Ankara'daki Falcılar

size göre birini bulmuşsunuz sonunda :KK70: , ezgiye de gittim geçen hafta burda muhabbeti çok dönünce bakalım neler olucak, ilk gittiğimde dedikleri olmadı daha ama aynı şeyi söyledi benzer bi şekilde zamanı gelmemiş demekki daha

ya işte madem bakabiliyo bu ezgi bize de dediklerinde vardır bi gerçeklik payı diyorum az bi zaman söyledi zaten bekleyip görmek ona göre yorum yapmak en iyisi...bide uzun fal iyi hoş ama , yarısı annen baban ıvır zıvır dolu...mesela "sen çok iyi niyetlisin de karşındakiler öyle değil" gibi kime söylesen tutan cümlelerle iki saat falı ben napıyım ama 15 lira alıp 5 dakika fal bakmak da ayıp bence bi orta yolu olmalı...
bir de ben tarot baktırırken dönecek mi diyorum kart çekiyo aşıklar çıkıyo malesef canım diyo sonra da bak canım kartlar benim hislerimi doğruladı diyor! ya da kılıç üçlüsü çıkıyor kesin dönecek ama aldatacak diye yorumluyor...bilemiyorum saçma olduğunu bile bile bu kadar parayı bu kadar eğitimli insan niye döküyor,niye döküyorum bi anlam versem...
zeynep'e yorum yapmayacağım iyi niyetli bi kız en azından seni dinliyo üç dakikada paket yapmıyo ama benim ağzım açık kalmadı.
denizle jübile yapacağım yeter artık bana...

arkdişler zeynep bana 1 yıl içerisinde şehir değişikliği demişti büyük ihtimalle ben bi 15 gün içinde filan gidicem..yani pek beğenmedim gibi ben onu diğer arkidişlerin yorumu nasıl

Merhaba, ben Turuncu cafe Yasemin hanımı önerebilirim. Yasemin hanımı buradan duyup gittim bende nokta atışları oldu. Nisan ayında dediği bir şey gerçekleşti . Bizi ailece çok mutlu edecek bir konuyu bildi. Ama eşimin iş hayatıyla ilgili dedikleride olmadı başka şekilde gelişti olaylar. Tekrar gitmeyi düşündüğüm falcılardan kendisi. Hoşçakalın.

Arkadaşlar Yasemin hanım anı ve geçmişi süper biliyor an ve geçmiş için tam puan verebilirim tak tak sıralıyor. Ama bende verdiği tarihlerin hiçbiri çıkmadı çıkanlar var denenebilir.

süheyla hanımı bende çok beğenirim, dediklerinden de çıkanlar çok oldu bana şu an çadır cafe de die biliyorum bir buçuk aydır gitmedim
40 ka bakıyo çadıra geçince zam yaptılar, 4 fala birden bakıyo ilk defa gidicekseniz
ben telefonunu msj atabilirim sizde yoksa

Sana zahmet. Sen at canım bulunsun :KK43: Allahım bu halim ne olacak bilemiyorum.Uyuşturucu gibi bu fal olayı

ben isim saymaktan bıktım da sadece falı kısmen de olsa cıkanları söyliyeyim.arif,,eskiden turuncu cafedeki mustafa,çiğdem we son olarak ezgi.ezginin falında şöyle bir sorun yaşanıyor.dediklrinin bir kısmı çıkınca diğerleri için de beklenti oluşuyor.dediklerinin hepsi çıktı mı? hayır..ileride çıkar mı çıkmaz mı onu bilmiyorum.

arıf en son o baktıgı kafeden ayrılmıstı sımdı nerelerde oldugunu bılıyomusun?onunda bende cıkan seylerı olmustu o yuzden yenıden gıdebılırım.....

arıf en son o baktıgı kafeden ayrılmıstı sımdı nerelerde oldugunu bılıyomusun?onunda bende cıkan seylerı olmustu o yuzden yenıden gıdebılırım.....

fal merkezi war.yüksel caddesinde limon pazar war ya onun üstünde olmalı.en son oradaydı.inci diye bir hanım da wardı orada.maziyi çok iyi biliyor.ama hepsi bu kadar sadece maziyi biliyor

Son düzenleme:
fal merkezi war.yüksel caddesinde limon pazar war ya onun üstünde olmalı.en son oradaydı.inci diye bir hanım da wardı orada.maziyi çok iyi biliyor.ama hepsi bu kadar sadece maziyi biliyor

bu senın bahsettıgın arıf şilan kafedekı arıf dımı?bıde o fal bılım merkezınde aydın dıye bırı calısıyodu gıtmeyın sakınnnnnnn hıcbı dedıgı cıkmadı bıde sureklı kursun dojkelım dıye ısrar edıp duruyo:44::44::44:

bu senın bahsettıgın arıf şilan kafedekı arıf dımı?bıde o fal bılım merkezınde aydın dıye bırı calısıyodu gıtmeyın sakınnnnnnn hıcbı dedıgı cıkmadı bıde sureklı kursun dojkelım dıye ısrar edıp duruyo:44::44::44:

ewt tatlım o arif.aydın ı biliyorum.şişman bir deniz wardı catı cafedeydi sanırım.şu suya bakan paragöz olan.aydının hocası oydu.:)))))))) aman neyse öykü farklı yere gider şimdi...

Kizlar, istanbul topigine bir goz atin derim.....bu hanim telefonda da abkiyormus, ben baktiricam galiba :nazar: ankaradan daha da is cikmaz gibi duruyor :KK24:

Son düzenleme:
Annem diye söylemiyorum gerçekten iyi bakar :) her şeyi görüyo diye baktırmıyorum sırlarım çıkmasın falan diye :) arada arkadaşlar geliyo onlara bakıyo eğlenıyoruz:KK16:

X