çirkinim diye gitmedi ki dedim ne biliyim işte bildi dediğim bişey yok.
yurtdışı düşünmem mesela yurdışı dedi doktora dedi :KK43:
bununla evlenip deniz kenarında yaşayacaksın dedi adamın kendi işi var ankarada ve tam bir ankara aşığı hayatta gitmez
bunlar yanlış olunca gelecek de saçma geldi...
pınar da 50 demiştiniz keşke ona gitseydim :KK43:
bu arada eylül yarım ağızla 21 mayıs demişti olan biten bişey yok bunu da belirteyim.

kendi adıma net gelişmeler yaşadığım için bilen bilmeyen falcıları sıralamak isterim.

eylül: olayları- gelişimi şimdiye kadar bilmiş ancak önemli nokta şu, tarihlerde hep kaymalar var. onun en yakınlarından kazık yiyeceğini ve hatta o kazık atacak kişilerin baş harflerini bile bilmiş. kazık olayını ben 3 ay sonra duydum. daha da ilerisi için söyledikleri var ve umarım tutmaz kızlar. başka da birşey diyemiyorum çünkü olmasın.. sonuçta sen bunu istemeyeceksin, kendin istemeyeceksin dedi o da.

şimdilik aklıma gelenler bunlar kızlar..

Eylulun bana dedigi hicbir sey tutmamisti ama bastan asagi zirvaydi diyemem Mesela asik olacaksin diyip adami tarif etmisti ve 1 yil sonra oldu bu olay. Asik olucaksin, o da sana cikma teklif edecek demisti ama adam etmedi :KK30: :KK30: :KK30: Yani %50 durum tespiti, %50 sallamasyon ve tahmindi, tahmini tutmadi.

Eylulun diger dedikleri cikti ama ask hayatimi bastan asagi tutturamamisti. Diger dedigi seyler de tiri viriydi zaten:KK37:

Son düzenleme:
zeynep balonu çabuk şişti cabuk söndü...reklamcıları da artık burayı gözetlemez oldu.

valla ne yalan solıyım zeynepe verdıgım paray sımdı uzuluyorum yakın tarıhlerle alakalı bıseyler soylemıstı ama hıcbırı cıkmadı neyse ezgıye gıdıp memnun kalanlar olmus sevındım sızın adınıza bende sehır dısındayım gelınce bıdaha gıtcem ezgıye:KK34:

sekerim, yukardaki falcilara birer kez gittigini varsayarak en az 200 tl harcadigini hesapladim :26: :26: :26:

Paraya yazik gunah bence yeter artik :KK17: dun binnazablaya odeme yaparken ilk kez "cok paraymis acaba yapmasam mi " dedim. Normalde fal icin paraya kiyarim, acimam, Nisan a 100 papel saymisligim vardir ama ilk kez durup bir dusundum :KK48: :KK48: Galiba ben akillaniyorum, darisi sizin basiniza :KK35:

kesinlikle hepimizin acilen akıllanması lazım.resmen yalan dinlemek için gidip bi sürü para döküyoruz.ben kendi adıma en az 5 yıldır falcılara gidiyorum ve bunun hiçbir faydasını görmedim hep zararını gördüm.ama gel gör ki bağımlılık yapıyor alkol gibi bırakamıyorum.fala harcadığımız parayla ve zamanla daha mantıklı şeyler yapabilirdik.spor yapmak gibi.en azından artık destekli sallayan ve daha ucuz falcılara gitmeye çalışıyorum.en kısa zamanda şu hastalıktan kurtulmam lazım

Eylulun bana dedigi hicbir sey tutmamisti ama bastan asagi zirvaydi diyemem Mesela asik olacaksin diyip adami tarif etmisti ve 1 yil sonra oldu bu olay. Asik olucaksin, o da sana cikma teklif edecek demisti ama adam etmedi :KK30: :KK30: :KK30: Yani %50 durum tespiti, %50 sallamasyon ve tahmindi, tahmini tutmadi.

Eylulun diger dedikleri cikti ama ask hayatimi bastan asagi tutturamamisti. Diger dedigi seyler de tiri viriydi zaten:KK37:

eylül burda çok tutulan bir falcı.ben de burdan duyup gittim ama resmen hayal kırıklığı oldu.o zamanlar çok aşık olduğum biri vardı onun için gittim ama olacak ya da olmayacak diye bir şey demedi.hatta bilmiyorum ne olur dedi ve beni çok şaşırttı.benim için başarısızlar listesinde bu kadar popüler olmasına şaşıyorum.

X