Ankara'daki Falcılar

Merhaba kızlar , çoktandır siteye girmiyordum, bugün yazılan son 20 sayfayı okudum yine herkes bi arayış içinde ve mutsuz :) öncelikle pozitif olalım inanın herşey ardından geliyor. Neyse kızmayın şimdi konuya geliyorum . Belki bu yazdıklarımla az da olsa bazılarınıza yardımcı olabilirim. Karamel Cafe / Leyla :ikiz çocuğun olacak , deniz kenarında yaşayacaksın , 2 erkek arasında kalacaksın (klasik üçlüsü Hadi inkar edin . Bana da söyledi .ufak tefek şeyler bilir o kadar , zorlasanız hepiniz aynı fala bakarsınız ). Karamel Cafe/ berfin : direk söylüyor akıl okuyorum diye , vücut dilimiz ne söylüyorsa size ona göre yorum yapıyor . Eylül Cafe /Mustafa : hala ne iş yaptığını anlayamadım , sürekli telle konuşan lakayıt bi tip . Hafızası acaip kuvvetli , 1 yıl öncede gitseniz sizi hatırlıyor (bunu da itiraf etti zaten ) ufacık bi mimikten bişey kapıp ona göre falınıza bakıyor. Söylediği 3-5 kelime . 2 kere gittim çook net tarih ve gün verdi . Hiçbiri tutmadı Turuncu Cafe / Yasemin : evlere şenlik . Yemin ederek tarihi bırakın saat veriyor . Sonuç fos . Siz gün içinde psikopat gibi saate bakmakla kalıyorsunuz. Tunalı / aslı yıldız : aklı olan varsa 5 kuruş kaptırmaz . Biz 5 kişi gittik 300 lira verdik , 1 tane bişey çıkmadı hiçbirimize . Bu Arada büyü ayağına 750 lira ister . Aman diyorum !!!! Cidan Cafe / Meryem : çiğdem le Meryem aynı kişimi ??? 2 ismi varmış . Siz söylemeden yada ipucu vermeden kelime bişey bilmiyor . Dikmen / Yasemin : büyük umutlarla gittim . Anı iyi biliyor . Ama... Gelecekle ilgili dediklerinin tam tersi çıktı !!!! 3. Göz / semrin : çok ideali biri çok güveniyor kendine . Bana isimler ve olayları bildi , tarihler tutmadı ayrıca kesin dediği olay olmadı henüz .
Allita / yıldız : çok iyi denmiş ama ??? Ben biraz ipucu vermeden bilemedi . Yani yardım ve destekle konuşan falcılardan.Kurşun döktürelim mutlaka da ,ritüeli .. 100 ama 50 olsun :). Masal Cafe : baştan aşağı fiyasko Evim Cafe / sevda : aklı dağınık biri sanki hep başı ağrıyor . Kişi analizi ve durum abaliZi fena değil . Dün çok önemli bir olayım vardı , ama onun dediği şekil de olmadı . Diğer dedikleri için zaman var . Ama???? Çok umutlu değilim işin aslı . Evim Cafe / Gülcan : çok zayıf . Bi dediğine hayır öyle değil deyince kıvırabiliyor ..... Kızlar benden bu kadar falcı olayın bu yılın sonuna kadar kapanmıştır . Adiyos amigos :))) herkesin aradığı mutluluğu bulması dileği ile

Kızlar bu arada Yüksel'in sonunda sağa doğru bi yaşam merkezi var . (Pet Shop var altında )Adını unuttum bi apartmanın 3. Katı , orada Yasemin var ,esmer hafif kilolu biri . Giden veya bilen var mı ???

Kızlar bu arada Yüksel'in sonunda sağa doğru bi yaşam merkezi var . (Pet Shop var altında )Adını unuttum bi apartmanın 3. Katı , orada Yasemin var ,esmer hafif kilolu biri . Giden veya bilen var mı ???

Parayı seven biri.kisacik bakar.

Selamlar
Ben birkaç defa Rahime ye gittim. O zaman Etlik te idi sonra Eryaman tarafına taşındığını duydum.Her gittiğimde hayatımda ilgili söylediği şeylerin hepsi oldu. Telefonunu kaybettim ve ona ulaşamıyorum. Lütfen telefonunu bilen varsa özelden bana mail atabilir mi?

6 ay önce ankara kızılay'da karanfil sokak'da giderken fal 5 lira diye bağıran gençlere ras geldim.

O gün fal bakdırmak istedim.

Neyse o gün sıradan bir falcıya falımı bakdırdım ve memnun kalmadım.

Kızılayda bir çok yere fal bakdırdım memnun kalmadım.

Bir gün arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine rukiye hanıma fal bakdırdım.

İsimleri gerçekden biliyor ileriye dönük bazı şeyle söyledi ve söylediği 3 - 4 şey çıkdı.

Geçmişimle ilgili nişan atdığımı ve eski nişanlımın beni tehdit etdiğini söyledi ve ben çok şaşırdım ve söylediği doğruydu.

Bir çok falcı soymaya çalıştı 100 lira fiyat çekeni'de gördüm 200 lira çekenide gördüm.

Ama rukiye hanım gerçekten çok farklı cana yakın sıcak kanlı iyi biri.

En azından para göz biri değil. Ben her gitdiğimde 10 15 arası veriyorum ve oldukca uzun bakıyor.

Merhaba
Bana Rukiyenin telefonunu özelden atabilirsen çok sevinirim. Aynı şekilde Rahime de bana hayatımda ilgili çok kritik şeyleri söyledi ve hepsi de çıktı. Telefonunu bilen varsa yardımcı olursa çokkkk sevinirim....
Çok çok teşekkürler...
6 ay önce ankara kızılay'da karanfil sokak'da giderken fal 5 lira diye bağıran gençlere ras geldim.

O gün fal bakdırmak istedim.

Neyse o gün sıradan bir falcıya falımı bakdırdım ve memnun kalmadım.

Kızılayda bir çok yere fal bakdırdım memnun kalmadım.

Bir gün arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine rukiye hanıma fal bakdırdım.

İsimleri gerçekden biliyor ileriye dönük bazı şeyle söyledi ve söylediği 3 - 4 şey çıkdı.

Geçmişimle ilgili nişan atdığımı ve eski nişanlımın beni tehdit etdiğini söyledi ve ben çok şaşırdım ve söylediği doğruydu.

Bir çok falcı soymaya çalıştı 100 lira fiyat çekeni'de gördüm 200 lira çekenide gördüm.

Ama rukiye hanım gerçekten çok farklı cana yakın sıcak kanlı iyi biri.

En azından para göz biri değil. Ben her gitdiğimde 10 15 arası veriyorum ve oldukca uzun bakıyor.

Aynen Rukiye Hanım'a çok bel bağlamayın , çevremde kim gittiyse memnun kalmadı . Atıp tutmuştur .

1.5 saattir Kizilayda dolaşıyorum kime baktir Sam diye bakalım inş dişe dokunan birsey bulurum

X