Anksiyete yüzünden hayatını yaşayamamak?? Benim gibi olanlar var mı?

Doktorum da ilaca başlamamı istiyor ama ben korkuyorum. ilaçlar için söylenen o kadar kötü şey var ki
emin olun anksiyetenin hayatiniza yaptigi sey ilacların yan etkilerinden daha etkili.
araba kullaniyordum kullanamiyorum, yüzme dersine gidiyorum kalbim agzimda atiyo evde kimse yok iken duşa giremiyorum vs. daha bir suru hayat konforumu etkileyen seyle bas ederken ilaç inanin bulunmaz nimet.
evet hala henuz arabayi kullanamiyorum ama çabaliyorum o çabalayacak gücü tekrar içinizde buluyorsunuz ilaçlarla.
bana göre anksiyete dibi bucagi olmayan kapkaranlık bir çukur ve o çukurdan ancak tedavi ile çıkabiliyorsunuz.

emin olun anksiyetenin hayatiniza yaptigi sey ilacların yan etkilerinden daha etkili.
araba kullaniyordum kullanamiyorum, yüzme dersine gidiyorum kalbim agzimda atiyo evde kimse yok iken duşa giremiyorum vs. daha bir suru hayat konforumu etkileyen seyle bas ederken ilaç inanin bulunmaz nimet.
evet hala henuz arabayi kullanamiyorum ama çabaliyorum o çabalayacak gücü tekrar içinizde buluyorsunuz ilaçlarla.
bana göre anksiyete dibi bucagi olmayan kapkaranlık bir çukur ve o çukurdan ancak tedavi ile çıkabiliyorsunuz.
Ne güzel özetlemişsiniz tebrikler araba da kullanırsınız inşallah hâlâ arabaya binince kalbim küt küt atsa da kullanıyorum.

Ne güzel özetlemişsiniz tebrikler araba da kullanırsınız inşallah hâlâ arabaya binince kalbim küt küt atsa da kullanıyorum.
Ben normalde çok cesaretli ardını arkasını düşunmeyen bir insandım nasıl ve neden böyle oldu bilmiyorum ama çok yorucu değilmi ya böyle 😔
bazen gaza geliyorum tekrar öff diyip anahtari elime alip arabanin yanina iniyorum daha kapisini açamadan başlıyor böyle daha ne kadar sürecek bilmiyorum

Doktorum da ilaca başlamamı istiyor ama ben korkuyorum. ilaçlar için söylenen o kadar kötü şey var ki
bende korkuyodum ilaçtan ama kullandım ve iyi geldi. fiziksel belirtileri var mı ne yaşıyorsun kalp çarpıntısı mı nefes darlığı mı yoksa fiziksel belirti yok mu

İlac kullanin mutlaka 3 yıl kullandim cok rahattim.Yarin obur gun evliligin stresi cocuk felan derken sorumluluk arttikca daha da tetikliyor.Bende uzun zamandir ilac kullanmiyorum ama artik kacacak yerim kalmadi gibi bu gun evde yanlizim bir korku geldi cagirabilecegim kimsede yok.Sacma sapan ne varsa yasiyorum.Ve malesef ne kadar dirensenizde ilacsiz gecmiyor allah hepimize sifa versin

Bu şekilde nasıl bir evlilik hayatı yaşamayı dusunuyorsunuz ? Tedavinizi bitirmeden evlenmeniz hem sizin hem nişanlıniz için cehennem olur . Adama yazık . Neyimize güvenip ilaç kullanmıyorsunuz hangi tıbbi bilginize istinaden ?

Son düzenleme:
X