Bebek İkinci El ankaraya 3tekerlek bisiklet ve sallanan at.uygun fiyata

topmodelgirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2014
1.780
53
Kargosu cok tutacagindan elden verebilirim.bisikletin selesi yirtildi.iple tutturuldu.15tl.atin kusuru yok 15tl.ilgilenen varsa resim koyucam.markalarinida bakip yazarim..yine kargo cok tuttugundan oyun halim hala duruyor satilmadi 10tlye dustu.bebek bakim cantam 25tlye dustu.diger topiklerimden gorup bu iki urunu inceleyebilirsiniz.4unu birden alana 65tl yerine 60tl. Olur.sevgiler.

Kargosu cok tutacagindan elden verebilirim.bisikletin selesi yirtildi.iple tutturuldu.15tl.atin kusuru yok 15tl.ilgilenen varsa resim koyucam.markalarinida bakip yazarim..yine kargo cok tuttugundan oyun halim hala duruyor satilmadi 10tlye dustu.bebek bakim cantam 25tlye dustu.diger topiklerimden gorup bu iki urunu inceleyebilirsiniz.4unu birden alana 65tl yerine 60tl. Olur.sevgiler.
Mrb bende ankaradayim neresinden resimleri ozelinize mail adresimi yazicm oraya atarsanz olur

atla ben de ilgileniyorum. foto koyarsanız sevinirim. ve ankarada nerde oturuyorsunuz? elden alma imkanı için soruyorum

$20140418_215203_1397847141833_2.JPG $20140418_215018_1397847141402_1.JPG
tanesi 15tl. At hatasiz
bisiklet selesi iple tutturuldu.siz daha guzel bir kurdeleylede tutturabilirsiniz.
ankaraya elden teslim edilebilir.

Sallanan ata talip olan 2. kişiydim ben. Sizden ses çıkmayınca ilk arkadaş aldı sanmıştım. Ama başkaları da talip olmuş hatta anlaşmış görünüyorsunuz. İlk arkadaş almadığına göre öncelik benim olmalı...

Son düzenleme:
Bir ürün için görüşmeye başlayıp, sonra bir şey yazmazsanız satıcı da diğer alıcılar da artık ilgilenmediğinizi düşünür.. öncelik sizin olsun hanımefendi, 2. sizmişsiniz madem :)

Bir ürün için görüşmeye başlayıp, sonra bir şey yazmazsanız satıcı da diğer alıcılar da artık ilgilenmediğinizi düşünür.. öncelik sizin olsun hanımefendi, 2. sizmişsiniz madem :)

Bana özelden veya buradan ' ürün satılmadı ,hala ilgileniyorsanız sizindir ' şeklinde bir bilgi gelmedi. Dolayısıyla ben de satan arkadaş bana dönmeyince ilk ilgilenen arkadaşa satıldı zannettim. Ama bu tip satış sitelerinde öncelik sırası vardır ve satıcı, sırasıyla arkadaşları bilgilendirmelidir. İşler böyle yürür. Biz arkadaşla özelden görüştük. Kendisi benim yorumumu gözünden kaçırmış o nedenle bana dönmemiş. Burada muhatabınız ben değilim ürünün satıcısıdır arkadaşım... Çok istiyorsanız buyrun sizin olsun. Bir oyuncak için kimseyle kötü olmak istemem.

Son düzenleme:
X