Ankaralılar ya da bilgisi olanlar bir bakabilir mi ?

papatya58

AŞKSIN SEN.........
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2008
132
0
38
slm arkadaşalar allah izin verirse cumartesi nişanımın old. yazmıştım nişandan hemen sonra mobily aiçin ankaraya gitmeyi düşünüyoruz ankarada gidebileceğimiz uygun ve seçeneği bol neresi var bilgilerinizi aktarırsanız sevinirim..
daha önce ankaraya mobilya için gitmiştik gerçekten seçenekde çok fiyatat buaya göre çok farkediyor site şeklinde sanırım ama çok vakit kaybetmiştik bir gün içinde halletmemiz gerek önerdiğiniz ve hatat site linkleri vs. varsa gönderirseniz ççok sevinirim...öpüldünüz.......a.s.

canım Ankarada siteler var birde istanbul yolun da mağazalar var istikbal,bellona,tepe mobilya,ipek mobilya,merinos gibi....Hayırlı uğurlu olsun

Bencede sitelere gitmelisiniz.. Zaten orası hep mobilyacılarla dolu, mobilyacılar çarşısı gibi.. Boydan boya mobilya dükkanları var.. Birine girip fiyat alıp hemen yandakine girersiniz... Sizin için hangisi uygun ve hoşunuza giderse onu alırsınız...
Mutluluklar dilerim...

Ankara'da sitelere gidebilirsiniz. Ortadoğunun en büyük mobilya merkezi... Markalı, markasız tüm mobilyacıları bulabilirsiniz.

Bir de canım mobilya önemli birşey belki yıllarca kullanacaksınız bence böyle önemli birşeyi tek bir güne sıkıştırıp sonra yıllarca pişman olma riskine girmeyin.

çok teşekkürler benimde dediğim yer galiba orası yanılmıyorsam aynı yerden bahsediyoruz..emin olmak istedim günü birlik gideceğimiz için bir günde halletmemiz gerek orda bulabiledeğimi umuyorum ..güzel dilekleriniz için sağolun.....

illa Ankaraya bakmanıza gerek yok canımcım
bulunduğunuz yerde istikbal vs.. markalar yokmu
siteler mobilyacılar yeri ama ben pek beğenmiyorum orayı imalat yeri var kaliteli olmayabiliyor yada çok uçuk fiyatlı
size kolay gelsin
inşallah gönlüne göre mobilya seçersin

çok teşekkürler benimde dediğim yer galiba orası yanılmıyorsam aynı yerden bahsediyoruz..emin olmak istedim günü birlik gideceğimiz için bir günde halletmemiz gerek orda bulabiledeğimi umuyorum ..güzel dilekleriniz için sağolun.....

Yalnız Siteler diye bahsettiğimiz yer koca bir mahalle, bir günde gezilecek gibi değil. Ancak ana caddesini gezip, belli başlı mobilyacılara bakabilirsiniz. En iyisi googleda "siteler mobilya" diye aratın, ne yazık ki çoğu mağazanın sitesi yok. En azından beğendiğiniz tarzda mobilyacıların adreslerini bulabilir, direkt oralara gidersiniz. Çok iyi gezmeniz, sıkı pazarlık etmenizi öneririm. Birde klasik olacak belki ama peşin alacaksanız paranın hepsini teslimat yapılmadan vermeyin.

X