Anksiyete panik atak olan anneler burdami

Ben ilaçsız atlatamadım maalesef çok düşük miktar da olsa beni rahatlatıyor daha iyi geliyor bu dönemde

Cok zor hamilelikte daha da zor geciyor zaten hamilelik hormonlari bu donemde carpisan arabalarda ve duygularim karisik

Merabalar bede cok fazla.fiziksel belirtiler var terapiniyi gelirmi bilmiyorum
bana ilaçlardan çok terapi çok iyi gelmişti. kalbim yerinden çıkacak gibi oluyordu. dışarı çıkarken zorlanıyordum çocuğu okula götüremiyordum yolda bana birşey olursa çocuğum ne yapar diye. kendime dışardan bakıyor gibi oluyordum. çok ağırdı yaşadıklarım. ilaç kullandım ama pek etki etmedi. terapi aldım terapiyle hepsi son buldu. terapi bence çok etkili ama doğru yerden terapi daha da önemli. ben iki kişi değiştirdim üçüncüde doğrusu denk geldi. biraz şans gerekiyor

bana ilaçlardan çok terapi çok iyi gelmişti. kalbim yerinden çıkacak gibi oluyordu. dışarı çıkarken zorlanıyordum çocuğu okula götüremiyordum yolda bana birşey olursa çocuğum ne yapar diye. kendime dışardan bakıyor gibi oluyordum. çok ağırdı yaşadıklarım. ilaç kullandım ama pek etki etmedi. terapi aldım terapiyle hepsi son buldu. terapi bence çok etkili ama doğru yerden terapi daha da önemli. ben iki kişi değiştirdim üçüncüde doğrusu denk geldi. biraz şans gerekiyor
Cok dogru ama cevremde dogru duzgun terapist yok birtane var turk oda cok pahali calisiyor yani ona imkyanim yok birkac kez gitmeyle olucani bilsem neysede uzun sureli gitmek.lazim

Cok dogru ama cevremde dogru duzgun terapist yok birtane var turk oda cok pahali calisiyor yani ona imkyanim yok birkac kez gitmeyle olucani bilsem neysede uzun sureli gitmek.lazim
evet doğru, bir süre gitmek gerekiyor. benim terapistim uygun ücretliydi ama 3 yıl oldu gideli şimdi ne kadar bilmiyorum. siz yurtdışındasınız galiba. online almayı düşündünüz mü

Bulgaristanliyim canim burda bir seyans en uygunu 800 tl sizin paranizla ve maaslarimiz cok dusuk benim bir tane var oda 1200 tl aliyormus anladim.kadar sormam.gerek turk 6 ci ayimda cok lazim.olucak en azindan o aylarda gotmem gerek

X