Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak Anket: Oğlak Burcu Kadınları En iyi Anlaştığınız Partnerinizin Burcu Neydi?

Oğlak Burcu Kadınları En iyi Anlaştığınız Partnerinizin Burcu Neydi?

• Ankete Katılan
    40

biosciences

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2010
491
4
Oğlak Kadınları için bir anket yapmak istedim. Geçmişten bu güne kadar birlikte olduğunuz ve en iyi anlaştığınız partnerinizin (sevgili, nişanlı, flört vb.) burcu nedir? Lütfen Hangi Burç ise Yukarıda bulunan Anketimizde, O burcu onaylayın. Böylece Oğlak burcu kadınları hangi burc erkeklerle daha iyi anlaşabiliyor anlayalım:)

Son düzenleme:
vALLAhi koc disinda hepsiyle anlasabilirim...biyerde dinlemistim ( astrolog Filiz özkol olabilir) oglak burcu kadinlari koc burcu erkegiyle birakin evlenmeyi ayni yolda bile yürümeyin diyodu:)))))

Evet birinden duymuştum.. Boğa ile Oğlak Peynir ile Domates gibidir diye:)))
Oglak ile Akrep ise su ile çiçek gibiymiş!

Benim eşim balık. En yakın kız arkadaşım, can dostumda balık. Balıkları çok severim. Gerçi oğlak burcu sabır taşıdır. Herkesle geçinebilir. Ama kovalardan uzak durun derim. Sabrımı en çok zorlayanlar onlar olmuştur.

Boğa erkeğini yüz metreden tanırım. Hayranım onların asaletine.. efendiğine.. karizmasına.. 3 tane boğa sevgilim oldu, üçü de cidden çok beyefendi adamlardı, ilişkimiz de hep dingin ve huzurluydu. Oğlak kadını başaklarla da anlaşır derler ama benim başağım cidden çok kıl bi herifti. Yengeçle hiç uyuşamıyorum arkadaş olsun dost olsun sevgili olsun akraba olsun... Şimdi tam bir "koç" ile beraberim.. Çok zeki ama yetişemiyorum enerjisine. Çok zıtız. Bakalım ne olacak.

Son düzenleme:
Boğa erkeğini yüz metreden tanırım. Hayranım onların asaletine.. efendiğine.. karizmasına.. 3 tane boğa sevgilim oldu, üçü de cidden çok beyefendi adamlardı, ilişkimiz de hep dingin ve huzurluydu. Oğlak kadını başaklarla da anlaşır derler ama benim başağım cidden çok kıl bi herifti. Yengeçle hiç uyuşamıyorum arkadaş olsun dost olsun sevgili olsun akraba olsun... Şimdi tam bir "koç" ile beraberim.. Çok zeki ama yetişemiyorum enerjisine. Çok zıtız. Bakalım ne olacak.

burcu yazılarını okurdum bazen, 01 oldugu ıcın adın dıkkatımı cekmıstı ılk ben adanada buyudum ondandır, ıstanbula gezmeye gıdecektın en son annen ıle, ıs mı degıstırsem dıyordun ayrıca sanırım, gecmısten tamamen uzaklasmıssın o nısanlın ve aılesınden kurtulmussun cok sevındım hatta gonlunu acmıssın yenıden mutluluklar dılerım

koc gercekten cok zekı oluyor, ayrıca kesın mevkı olarak yukselıyorlar, oglaklar da oyle oluyor ama cok laf yapıstıran ve azıcık da kıbırlı olan ınsanlar oluyorlar koclar.

eşim kova ve hiççç anlaştığımız bir nokta yok ama aramızdaki şey bağımlılık . o aşırı rahat her şeyi hallederiz modunda bense planlı zamanında olsun isterim . o rahat davrandıkça ben sinirleniyorum. ben telaşlandıkça o sinirleniyor. :) ama akşamı zor ediyorum yine de onu göreceğim diye. :):)

Boğa erkeklerini çok beğeniyorum gerçekten asil duruşları var ve iki boğa erkeğiyle ilişkim oldu ama ikisiyle de hiç anlaşamadık. İkisi de sadık değildi. Yaklaşık bir yıldır başak erkeğiyleyim çok mutluyuz. Oğlak kadını istediği sadakati sevgiyi şefkati titizliği çalışkanlığı başak burcunda bulur bence :)

X