Gelinlik Modelleri Ankara'dan gelinlik alacaklar için bir tavsiye...

Kızlar bende kendi firmamı sizlere önereceğim, gerçekten çok memnun kalmıştık, daha sonra kuzenimde onlardan gelinlik aldı ve her aşamada çok ilgililer.

web siteleri ...adresinden girince koleksiyonlar diye bir başlığı var isterseniz oradaki modellere bakabilirsiniz birde 2014 modellerde inanılmaz indirimler mevcut.

Son düzenleyen: Moderatör:
:KK62: Aman ha Kızılay AND Çarşısındaki IŞILTI'dan UZAK DURUN!.. Biz yanılıp gittik, sipariş esnasında "en iyi kalitede ürün kullanacağız, şöyle yapacağız, hiç merak etmeyin" deyip sözde kullanacakları malzemeyi gösterip ayrıntıları not almalarına rağmen hem dediklerinden çok daha düşük kalitede ürün kullandılar, hem de sipariş esnasında ve provalar esnasında defalarca uyarmamıza rağmen sorunlu kısımları düzeltmeyip gelinliği farklı şekilde tasarladılar. Tavsiye edebileceğim bir yer yok ama IŞILTI'dan UZAK DURMANIZI söyleyebilirim. Böylelikle en azından sizler de bizim gibi sorun yaşamayın en mutlu gününüzde. Selamlar...

:KK62: Aman ha Kızılay AND Çarşısındaki IŞILTI'dan UZAK DURUN!.. Biz yanılıp gittik, sipariş esnasında "en iyi kalitede ürün kullanacağız, şöyle yapacağız, hiç merak etmeyin" deyip sözde kullanacakları malzemeyi gösterip ayrıntıları not almalarına rağmen hem dediklerinden çok daha düşük kalitede ürün kullandılar, hem de sipariş esnasında ve provalar esnasında defalarca uyarmamıza rağmen sorunlu kısımları düzeltmeyip gelinliği farklı şekilde tasarladılar. Tavsiye edebileceğim bir yer yok ama IŞILTI'dan UZAK DURMANIZI söyleyebilirim. Böylelikle en azından sizler de bizim gibi sorun yaşamayın en mutlu gününüzde. Selamlar...

tamda gelinliğimi yaptırma arifesindeyken bunu öğrendiğim kendi adıma çok iyi oldu.teşekkür ederim,

Kızlar AND çarşısındaki Bride mode evine asla gitmeyin asla ama asla gelinliğimin büstiyerini yamuk diktiler daha gelinliğin yarısı bitmeden terzi kaçtı mecburen defalarca giyilmiş olan gelinliği verdiler acıdım aslında asla almazdım ama kadın ağladı falan eteğin altı dikilmemiş duvaklar yamuk kesim yerleri falan bi görseniz çıldırırsınız, yine aynı şekilde yırtık ve kirli olan tarlatanı verdiler ben yandım siz yanmayın kızlar.

Kızlar bu başlık canlansın hadi :KK73: kim nerelerden memnun kaldı paylaşalım özel dikim olsun hazır olsun hangi moda evlerinden markalardan memnun kaldınız biz kafası karışık gelinlere yardım edin :KK36:

Arkadaslar diger sayfalardada paylastim ayri ayri baslik acilmis ankara icin
Dreamon a bi bakim cok guzel ornekler var kataloglari var her modeli ordan gorursunuz ben antalya subesinden diktiriyorum begendigim modeli baya indirimli diktiriyorum %25 indirim denk geldim instagram sayfasini takip edip giyilen modelleri gorebilirsiniz ordan guzel calisiyorlar kurumsal yer bende cok tereddutluydum arkadasim aldigi yeri ve bi kac model gosterdi o katalogtan bende gidip anlastim modeli cok begendim fikir olsun

Dreamona baktım dün modelleri çok güzeldi gerçekten çok beğendim ama nette şikayetleri okudum emin olamadım taşlı bi modelini beğenmiştim denerken taşlar dökülüyordu teşir modeli diye önemsemiyorum ama kendi gelinliğimde de aynı sorun olursa diye düşünmedim değil şikayetlerde de gelinliğim düğün günü yırtıldı filan diye yazmışlar açıkcası dreamondan diktirip de düğününde de gelinliğinde sorun çıkmayan birilerine ihtiyacım var gelinliği iki yerde giyeceğim ve arada bi gün var yırtılma gibi bir sorunda diktirme durumum da olmaz korkuyorum

Öncelikle herkese hayırlı olsun. Forumdaki birçok yorumdan da görüleceği üzere "En mutlu gününüzü berbat etmemek için IŞILTI Gelinlikten UZAK DURUN lütfen!.." Biz gittik, sipariş esnasında "şu kalitede ürün kullanacaz, şöyle yapacaz, hiç merak etmeyin" deyip not almalarına rağmen hem dediklerinden daha düşük kalitede ürün kullandılar, hem de aynı şeyleri defalarca uyarmamıza rağmen farklı şekilde yaptılar. Tavsiye edebileceğim bir yer yok ama Işıltı'dan uzak durmanızı söyleyebilirim. Bizim gibi sizler de sorun yaşamayın en mutlu gününüzde. Selamlar...

X