Anne Olmak için Hz.Yunus Aleyhisselamın Duası

Selamün Aleyküm Hanimlar, Bir çok sayfa da çeşitli dualar okuyoruz ancak Hz Yunus (as) duasını da okuyalım istedim.Zira birçok kez tesirini gördüm. Dua şöyle :Eki Görüntüle 2131195
Türkçe okunuşu :Lee ileehe illee ente sübhaneke innii küntü mineżżalimiin (Türkçe okunusundan okunmasini tavsiye etmem ancak bilmeyenler yukarda yazıldığı gibi uzatmalara dikkat ederek ve sonundaki ż harfini peltek okumaya dikkat ederek okuyabilirler) Bir kimse bu duayı okursa;

Hapiste ise kurtulur.
Borçlu olan okursa borcundan kurtulur.
Hasta ve hastası için okunursa şifa bulur.
Bir dileği varsa Allah katında (Hayırlı) dileği kabul olur.
Her hangi bir sıkıntısı varsa feraha çıkar.
Okuma adetleri-41-100-1000-2455- defa okunur.
Eğer sonuç alınamaz ise 70.000 veya 100 Bin defa okunur.
Eğer okumada kusur edilmediyse veya tesiri için şüpheye düşünmediyse mutlaka istenilen sonuç elde edilir.
BİZ 1000 TANE OKUYALIM İNŞEALLAH.

HZ. YUNUS ALEYHİSSELAM’IN DUASI OKUMA LİSTESİ

“HER GÜN 1 KİŞİYE TOPLAM 1000 TANE OKUYORUZ. HERKES ....... TANE OKUYACAK.
MAZERETLİ OLANLARIN SAYISI PAYLAŞILACAK. ABDESTLİ OLARAK OKUNACAK.”

@ftmclk kardeşimizin hayırlı ve sağlıklı bir şekilde hamile kalıp Rabbimizin razı olacağı kullardan olacak ,efendimiz alehisselatü vesselama layık ümmet olacak, Anne Babasına itaatkar olacak, Kurana ve İslama hizmetkar olacak sağlıklı,hayırlı,ahlaklı,imanlı,Kuranlı akıllı ,zeki salih ve saliha evlatlar
sahibi olması için okuyoruz.Allah kabul etsin:KK200:

1. ftmclk ftmclk
2. @Mirac46
3. H hayalalemiveben
4. cibi35 cibi35
5. 4 41EEEEE41
6. Dil-i bitab Dil-i bitab
7. masal3487 masal3487
8. feride67 feride67
9. icroc icroc
10. S srplmtmtk
11. Umutvar123 Umutvar123
12. @Hayalimdi gercek oldu (mazeretli)
13. @Vavin

NOT:LİSTEMİZ HAZIR SAYI SABAH KATILIMA GÖRE PAYLAŞTIRILIP BAŞLANACAK. masal3487 masal3487 @Hayalimdi gercek oldu mazeretli olduğu için şuan okuyamıyorlar.Lütfen yarın saat 00.00 a kadar okudum diye bildirim yapın.[/QUOTE]

Son düzenleme:
X