Annem psikolojimi mahvetti

Evet zaten şu saatten sonra bir şekilde evden çıkıp gideceğim yarim saat gezsem hava alsam bile kâfi babam gece geç olmadığı sürece pek uyarmıyor beni baya tolerans gösteriyor sağ olsun ona da çok üzülüyorum bu zamana kadar anneme bir kere el kaldırmadı bizi ablamla tuvalete kitlemişti annem çok soğuktu çok küçüktüm bir tek o zaman anneme sen delirdin mi hasta olacak çocuklar aklın yerinde değil mi dedi en ağır hakareti bu olmuştur babamın anneme. Gerçekten bende söz tükendi kendimde hep sorun aradım hep düzelmeye çalıştım ama annem aynı annem giden hep benden gitti hayırlısı bir an önce sınavı kazanıp kurtulmak istiyorum bu kadından
Bence baban Ile Konus. Saglikli düsünen tek ebeveynin. Ona hislerinden bahset. Belliki Oda cok yipraniyor. Anneni terk etsin ablan Ile 3ünüz birlikte yasayin. Ve mutlaka psikolojik destek alin bir psikologa gidin yasadiklariniz cok agir.

Annenize kimse birşey demedği için çok şımarmış.başka bir açıklaması yok.durdurmak için karşılık verin yoksa daha coooook ezer

X