Beta değeri 4,82

sevimlikedicik12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2023
7
2
22
Kızlar merhaba beklenen adet dönemine 5 gün varken erken gebelik testi yapmıştım ve silik pozitif çıktı ertesi gün kan verdiğimde beta hcg değeri 4,82 çıktı bugün adet olmam gerekiyor henüz olmadım ama hiç bir belirtim yok ne adet ne hamilelik acaba testi tekrarlamalımıyım başına böyle bişi gelen var mı testin resiminide bırakıyım bi bakın

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    32,7 KB · Görüntüleme: 187
Kızlar merhaba beklenen adet dönemine 5 gün varken erken gebelik testi yapmıştım ve silik pozitif çıktı ertesi gün kan verdiğimde beta hcg değeri 4,82 çıktı bugün adet olmam gerekiyor henüz olmadım ama hiç bir belirtim yok ne adet ne hamilelik acaba testi tekrarlamalımıyım başına böyle bişi gelen var mı testin resiminide bırakıyım bi bakın
Eger bu test predictor early ise buyuk ihtimalle hamilesiniz. Onun yalanci pozitif gosterdigini gormedim duymadim hic

Eger bu test predictor early ise buyuk ihtimalle hamilesiniz. Onun yalanci pozitif gosterdigini gormedim duym
Eger bu test predictor early ise buyuk ihtimalle hamilesiniz. Onun yalanci pozitif gosterdigini gormedim duymadim hic
Bilmiyorum sonrasında test yapmadım ama evet predictor test adet gecikmesini bekliyorum çok teşekkür ediyorum 🫶🏻

Merhaba benimde testlerim bu şekilde dün yani 5.12 de kan verdim 19 çıktı bugünde idrar yaptım alttaki çizgi var daha koyulaşıyor sanki.
Çok mu düşük değerim stres oldum çok. Tekrar kan verip üzülmek istemiyorum bi kaç gün daha bekleyeyim diyorum

Eklentiler

• camphoto_758783491.jpeg
    camphoto_758783491.jpeg
    70 KB · Görüntüleme: 192
Merhaba benimde testlerim bu şekilde dün yani 5.12 de kan verdim 19 çıktı bugünde idrar yaptım alttaki çizgi var daha koyulaşıyor sanki.
Çok mu düşük değerim stres oldum çok. Tekrar kan verip üzülmek istemiyorum bi kaç gün daha bekleyeyim diyorum
Bekle bakalım canım bende bekliyorum inşallah Allah gönlümüze göre verir 🤲🏻

Canım bugün tekrar kan ver yüzde 60 tan fazla artarsa değer inşallah sağlıklı gebeliktir 2 günde bir artması lazım

Benim ilk değerim 9 du, şu an 8000 lerde ve dün keseyi gördük. 2 günde bir kan testini tekrarla canım, düşük diye düşünme, olumlu düşün tutunsun bebişin 😍🧿

X