Ankara'daki Falcılar

Şöyle güzel, nokta atışı yapan falcı var mı bildiğiniz Kızılayda kızlar?

canım ben önceki sayfalarda yazdım bi kaç kişi nokta atışları bence var onların dediklerinide genel de yaşıyorum, fiyatlarıda çok pahalı değil bence çevreye gereksiz insanlara göre , birde yeni okudum önceden görseydim söylerdim sana canım :)

herkes demeyelim bence iş hayatı aile hayatı içinde falcılara giden var..tarotta 3 soru sor denilince 3 defa aşkla ilgili soru sorulmuyordur heralde :-)) ben ailem-aşk ve işle ilgili sorular soruyorum..

afedersiniz ama bu 3 soru sorduran falcıların bi halt bildiği yok özetle 3 soru ne demek ya totolarından uyduruyolar, gitmeyin böyle üçkağıtçı insanlara birde tarota 40 lira falan alır 3 soruluk için , umut sömürücüler
istediğin kadar soru sorabilirsin, hatta kartları yeniden karıp açarsın yine soru sorabilirsin, bi de falcıyım die geçiniyolar ya sinir oluyorum

ancry kafemi ne var konur 2 de orda nilgün diye biri var o da fena değil aslında bakıtan oldumu hiç yelizle aynı kafede.

afedersiniz ama bu 3 soru sorduran falcıların bi halt bildiği yok özetle 3 soru ne demek ya totolarından uyduruyolar, gitmeyin böyle üçkağıtçı insanlara birde tarota 40 lira falan alır 3 soruluk için , umut sömürücüler
istediğin kadar soru sorabilirsin, hatta kartları yeniden karıp açarsın yine soru sorabilirsin, bi de falcıyım die geçiniyolar ya sinir oluyorum

banada saçma geliyor 3 soru.. işi ticarete dökmüşler..3 sorudan fazla soru sorman için aba altından size merak uyandırmaya çalışıyorlar yani detaylı fal istersen ücret yükselecek ..öyle güzel kılıf uydurmuşlarki bu falcıların %98 i içinden gelerek bakmıyorlar..hatta gözlerimizin içine bakarak bak sende bi şey var ama fal 5 tl lik olduğu için söyleyemiyorum mesajını sizin beyninize bakışlarıyla kodluyorlar..ters psikoloji yapıyorlar yani..

banada saçma geliyor 3 soru.. işi ticarete dökmüşler..3 sorudan fazla soru sorman için aba altından size merak uyandırmaya çalışıyorlar yani detaylı fal istersen ücret yükselecek ..öyle güzel kılıf uydurmuşlarki bu falcıların %98 i içinden gelerek bakmıyorlar..hatta gözlerimizin içine bakarak bak sende bi şey var ama fal 5 tl lik olduğu için söyleyemiyorum mesajını sizin beyninize bakışlarıyla kodluyorlar..ters psikoloji yapıyorlar yani..

aynen canım ben eylül kafedeki mustafa sude deki neslihan hanımı beğeniyorum bakış tarzlarını hem çok azücrete kahve tarot bakıyolar hemde istediğin kadar soru sorabiliyosun.. diğerleri fıs bence 3 soru ne yaaa...

ancry kafemi ne var konur 2 de orda nilgün diye biri var o da fena değil aslında bakıtan oldumu hiç yelizle aynı kafede.

hep aynılarına gide gele biliyolar bizi artık, taze kanlar var mı? yaw ücreti ne kadar dedikleri çıktı mı? 3 soruluk mu baktırıyo yoksa?

aynen canım ben eylül kafedeki mustafa sude deki neslihan hanımı beğeniyorum bakış tarzlarını hem çok azücrete kahve tarot bakıyolar hemde istediğin kadar soru sorabiliyosun.. diğerleri fıs bence 3 soru ne yaaa...

hep aynılarına gide gele biliyolar bizi artık, taze kanlar var mı? yaw ücreti ne kadar dedikleri çıktı mı? 3 soruluk mu baktırıyo yoksa?

Tatlim sude cafedeki neslihani pas gecmisim sasirdim kendimee.nasil bakiyorr iyimii birde nerde bu sude cafe ve kaca bakiyor ve randevulumu cnmmm giz

Tatlim sude cafedeki neslihani pas gecmisim sasirdim kendimee.nasil bakiyorr iyimii birde nerde bu sude cafe ve kaca bakiyor ve randevulumu cnmmm giz

20 tl kahve+tarot bakıyo leman kültürün olduğu sokakta kızılayda köprü tarafına gider gibi gidiyosun , köprünün yanındaki bina kart tını atarım sana canım özelden , randevulu bakıyo canım

senin var mı bana tavsiye edibilceğin birileri, ben bi başkasını denemek istiyorum farklı olarak

20 tl kahve+tarot bakıyo leman kültürün olduğu sokakta kızılayda köprü tarafına gider gibi gidiyosun , köprünün yanındaki bina kart tını atarım sana canım özelden , randevulu bakıyo canım

senin var mı bana tavsiye edibilceğin birileri, ben bi başkasını denemek istiyorum farklı olarak

Ozelden msj bekliyorumm.maltepede soyluserap arkadasin yonlendirmesiyle cansuya gittim baya iyidii.gidebilirsinn cnmm

karamel cafede berfin ya da leyla? kimi tavsiye edersiniz? bir de evim cafede kim iyi?

evim kafe mi karamel kafemi tam orasını hatırlamıyorum ama leyla diye birine baktırmıştım 5 tl 3-4 cümle kurdu ikizin olacak filan dedi ben memnun kalmamıştım..yinede sen bilirsin istersen baktır ama önce promosyon baktır derim.. bi deneyin falcıyı ..iyiyse zaten 10-20 verilir ..değilse giden paraya acınıyor gerçekten..

evim kafe mi karamel kafemi tam orasını hatırlamıyorum ama leyla diye birine baktırmıştım 5 tl 3-4 cümle kurdu ikizin olacak filan dedi ben memnun kalmamıştım..yinede sen bilirsin istersen baktır ama önce promosyon baktır derim.. bi deneyin falcıyı ..iyiyse zaten 10-20 verilir ..değilse giden paraya acınıyor gerçekten..

Leyla karamelde, hic bi sey bilmiyor ve herkese ayni seyi soyliyor, herkese ikizin olacak diyor, deniz kenarinda yasayacaksin falan.. sadece isim vermede basarili o kadar, bosuna gitmeyin derim

Mustafanin kendi vep numarasi bende var, ama burda paylasirsam sorun olur mu? bi de daha once dediklerini yasadin mi?

Sağol canım bu öğle gittim.. anı gayet iyi bildi bu sefer gelecek ile ilgili 3 iddiası oldu bakalım göreceğiz hayırlısı. :KK34:

mustafa bendede anı iyi bilmişti ama gelecek malesef onun dediği gibi olmadı.:KK43:
hadi ya, bende de ani cok iyi bilmisti, fakat gelecekle ilgili dedikleri uzun vadeli seyler, peki gelecekle ilgili dedikleri cok onemli seylermiydi? ben yine gitmeyi dusunuyordum ama simdi vazgectim

merhaba arkadaşlar, ne zamandır yorum yazmıyordum, bu sürede gittiğim falcı deneyimlerimi ve youmlarımı aktarmak istiyorum size..taynat meryem, bahçeli kadriye, süheyla, istanbul topiğinde sıkça adı geçen yiğit, ve bir de taynat birgül..

Öncelikle, yiğitten bahsedeyim, istanbul topiğinde çok övülünce dayanamadım baktırdım, telefondan da bakıyor ana konuyla ilgili olumlu konuştu durumu da bildi diyebileceğim için sonra 2 3 kere daha baktırdım.. henüz çıkan bir şey yok fakat her seferinde aynı şeyleri söyledi.. fakat şu ara aynı topikte fallarının çıkmadığı yönünde yorumlar var bu biraz hayal kırıklığı yarattı tabi bende. düşününce çok da iyi olmadığını görebiliyorum aslında, daha çok düşünce okuyormuş gibi.. daha da baktırmam sanırım..beklemek lazım..

meryeme ise önceleri çok giderdim, ufak tefek şeyler de çıkıyordu fakat asıl meseleyi bilemedi mesela.. olacak olacak dediği insanla olmadı ama 5 gün içinde görüşeceksiniz dediğinde görüşürdük, yeni insan için de gittim ki bununla ilgili olumsuz konuşmasına rağmen gittim ufak tefek şeylerin çıkması hatrına, fakat artık böyle şeyler de çıkmıyor.. 10 gün görüşme yok dedikten 2 gün sonra görüştük mesela..

Birgüle ise bir defa gittim, çok önceden burada bahsi geçen birgül olup olmadığını hala merak ediyorum ayrıca. neyse, o da yeni konuyla ilgili sonuç itibariyle olumsuz konuştu, fakat 8 gün içinde bu konuyla ilgili çok güzel bir gelişme olacak dediğinde olmadı mesela..

Bahçeli süheyla, medyum olan değil, ise çok önceden beri ara ara gittiğim biri. hiç çıkmıyor gelecek yorumları ama yine de çok bunalımda olduğumda iyi geldiği için gittim hep malesef.. aslında ufak tefek şeylerin çıktığı da olmuştu ama artık meryemde olduğu gibi onlar da çıkmıyor..

Bahçeli Kadriye ise sanırım içlerinde görece daha gidilesi artık benim için tabi şimdilik.. Daha önceki insanla ilgili çook önce olumsuz konuşmuştu ve gerçekten olmadı,, böyle olunca ben yenisi için de gideyim dedim ve ilk tarot baktırdım, o falda sonunda "istersen evliliğe kadar gidebilir" dediğini net hatırlıyorum fakat sonra ben yine gittim tabi.. bu sefer ilerisi için olumsuz konuşmaya başladı, aslında çok net bir şey söylemiyor hiç ama işte yarım ağızla "sonu olmayabilir", "sen bırakırsın" vs. şeyler de söylüyor.. fakat şu var ki, 4 vakte kadar iyileşme var dediğinde 4. gün görüştük mesela.. ondan önce de görüşmeyi bilmişti.. Nisanda daha net olacak dedi bir de bakalım bekliyorum.. ama uzun sürmeyebilir de dedi tabi.. ya bir de çok net konuşmayınca insan çok tatmin olmuyor.. "oladabilir ama olmayacak gibi" şeklinde bir tarzı var, insanın yani? diyesi geliyor karşısında..aslında çok merak ediyorum net bir şekilde olumlu yorum yaptığı oldu mu hiç benzer bir konuda, size sorayım..

neyse, benim paylaşacaklarım bunlar, bir de bu insanlara gidip baktıran varsa yorum yaparsa çok sevinirim özellikle kadriyeyle ilgili, çıkan ya da çıkmayan...

X