Annem erkek arkadaşımla görüşmemi istemiyor..

claw

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2009
159
1
canımıniçiyle 7. sınıfta tanıstık ilk başlarda hep kavga edıyoduk ama sonra cokk yakın arkadas olduk her anımz bırlıkte gecıyodu ama cok serseiydi kötü alışkanlıkları vardı ben vazgermeye clşydm annem görşmemize izin vrmiyodu ama bz gzlı gzlı grşydk kardeslikten öteydik hakkmzda dedikdular cıktı konusmalarmz azaldı daha snra hiç knsmamaya bşladık uyusturucu kullnmaya bşlamş en son gecen yıl cok ısrar ettı gıttım ynına eskı halnden eser yoktu o kdr deişmştiki ama o bnm cnm cok svıyorum o kdr cokki anlatamıyorum sımdı hapıste mektup yazdı 2 kere 1 ine cvp verdim diğerini yolıyamdm sigarayı bıraktıgını yazms cıkınca görüşelm seni özledim demiş ama annem bulaşma sakın görüşme diyo o bnm can dostum dert ortagım ne yapcagmı bılmıyorum!:gitme:
bugn mahkemesi var dua edin kardeşim için:KK43:

bu canının içi kim oluyo ...?
ayrıca ''gdyrm'' bu şekilde Türkçe yok !!!!!!

bn 17 o 18 yşnda 50 kişilik bi grupla adam dövmüşler ölmüş o yüzden

bu canının içi kim oluyo ...?
ayrıca ''gdyrm'' bu şekilde Türkçe yok !!!!!!

canımniçi en yakn arkadaşm hatta kardeşim oluyo

ayrıca ''gdyrm'' bu şekilde Türkçe yok !!!!!! (daha dikkatli olurum)

annen görüşme demekle haklı...arkadaşın o yolu seçmiş sende ona takılıpta seni yoldan çıkarmasın uzak dur ondan..senin okulun derslerin yokmu ?
arkadaşının daha bu yaşta yaptıklarına bak...uzak dur uzak...

Son düzenleme:
canımıniçiyle 7. sınıfta tanıstık ilk başlarda hep kavga edıyoduk ama sonra cokk yakın arkadas olduk her anımz bırlıkte gecıyodu ama cok serseiydi kötü alışkanlıkları vardı ben vazgermeye clşydm annem görşmemize izin vrmiyodu ama bz gzlı gzlı grşydk kardeslikten öteydik hakkmzda dedikdular cıktı konusmalarmz azaldı daha snra hiç knsmamaya bşladık uyusturucu kullnmaya bşlamş en son gecen yıl cok ısrar ettı gıttım ynına eskı halnden eser yoktu o kdr deişmştiki ama o bnm cnm cok svıyorum o kdr cokki anlatamıyorum sımdı hapıste mektup yazdı 2 kere 1 ine cvp verdim diğerini yolıyamdm sigarayı bıraktıgını yazms cıkınca görüşelm seni özledim demiş ama annem bulaşma sakın görüşme diyo o bnm can dostum dert ortagım ne yapcagmı bılmıyorum!:gitme:
bugn mahkemesi var dua edin kardeşim için:KK43:

bn 17 o 18 yşnda 50 kişilik bi grupla adam dövmüşler ölmüş o yüzden

canımniçi en yakn arkadaşm hatta kardeşim oluyo

ayrıca ''gdyrm'' bu şekilde Türkçe yok !!!!!! (daha dikkatli olurum)

akannehirakannehirakannehir

ay yaşınız ne başınız ne, bu yaşta ne bu böle adam öldürmek uyuşturucu hemde 18 yaşında adamın suç dosyası dolmuş taşmış aaa valla şoklar içindeyim bu gençlik nereye gidiyor, tabi görüşme senin bu adamla ne işin var, geleceğini karartacan valla, sen sınavlarınla okuluna össlye geleceğinle ilgilen akannehir

Elalemin dertleri ile uğraşmak yerine Türkçe çalışabilirsin bence..:nazar:

Elalemin dertleri ile uğraşmak yerine Türkçe çalışabilirsin bence..:nazar:
Ama yaa bu sözün üzerine ben rep vermek istedim izin vermedi.. Laale çok güzel demişsin, saygıyla eğildim önünde.
Konu sahibi içinse, doğrusu yukarıda alıntı yaptığım sözden başka bu konuya birşey yazılamaz bence.

Ama yaa bu sözün üzerine ben rep vermek istedim izin vermedi.. Laale çok güzel demişsin, saygıyla eğildim önünde.
Konu sahibi içinse, doğrusu yukarıda alıntı yaptığım sözden başka bu konuya birşey yazılamaz bence.

Estağfurullah..
Saygı benden..hihoyyyt

hapise girmiş bi insan ne kadar iyi bi insan olabilir..annenin seni ondan sakınması çok normal bence..canımın içi diyceğin kişiler ailendir annen baban kardeşindir onlarla aynı kefeye koyacağın kişileri dikkatli seçmelisin! :eek:lmaz:

Bence o kişiden uzak dur. Seni de kendine çekebilir. Madem değişmiş bırak gitsin. İnan ki değer vereceğin çok fazla arkadaş çıkar karşına ilerde. Annenin sözünü dinle.

Caninin icide olsa uzak durmaya calis, bastan hatalar yapmis düzelmesi cok zaman alir, o zaman icinde mahvolursun daha cok gencsin cabuk atlatirsin kaydirigubbakcemile5

Bazı insanlar vardır değişebilir
Bazıları da böyle gelmiş böyle gider
Senin canının içinin hapisten çıkınca ne yapacağı belli olmaz

Allah kurtarsın senin yapabileceğin birşey yok..
Kusura bakma ama ailende seni düşünmek zorunda:nazar:

Bir insanin önce kendine hayiri olacak....kendine hayiri faydasi olmayan birinin sana ne gibi bir hayiri olabilirki?

Anneni dinle....Anneler her zaman dogru söyler güzelim.

Nedenmi?

Cünkü hic kimse Annen kadar senin iylign istemez!!:kahve:

hakkınızda dedi kodu çıktığına göre bu kişi karşı cins erkek.erkekten dost olmaz.ayrıca arkadaşım dediğiniz kişinin yok yok yani hayatında .anneniz haklı bence.sanki bana bu kişi sevgiliniz gibi geldi bana heleki öyle bir şey varsa sakın derim.yazık edersin kendine.ayrıca kendine hayrı dokunmayan insanın sana hiç hayrı olmaz.

Ailen cok haklı canım.. öyle insanlar para için kendi ailelerini katlediyorlar.. cok güvenme derimm

yok sevgilim değil öyle bi durumumuz hiç olmadı yakın arkadaşımdı sacede teşekkür ederim yardım ettiğiniz için haklısınız ailem herseyden daha önemli

O canının içinin canını çıkarmasını istemiyorsan uzak dur bence.
Kötü olay hayatta insanın başına bir kere gelir,derdi anneannem.
Koru kendini,anneler doğru söyler.

X