Anne olabilmek için Allahümme Ya Evvelü

Katılır mısınız?

• Ankete Katılan
    33
icimdekisess icimdekisess niyetine okudum.Allah sag saglim kucagina almayi nasip etsin hayirli bir evlat olsun insaallah.Allah gönlüne gore versin insaallahh .:) bizlere de dua ettigin icin Allah senden razi olsun bizede nasip etsin insaallah. sweetgirlcandy sweetgirlcandy
Amiiinn inşallah allah razı olsun tez vakitte hayırlısıyla bütün isteyenlere de size de nasip etsin bu duyguyu 🤲🤗 zaten öğrendiğim günden beri herkese dua ediyorum allah kabul etsin bu mübarek aşure gününün de hürmetine 🤲
icimdekisess icimdekisess adina okundu Rabbim saglikla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲

Okudum Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin evladını 💛

Okudum Allah kabul etsin
Allah razı olsun hepinizden allah kabul etsin inşallah 🤲🤗

icimdekisess icimdekisess arkadaşım senin niyetine okudum Rabbim kabul etsin inşallah Allah razı olsun dualarında bizlerede yer verdin sağlıklı hayırlı bir şekilde Rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah bizlerede nasip olur inşallah 🤲🤲🌹🏵
Amin allah razı olsun inşallah canım benim 😍 rabbim çabalarımızı boşa çıkarmasın inşallah 🤲🤗

icimdekisess icimdekisess için 1000 adet Ya Hafız okudum. Rabbim hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin. Sağlıklı hayırlı bebișin olsun inşallah ♥️
Allah razı olsun canım sen de bu dualarda bizi buluşturdun rabbim sana da tez vakitte hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah 😍

X