Anne olamamanın acısı ..

Arkadaşlar bana dua edermisiniz hamile kalmak istiyorum 1 buçuk yıllık evliyim hic korunmadim doktora gidiyorum ilk ilaç tedavim başarısız artık anne olmak istiyorum dua edermisiniz lütfen
Aynı durumdayız çok Zor bi durum biliyorum benim 2buçuk yıl oldu Rabbim isteyen herkese hayırlısıyla tattırsın anne olmayı

Arkadaşlar bana dua edermisiniz hamile kalmak istiyorum 1 buçuk yıllık evliyim hic korunmadim doktora gidiyorum ilk ilaç tedavim başarısız artık anne olmak istiyorum dua edermisiniz lütfen
Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar versin, ümidinizi kaybetmeyin. Rabbimin imtihanları türlü türlü. Gönlünüze göre verecektir inşallah ❤️

Aynı durumdayız 2017 temmuzda evlendim hiç korunmadik ama olmuyor bı kere klomen tedavisi uyguladık başarısız oldu şimdi ikinciye başladık bakalım hayırlısı . Sabır Rabbim.hayirlosoyla anne olmayı tüm isteyenlere nasip eder inşallah

Aynı acıyı 3 yıldır yaşıyorum..bir yılda 3 embriyo elde ettik ikisi transfer oldu ama maalesef negatif. Elde kaldı tek emriyo.Çok üzülüyorum inşallah Rabbim bizimde sesimizi duyar..Stresli ve yorucu bir sürecten geciyiruz.Duada ve sabır arkadaşım..

Canım üzülme benim 2 yıl boyunca hiç olmadı 2 yıldan sonra tedavi oldum 3. İlaç tedavisinde hamile kaldım düşük oldu ama hamile kalabilmek bile umut .
Stres yapma.
Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasıp etsin en kisa zamanda .

Canım üzülme benim 2 yıl boyunca hiç olmadı 2 yıldan sonra tedavi oldum 3. İlaç tedavisinde hamile kaldım düşük oldu ama hamile kalabilmek bile umut .
Stres yapma.
Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasıp etsin en kisa zamanda .

İnşallah canım. (Hastasıyım avatarının=))

Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah. Bizde aylardır uğraşıyoruz nasip . artık başka bişey söyleyemiyorum

Arkadaslar ben de 6 aydir ugrasiyorum hele bu ay da olmayinxa cok uzuldum stres seviyem cok yuksek biraz rahatlamaya ihtiyacim var yuce Rabbimin takdiri artik .

Arkadaşım öncelikle Rabbim hayırlısını versin inşallah. Eşinin ve senin tüm tahlilleriniz yapıldı mı? Bende senin gibiydim. 2 kere de klomen tedavisi gördüm. Sonra eşim test verdi. Problem çıktı. O yüzden eşinde bir kontrolden geçsin geçmediyse.

Kadir gecesini kaçırmayın derim ben çünkü kadir gecesi edilen dualar geri çevrilmezmiş.Ben bunu duydum ve geçen sene kadir gecesinde 2 rekat namaz kılıp Allahım bana bu sene hayırlısıyla bir evlat nasip et diye dua ettim.12 sene sonra doktorların senin artık çocuğun olmaz demesine rağmen Rabbim bana ikiz hamilelik sevincini yaşattı Elhamdülillah

Kadir gecesini kaçırmayın derim ben çünkü kadir gecesi edilen dualar geri çevrilmezmiş.Ben bunu duydum ve geçen sene kadir gecesinde 2 rekat namaz kılıp Allahım bana bu sene hayırlısıyla bir evlat nasip et diye dua ettim.12 sene sonra doktorların senin artık çocuğun olmaz demesine rağmen Rabbim bana ikiz hamilelik sevincini yaşattı Elhamdülillah
Aynen katılıyorum sana bende iki rekat namaz kıldım dua ettim ama gebelim yok şuan dualarımızın kabul olması deliğiyle

• Beğen
Reactions: Kr9

Ayyy ne güzel bir mucize.Rabbim bu mucizeden banada nasip etsin bu sene keske.Bende 3 yildır uğrasıyorum Allahım ne olur duy sesimizi..Nasil sevimdim sizin adınıza. Rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip eder insallh. Sorun neydi sizde canım?

Ayyy ne güzel bir mucize.Rabbim bu mucizeden banada nasip etsin bu sene keske.Bende 3 yildır uğrasıyorum Allahım ne olur duy sesimizi..Nasil sevimdim sizin adınıza. Rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip eder insallh. Sorun neydi sizde canım?
Amin Rabbim hiç kimseyi evlat diye inletmesin.Ben kanser tedavisi gördüğüm için vücudun artık yumurta üretmiyor çocuk sahibi olman mümkün değil demişti doktorlar ama Rabbim ol deyince hiç bir şey önüne geçemiyor işte

Amin Rabbim hiç kimseyi evlat diye inletmesin.Ben kanser tedavisi gördüğüm için vücudun artık yumurta üretmiyor çocuk sahibi olman mümkün değil demişti doktorlar ama Rabbim ol deyince hiç bir şey önüne geçemiyor işte

Kesinlikle ol derse olduran Rabbim ona sığındım.

• Beğen
Reactions: Kr9
X