Anneci mi?

Bu yazılan yazı üzerinden sürekli anne anlatıldığı için tek çıkacak yorum "anneci" olur :KK70: şimdi nerden bilelim ama çocuk da Allah için gizlememiş anne hassasiyetini.
İlerisi meçhul 🤷🏻‍♀️
hediye kısmını hiç anlamadım 😅
Şimdi buradan çıkarılması gereken mesaj ne, "bu çocuk anneci, ayrıl" mı dememiz lazım? Sen zaten hep o yönde yazmışsın, kafanda öyle görüyorsan bu değişmez. Bu çocuk ailesine veya annesine düşkün diyebiliriz 🤷🏻‍♀️
3 ayda nasıl aşık oluyorsunuz ben anlamıyorum vallahi, adama güven bir tanı hele ya , pembe dizi gibi herkes beyaz atlı prens mi ?

Söyle ki bunu gizlemedogi icjn bende Bi kaygi oluşturdu. Ben böyle çok gidip gelmeli hayatıma müdahale edecek bir aile istemem. Zaten başka Bi konu daha var. O buna göre Bi tik daha halledilmesi kolay diye erteledim. konu acilinca o sordu. Ben seni kaybetmek istemiyorum dedi. Baştan karar ver diye.

Söyle ki bunu gizlemedogi icjn bende Bi kaygi oluşturdu. Ben böyle çok gidip gelmeli hayatıma müdahale edecek bir aile istemem. Zaten başka Bi konu daha var. O buna göre Bi tik daha halledilmesi kolay diye erteledim. konu acilinca o sordu. Ben seni kaybetmek istemiyorum dedi. Baştan karar ver diye
Ayril. Tam anneci
Off bu benle düzelmesi zor demi

Anneci erkek zordur hep annesine karşı seni geri planda tutacak o ne derse onu yapar senin isteklerini o kadarda önemsemez ve annesi ne derse ona inanir kukla gibi kullanıla bilir yani.
Iste bu olursa diye korkuyorum. Sonuçta annem diyerek ... annesine karşı sanki borcu var gibj düşünüyor şaka yapmıyorum ya.

Söyle ki bunu gizlemedogi icjn bende Bi kaygi oluşturdu. Ben böyle çok gidip gelmeli hayatıma müdahale edecek bir aile istemem. Zaten başka Bi konu daha var. O buna göre Bi tik daha halledilmesi kolay diye erteledim. konu acilinca o sordu. Ben seni kaybetmek istemiyorum dedi. Baştan karar ver diye

Off bu benle düzelmesi zor demi
Zor hatta imkansiz. Anneci erkeklerin duzeldigini hic gormedim duymadim.

Söyle ki bunu gizlemedogi icjn bende Bi kaygi oluşturdu. Ben böyle çok gidip gelmeli hayatıma müdahale edecek bir aile istemem. Zaten başka Bi konu daha var. O buna göre Bi tik daha halledilmesi kolay diye erteledim. konu acilinca o sordu. Ben seni kaybetmek istemiyorum dedi. Baştan karar ver diye.
Düzelir diye kabul edersen, her defasında "sana ben bunu başta söylemiştim" duvarı ile karşılaşacaksın. Cicim ayları geçince toz pembe kısımlar kaos başlar eğer bu durum senin için kabul edilebilir değilse.
Baştan içine sinmiyorsa, sonrası da değişmeyecek.
Aşk veya beğenilmek yeterli değil, hayat birleştirmek için. Uyum, saygı, denklik, aile benzerliği, ailelerin kabulü, maddiyat vs her şey gerekiyor.

Düzelir diye kabul edersen, her defasında "sana ben bunu başta söylemiştim" duvarı ile karşılaşacaksın. Cicim ayları geçince toz pembe kısımlar kaos başlar eğer bu durum senin için kabul edilebilir değilse.
Baştan içine sinmiyorsa, sonrası da değişmeyecek.
Aşk veya beğenilmek yeterli değil, hayat birleştirmek için. Uyum, saygı, denklik, aile benzerliği, ailelerin kabulü, maddiyat vs her şey gerekiyor.
Evet öyle y
Aşırı anneci, çok anneci, felaket anneci
Kabul etmiyor sen o annelerinin dedigini yapan aile kuramayan erkeklerden mu sanıyorsun diyor 🥲bide şu var bu yapmasa bile annesi sürekli iletişim halinde ben abartıyor muyum acaba ?

Evet öyle y

Kabul etmiyor sen o annelerinin dedigini yapan aile kuramayan erkeklerden mu sanıyorsun diyor 🥲bide şu var bu yapmasa bile annesi sürekli iletişim halinde ben abartıyor muyum acaba ?
Bence kendiside öyle. Annesinin araması bile cocuğun anneci olduğunu gösterir. Siz bence bu ilişkiyi ilerletmeyin çok üzülürsünüz 3 kişilik evlilik olmaz

Bence kendiside öyle. Annesinin araması bile cocuğun anneci olduğunu gösterir. Siz bence bu ilişkiyi ilerletmeyin çok üzülürsünüz 3 kişilik evlilik olmaz
İki kişilik aile olcaz diyor kimse bize karışmaz dedi. Sen neden böyle düşüyorsun diyir kafamı karıştırıyor annesini tanımıyorum henüz torunlarına felan bakiyir kadin evlatları annesine toz kondurmuyor çok iyiymis:/ ben kemdim çok fazla hayatıma müdahale edilmesinden hoşlanmam korkuyorum.

Evet öyle y

Senin abartıp abartmaman önemli değil
Sen o şekilde algılıyorsan A veya B kişisi yahut olayı fikrini değiştirmez. Ne hissediyorsan o şekilde kalacak. Bazısına normal gelir bazısına gelmez. Senin için o iletişim şekli fazla ise 5 sene sonra da fazla gelecek senin algı şekline hayat tarzına deneyimine göre o çünkü fazla . Değişmez kolay kolay.

"Annesinin dediğini yapan aile kuramayan erkek" profili konusunda aşk sevgililik başka evlilik başka diyebilirim.
Sevgili iken kişisel alanın var, kendi hayatın devam ediyor bağlayıcı değil. Bekarsın kafana göresin
Evli iken kişisel alanın evlilik kaideli içine dönüyor yine var ama bekarlığa göre daha farklı
Bebek olsa yeniden evriliyor
Sevgili iken iki ağlar ayrılırsın evli iken şak diye kafana göre ayrılamazsın, aileler emek ev harcama iş çevre elalem bile artı çocuk her şey bağlayıcı ..
İkincisi evlenince nasıl olsa gidemez kafası oluyor erkeklerin çoğunda .. Ve o pembiş aşk meşk naraları yerini hayatın rutini alıyor :KK70: sevgi saygı içinde olan birliktelikleri tenzih ediyorum tabi

Sen ve karşıdaki erkek ile ikili aile kuracaksan beklenti o yönde ise ben o izlenimi almadım. Hatta yazan sen olduğun için sen hiç almamışsın:KK70: siz evlenirseniz Eşin ailesi+anne ve sen olacaksın gibi:) bunu kabul edeceksen gir o yola , en nihayetinde o benim annem sileyim mi diyecek. Tabi ki silmesin kimse annesini ama senin aile ve bağ algın ile sevgilininkinin alakası yok. Acayip uyumsuz bence.

X