Fırınlar, Ocaklar, Aspiratörler Ankastreye Dair Sorular

Hangi rengi önerirsiniz?

• Siyah

OY: 0 0,0%
  • Beyaz

OY: 2 66,7%
  • Gri

OY: 1 33,3%

• Ankete Katılan
    3

polarisss

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2015
1.134
1.618
Merhaba kızlar,
Ev alıyoruz ve sonunda mutfağımda bir ankastre set olacak inşallah. Netten yaptığım araştırmalar sonucu kafam allak bullak oldu. Ankastre kullananlar ve bu işte çalışanlar yardımcı olursa sevinirim.
Öncelikle hangi markayı önerirsiniz? Beyaz eşyalarım gerçekten beyaz :) Ankastreyi de beyaz mı alsam diyorum ama siyah ve gri de çok şık duruyor. Renk öneriniz ne olur? Ocak cam mı inox mu olsun? Fırın ve davlumbazda neye dikkat etmeliyim? Şimdiden teşekkürler.

Merhaba İyi akşamlar.
Ben beyaz eşya mağazasında çalıştığım için bir kaç fikir bilgi vermek isterim.
1. İnox kullanmanı asla tavsiye etmem elin değse izi kalıyor. Görünüşü güzel olabilir ama kullanışı çok zor. Biz sürekli her gün onları silerken inox için ilacıyla siliyorduk tam bir eziyetti.
2. Emaye kullanışlı ama görünüş olarak cam kadar güzel durmuyor bence. ve kullanımı set üstü ocaktan pek bir farkı yok bence.
3. Siyah her tozu kiri gösteriyor. asil dursada illallah ettirir. müşteriler sürekli isyandaydı.
4. Beyaz cam favorim Sade ve güzel kullanışı olsun her bakımdan beyaz cam öneririm. Ve asla şikayet almadım.

Merhaba İyi akşamlar.
Ben beyaz eşya mağazasında çalıştığım için bir kaç fikir bilgi vermek isterim.
1. İnox kullanmanı asla tavsiye etmem elin değse izi kalıyor. Görünüşü güzel olabilir ama kullanışı çok zor. Biz sürekli her gün onları silerken inox için ilacıyla siliyorduk tam bir eziyetti.
2. Emaye kullanışlı ama görünüş olarak cam kadar güzel durmuyor bence. ve kullanımı set üstü ocaktan pek bir farkı yok bence.
3. Siyah her tozu kiri gösteriyor. asil dursada illallah ettirir. müşteriler sürekli isyandaydı.
4. Beyaz cam favorim Sade ve güzel kullanışı olsun her bakımdan beyaz cam öneririm. Ve asla şikayet almadım.
Çok teşekkür ederim :) Evet gebede dediğiniz şikayetleri okudum beyaz cam ocak hiç bakmadım hemen bakayım.

Evinde kullananlardan da fikir bekliyorum.

Ben dominox marka almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz? nasıl acaba? fırınlarında çok seçenek olmaması kafamı karıştırıyor.Sonra da elli tane özellik de yazsalar benim yaptığım davul fırında bile pişen kek, börek diye düşünüyorum :) ne dersiniz?

X