Anne karnındaki bebeğin kalbi durursa-Bunu yaşayanlar lütfen yardımcı olun.

umarım dediğin gibi olur...
Allah sana da sağlıklı sıhhatli bebeklerini kucağına almayı kısmet etsin. Haberini bekliyoruz artık burada :ecrin_bebek:

rahat ol canım meleğin bu sefer gerçekten seni bırakmayacak.arkadaşımın öyle böyle değil şakır şakır kanaması oldu daha öncede 3 düşüğü vardı.allahın iznıyie bebişi şimdi kucağında.senin için dua edicem SEN ve MELEĞİN ALLAHA EMANET OLUN İNŞALLAH.

:Saruboceq: hihoyyyt

Meraba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 1 yıllık bekleyişten sonra hamile olduğumu öğrenince çok sevinmiştim.ama 2 gün önce kontrole gittiğimde dktor bebeğimin kalbinin atmadığını söyledi.2.doktorda aynısını söyledi.9 haftalık hamileyim ama bebek 6 hafta ölçülerinde.çooook üzgünüm çok kötü günler geçiriyorum1 hafta bekliycez değişiklik olmazsa alıcaklar bebğimi. Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı bebekler versin

Meraba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 1 yıllık bekleyişten sonra hamile olduğumu öğrenince çok sevinmiştim.ama 2 gün önce kontrole gittiğimde dktor bebeğimin kalbinin atmadığını söyledi.2.doktorda aynısını söyledi.9 haftalık hamileyim ama bebek 6 hafta ölçülerinde.çooook üzgünüm çok kötü günler geçiriyorum1 hafta bekliycez değişiklik olmazsa alıcaklar bebğimi. Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı bebekler versin

merhaba canım üzülme sakın rabbim hayırlısını nasip etsin umarım düzelir bebişin ve kalp atışını gümbür gümbür duyarsın.olmasada üzülme belki önceki sayfalarda okumuşsundur. bende 3 bebeğimi kaybettimsenağlama bende heterozigot yani kanda pıhtılaşma varmış.bebeğimin beslendiği damarda pıhtı oluşup tıkanıyomuş dolayısıyla beslenemeyip gelişmiyo şu anda folik plus ve coraspin100lük içiyorum hergün.doktorun da sana aspirin vermiştir herhalde nasipse hamile kalıncada hergün iğne vurulcam hayırlısı
eğer olmasada bi önceki sayfada yaptırdığım testleri yazdım sen mutlaka yaptır gerekirse 2 veya 3 düşük yaptığını söyle çünkü 1 düşüğe normal olarak bakıp araştırma yapmıyorlar.bana öyle yaptılar ve sonuçta 3 düşük oldu.hakkımızda hasyırlısı olsun rabbim nasip etmeyince olmuyor işte sonucu yazmayı unutmasizin için dua edicem :Saruboceq:

merhaba canım üzülme sakın rabbim hayırlısını nasip etsin umarım düzelir bebişin ve kalp atışını gümbür gümbür duyarsın.olmasada üzülme belki önceki sayfalarda okumuşsundur. bende 3 bebeğimi kaybettimsenağlama bende heterozigot yani kanda pıhtılaşma varmış.bebeğimin beslendiği damarda pıhtı oluşup tıkanıyomuş dolayısıyla beslenemeyip gelişmiyo şu anda folik plus ve coraspin100lük içiyorum hergün.doktorun da sana aspirin vermiştir herhalde nasipse hamile kalıncada hergün iğne vurulcam hayırlısı
eğer olmasada bi önceki sayfada yaptırdığım testleri yazdım sen mutlaka yaptır gerekirse 2 veya 3 düşük yaptığını söyle çünkü 1 düşüğe normal olarak bakıp araştırma yapmıyorlar.bana öyle yaptılar ve sonuçta 3 düşük oldu.hakkımızda hasyırlısı olsun rabbim nasip etmeyince olmuyor işte sonucu yazmayı unutmasizin için dua edicem :Saruboceq:

Çok teşekkür ederim TARFİL arkadaşım inşalllah Rabbim bir mucize yaratır. inanın yazdıklarınız moral oluyor ben de hepimize dua ediyorum gelişmeleri yazarım şu an raporluyum evde dinleniyorum

arkadaslar benım dun karnım cok sıstı
sora bugun kendımı cok rahat hıssedıyorum
yanı yururken bıle karnıma baskı yapardı bebek dıkkat ederdım her hareketı yapamazdım ama sımdı sankı karnımda bısey yok gıbı rahat hareket edebılıyorum acaba bebege bıseymı oldu
tecrubelı olan arkadaslar varsa yardım edebılırlermı
bugunde pazar hastaneler acıkmı bılmıyorum

hayır aspirin vermemişti doktor progestan kulanıyordum.Yarın kontrolüm var belki Rabbim dualarımı kabul etmiştir de duyarız kalbinin sesini.ama diğer taraftan alıştırmaya çalışıyorum kendimi kötü habere.! 1 yıllık gayretinsonunda hamile kalmıştım eşimde sperm azlığı var ilaçla kürlerle mutlu haberi almıştık nasip artık.Her işte hayır vardır diye inanıyoruz Rabbim hayırlarla karşılaştırsın.

yokmu bı bılgısı olan yaaa

sonunda dr a gıttım Allaha sukur sorun yokmus

terfıl ve gelıncık cok tesekur ederım bende endıse duymustum bebek 5 aylık oldu artık
allah korusun oyle bı durumda kendılıgındende dusemeyecegı ıcın ya kurtaj sezeryan ya zorunlu dogum olur yada anneyı zehırleme ıhtımalıde var ama kötu seylerı dusunmemek lazım
allah sag salım saglıkla kucagımıza almayı kısmet etsın hepımıze ınsallah

benimde ilk gebeliğimde 8+4 de bebeğimin kalbi durdu.kontrole gitmiştik bizde şok olduk hiç bi belirti vermemişti.sonra kürtajla aldılar.çok üzülmüştüm ama aradan 6 ay geçti şimdi yine hamileyim.bidaha böle bişe yaşamam umarım.allahım tüm isteyenlere sağlıklı bebişler nasip etsinnn

Pazartesi bebğimi aldılar. hiçbi değişiklik yoktu kalp atışı yok kese bozulmaya başlamıştı.9. hafta bitmişti ama bebekgelişmemiş.Allah kimsenin başına vermesin. Nasip değilmiş inşallah hayırlı,sağlıklı bebekler nasip eder RABBİM Tüm İsteyenlere.

kızlar benimde ilk gebeliğimi öğrendiğim zaman kanamam oldu dr a gittik dr. 7 haftalık olmuş ama kalp atışları yok büyük bi ihtimal düşücek dedi ve dediği gibide oldu kanayarak düşük yaptım. daha sonra bir kere adet gördükten sonra hemen hamile kaldım ama hiç sevinemedim her kontrole korka korka gittim ya yine düşerse ya yine birşey olursa diye ama çok şükür birşey olmadı ve şimdi dünyalar tatlısı bir meleğim var 1 yaşında. doğumdan sonra spiral taktırdım ve spiralle gebe kaldım. şu an dokuz haftalık ve dr kalp atışlarının durduğunu söyledi çok üzüldüm kürtajla almaları gerekiyormuş halbuki iki hafta önce kalp atışları vardı ve çokta hızlı atıyordu neden olduğunu anlamıyorum çok üzgünüm

geçmıs olsun bırcan
doganın soyu koruma seklı bu eger kromozomol yada baska bı bozukluk varsa o bebegı buyumesıne ızın vermıyorkı saglıklı bır soy olussun dıye
kıtapta boyle yazıyordu
bende 2 aylık dusuk yapmıstım kendı kendıme kurtaj olmadım her ıste bı hayır vardır dedım

s.a merhaba arkadaşlar ben de bu konuyla ilgili bir soru soracağım benim de bebeğimin kalbi 7 haftalıkken durdu ve alındı insan alt üst oluyor çok zor bir durum 4 gün oldu bebeğim alınalı aklımda sadece şu soru var neden oldu acaba benim gibi bu durumu yaşayıpta sebebini öğrenen arkadaşlar varsa paylaşırsanız çok sevinirim tabi ben toparlanınca doktoruma gidip araştırtıcam ama yinede bunu yaşayan arkadaşların tecrübelerinden faydalanmak isterim rabbim hiçbir kuluna kaldıramayacağı yükü yüklemezmiş bize bu imtihanı verdiyse vardır bir bildiği onun verdiği herşeye emanna cümlemize hayırlısını versin inş slm ve dua ile....

8 yaşında bir oğlum var. Tekrardan bebek sahibi olmaya karar verdim. 8+5 günlük hamileyken lekelenme tarzında kanamam oldu. Doktora gittik bebeğin kalbi atmıyor dedi ve kürtaj yapmaya karar verdi. Ben ağlayarak kabul etmedim. Eşimden imza almışlar hastaneden çıkış için. Sonra daha kapsamlı bir hastaneye gittim yine kalp atışı duyulmadı bebeğe biraz daha şans verelim dedi progestan ve folik asit tedavisine başladım. %30 şans verdi. 2 gün sonra tekrar çağırdı. Bugün başka bir doktora daha gittim %100 yaşamıyor dedi ve kürtaja karar verdi. Yine kabul etmedim. Allahıma yalvarıyorum. Bana kürtaj acısını yaşatmasın. Yumurtaya can veren rabbim bebeğime can versin. Lütfen dua edin.

s.a merhaba arkadaşlar ben de bu konuyla ilgili bir soru soracağım benim de bebeğimin kalbi 7 haftalıkken durdu ve alındı insan alt üst oluyor çok zor bir durum 4 gün oldu bebeğim alınalı aklımda sadece şu soru var neden oldu acaba benim gibi bu durumu yaşayıpta sebebini öğrenen arkadaşlar varsa paylaşırsanız çok sevinirim tabi ben toparlanınca doktoruma gidip araştırtıcam ama yinede bunu yaşayan arkadaşların tecrübelerinden faydalanmak isterim rabbim hiçbir kuluna kaldıramayacağı yükü yüklemezmiş bize bu imtihanı verdiyse vardır bir bildiği onun verdiği herşeye emanna cümlemize hayırlısını versin inş slm ve dua ile....

Bende senin gibi kürtaj olmak üzereyim 2 gün vaktim var. Doktorumun bana dediği;
Eğer bebeğin kalbi atmıyor yada durmuşsa genetikmiş anne ve babadan gelen hücrelerden kaynaklanıyor olabilirmiş. Bebek gelişirken sağlıksız bir durumla karşılaşırsa gelişmesi dururmuş. Bebeğin gelişimindeki milyonlarca hücrelerden bir tanesi bile hatalıysa sonuç bu olabiliyormuş. Mantıken beynim herşeyin hayırlısı dese bile duygusal olarak bitkin bir haldeyim. Daha 3 gün önce bebeğim için hayaller kurarken, kamera kayıtlarında eşime bebeğimizide çek derken ama şimdi onun yaşamadığını düşünüyor çok azda bir ümit olsa belki yarın kalbi atacaktır diyorum. Allahım kimseye bunu yaşatmasın.

merhaba ben iki hamilelik geçirdim ve ikisininde kalp atışları durdu kürtaş oldum bütün testleri yaptım her şey normal çıktı sebep yok diyorlar ve şu anda benim varisim var ve bu varis bebeklerin kalbinin durmasına sebep olmuşmudur bilen varsa cevap yazsın lütfen

şuan 21 hafta 2 günlük hamileyimm ve her gün bu korku ile yaşıorum ya kalbi durdursa ya öldüyse diee allahım bu acıyı yaşatmasınnnnnn çok kötü bişey hareketleri hissetmeye çalışıorum ama çok fazla hissedemiyorum .ne yapmam laım ya kaffayı yicm düşünmekten her ay kontrölü iple çekiyorum..

X