Bebek İkinci El ANNE SÜTÜ ARTTIRICI ve MİLUPA REZENE

rzgrcgn

Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2013
71
0
34
Arkadaşlar elimde 7 adet anne sütü arttırıcı malt içeceği vardır (VİTA MALT)
ben adetini 5 liradan aldım 3 tl ye vereceğim (7 tanesi:21 tl)
bir adette hiç açılmamış Milupa rezene çayı vardır onu da 5 tl ye vereceğim
ikisini de alan arkadaşa HİPP Natal anne sütü artırıcı çayım var yarım onu hediye yollayabilirim yoksa çöpe gidecek
kargo ile alacaklar kargo size aittir
İzmit ve yakınındaki arkadaşlara elden verilir

bebeğimin ihtiyaçlarını almak için satıyorum

VİTAMALT Classic Emziren Anneler İçin

Üretim Yeri : Danimarka
Markanın Ait Olduğu Ülke : Danimarka

İzin Belgeleri : Tarım ve Köyişleri Bakanlığının 25.09.2006 tarih 0634005218 no'lu izni ile ithal edilmiştir.

Kullanımı : Günde bir adet tüketilmesi gerekmekte olup aç karnına yemek öncesi öğünlere bölerekte kullanılabilir. Soğuk içilmesi önerilmektedir.

Ürün Madde İçeriği : Su , Arpa Maltı , Şeker , Karbondioksit , Renk (E150c) , Şerbetçiotları , Vitaminler'dir.

Raf Ömrü : Ürün kapağı açılmadan 1 sene boyunca saklanabilmektedir. Kapağı açıldıktan sonraki 24 saat içinde tüketilmesi gerekmektedir.
Yurdumuzda ve dünyanın çeşitli ülkelerinde hafif içecekler tanınmadan önce'de malt içeceği biliniyordu. Doğal besinlerin değerinin anlaşıldığı günümüzde de geleneksel yararlı, alkolsüz malt içeceğine, geçmişte olduğu gibi büyük ilgi gösterilmeye başlanmıştır.
Alkolsüz malt içeceği 70'den fazla ülkede pazarlanmaktadır. Malt içecekler kategorisinde Dünya lideri olup, Danimarka'dan ithal edilmektedir. Belirli ve kontrollü şartlar altında çimlendirilip, kurutulmuş hububata malt denilmektedir. Hububat gurubu içinde sadece arpadan malt yapılmaktadır. Bu nedenle malt denince akla farklı yöntemlerle çimlendirilip kurutulmuş arpa gelir.
Vitamalt alkolsüzdür, kafein içermemektedir. Güzel bir yaşam için serinletici ve enerji verici bir içecektir.
Vitamalt'da kullanılan maltlar, vücut tarafından çabuk absorve edilen ve enerjiye dönüşen doğal olarak oluşan glikoz, maltoz ve malt-rioz bileşimidir.
Vitamalt tüm yaş grupları için güvenlidir. Vitamalt'daki yüksek miktardaki glikoz ani enerji sağladığından dolayı, sporla uğraşanlar veya yüksek enerji gerektiren faaliyetler de çalışanlar tarafından güvenle tüketilir.
Vitamalt'ın hamile bayanlar arasında popüler olmasının nedeni, gebelik döneminde anne ve bebeğe olan faydalarının ve doğumdan sonra yeni anneler tarafından süt üretimini arttırdığı gözlenmesidir.
Vitamalt antioksidantlar içerir. Antioksidantlar serbest radikalleri nötralize ederek, vücudun direncini arttırdığı kullananlar tarafından belirtilmiştir.
Vitamalt classic vücuda doğal kaynaklı B-vitamin kompleksi sağlar. Vitamalt classic yüksek seviyede enerji verir, tamamen yağsızdır, vücudun ihtiyacı olan karbonhidrat ve proteini de içermektedir.
Vitamalt diyet yapanlar arasında da popülerdir.
Dozaj: Herhangi kesinleşmiş dozajı olmamasına rağmen, yetişkin bir insanın, bir günde bir şişe Vitamalt içmesini tavsiye ediyoruz. Bunu bir kerede içebileceğiniz gibi, öğünlere bölerekte içebilirsiniz. 0-6 yaş gurubu çocuklara, bir şişeyi 1,5 günde öğünlere bölünerek içirilmesi uygun olur. Sporcular, ağır işte çalışanlar ve doğal enerjiye yoğun ihtiyaç duyanlar Vitamalt'ı istedikleri oranda içebilirler. Vücuda herhangi bir yan etkisi yoktur.
Diyabet (şeker) hastaları, Vitamalt'ı doktor kontrolünde kullanmalı, Çölyak hastaları (tahıl alerjisi olanlar) Vitamalt'ı kullanmamalıdır.
Vitamalt açıldıktan sonra, buzdolabında 1,5 gün (36 saat) tazeliğini korur.
Vitamalt'tan maksimum lezzet alabilmek için, serin içilmesini tavsiye ederiz.
Tadı, sulandırılmış pekmez tadındadır. Süt ile karıştırılarak içilebilir.

resimlerini görmeniz açısından ekledim

Eklentiler

• $20.jpg
    $20.jpg
    19,4 KB · Görüntüleme: 188
  • $milupa-rezene-cayi-500x500.jpg
    $milupa-rezene-cayi-500x500.jpg
    36,9 KB · Görüntüleme: 183
X