Anneler gebelik geçirenler yardımcı olabilir misiniz acil🤦🏼‍♀️

melisasay

Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2020
80
41
27
Bu ovulasyon dönemi mi oluyor öğlen yaptım aynıydı şimdi yaptım yine çift koyu çizgi? Yumurtlama mo oluyor ilk defa kullanıyorum bilmediğim için sizlere soruyorum kullananlar yardımcı olabilir mi?

Eklentiler

• 45570C8F-011B-45DC-97E6-61D46FD726F7.jpeg
    45570C8F-011B-45DC-97E6-61D46FD726F7.jpeg
    103,3 KB · Görüntüleme: 52
Bu ovulasyon dönemi mi oluyor öğlen yaptım aynıydı şimdi yaptım yine çift koyu çizgi? Yumurtlama mo oluyor ilk defa kullanıyorum bilmediğim için sizlere soruyorum kullananlar yardımcı olabilir mi?
Evet yumurtlama var yarın yine yapın yarın çatlayabilir iyi değerlendirin bu günleri

Ben de bu testlerden kullanmıştım ama kılavuzunda yazıyor saat kaçta yapılacağı, kaç saat idrara çıkmamak gerektiği vb. Onları okuyun, ona göre yaptıysanız doğru demektir

Ben de bu testlerden kullanmıştım ama kılavuzunda yazıyor saat kaçta yapılacağı, kaç saat idrara çıkmamak gerektiği vb. Onları okuyun, ona göre yaptıysanız doğru demektir
Benim aldıgım da saat yazmıyodu bu testten di acaba saat aralığı nedir

X