Evlilik stresi, Beyaz eşya seçimi

Cileklikartanesi

Yaşlı Gibi Biri
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2021
33
16
Merhabalar,
Günümüzde herşey ateş pahası biliyorsunuz. Yeni yıla girip fiyatlar iyice artmadan beyaz eşyalarımızı almaya karar verdik. Şu anlık aldığımız yerin deposunda tutmayı düşünüyoruz (böyle bir seçenek varmış yeni öğrendim). Sizce beyaz eşya ne renk olmalı? Ankastre set almayı planlıyorum ailemle yaşadığım evde gri kullanıyoruz bir sıkıntımız yok fakat siyah ankastre setler çok güzel gözüküyor. Acaba siyah renk beyaz eşya kullanan var mıdır? Toz yapar mı? Kiri daha çok mu belli eder?
Marka olarak vestel düşünüyorum ama yinede kararsızım. Elden taksit yapan yerlerden alacağımız için Siemens marka eleniyor maalesef.
Önerilerinize açığım. Yardımcı olur musunuz? :)

Ben de siyah çok istemiştim sırf bu parmak izi yüzünden vazgeçirdiler beni :)) parmak lekesini en belli etmeyen beyaz renkmiş sanırım ama açıkçası ben beyaz değil inox tercih ettim beyazlar biraz sıradan geliyor bana :)) yaşadığınız yer Samsun ise ya da civarı elden taksit yapan çok iyi yerler önerebilirim.

Ben beyaz eşyalarımı Beyaz seçtim hem temizlik hemde maddi açıdan koyu renkler artı para ve bi o kadar temizliği zor annemde çamasır buz dolabı siyah inan o kadar pişman ki ankastreyide siyah alcaktı ben engelledim beyaz olmasından çok memnun bende çeyizime beyaz eşyaları beyaz tercih ettim

sakin haa. siyh aliyim deme, ben ettim sen etme sakin. Her gun her saat elimde bez, en ufak parmak izi bile sergileniyor resmen, onu siliyim diyorum bu seferde bez izi...cikmaz bir girdaptayim. Gri al ama siyah asla, cahildim modaya kandim :)