Anlayan arkadaslar lutfen beta hcg degerime bakar misiniz endiseliyim😒

scrt

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Mart 2020
489
369
29
Arkadaslar adetimden 2 ya da 3 gun once beta baktirdim 16.40 cikti. Bu degerden 4 gun sonra yani bugun 98.63 cikti. Sizce artis nasil dusuk mu? Kafam karisti😔

Kafanz neden karışıyor. Basit bir hesap ile çarpma yapnca değernsn gayet iyi olduğunu anlarsınız zaten. 2 günde bir 2 kat artması gerektiğine göre. 4. Gün 4 kat atması lazım 16.40×4=65.6 yani değeriniz gayet iyi. Eeee sorun nedir ?

Arkadaslar adetimden 2 ya da 3 gun once beta baktirdim 16.40 cikti. Bu degerden 4 gun sonra yani bugun 98.63 cikti. Sizce artis nasil dusuk mu? Kafam karisti😔
Merhaba değer çok güzel 2 günde %60 oranında artması bekleniyor sizinki daha da üstü artmış hayırlı olsunnn 🥳😊

Bence değer gayet iyi artmış ama bi kaç kere daha takip etmenizde fayda var umarım sağlıklı Bi gebelik geçirirsiniz 💐

Kafanz neden karışıyor. Basit bir hesap ile çarpma yapnca değernsn gayet iyi olduğunu anlarsınız zaten. 2 günde bir 2 kat artması gerektiğine göre. 4. Gün 4 kat atması lazım 16.40×4=65.6 yani değeriniz gayet iyi. Eeee sorun nedir ?
Ilk defa yasiyorum cunku. Degerlerden anlamiyorum carpma islemini tabiki yapabiliriz benim sormak istedigim dusuk bir deger mi diye. Yani atiyorum normali 300 dur benim degerim 98 dusuktur.

Bence değer gayet iyi artmış ama bi kaç kere daha takip etmenizde fayda var umarım sağlıklı Bi gebelik geçirirsiniz 💐
Cuma tekrar gidicem insallah tesekkur ederim icim rahatladi valla 🤗

Ilk defa yasiyorum cunku. Degerlerden anlamiyorum carpma islemini tabiki yapabiliriz benim sormak istedigim dusuk bir deger mi diye. Yani atiyorum normali 300 dur benim degerim 98 dusuktur.
Bunun bir normal degeri yok.

boyle seyleri simdiden takarsaniz hamileliginiz zor gecer. Birakin akisina biraz.

Tabiki de hayr. Diğer kişilerin değeleriyle değerini bir tutmaman ve karşılaştrmaman lazım. Çünkü herkesin yumurtlama zamanı, herkesin döllenme zamanı aynı değil. Senin geç döllenme olmuş.. Ve ilk beta değerine göre artış çok çok iyi

Merhaba arkadaşlar 5ocakta beta test sonucum 23 ,7ocakta 29 çıktı bugün adet tarihimdi 46.7 çıktı sizce kimsayal gebelikmi yardımcı olurmusunuz

X