Annem...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kedisiniyiyenadam

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2022
4
-54
20
Öncelikle hayatımın hiç bir zamanında başarili olmadim,anasınıfında etkinlik yaparken zorlanıyordum yaşitlarım yapabiliyordu,ilkokul,ortaokulda ve lise de durum devam etti,bu zoruma gidiyor elbettek kendimi gelistirmek icin bir cok sey yapıyorum ama anneme de aynı zamanda derslerden hic anlamadıgımı ve kafama yatmadıgını da söylüyorum sürekli ama bana sen üstün zekalısın diyip duruyor (anasınıfnda dangalak bir yere gitmisler bu karı da onların gotunu kaldırmıs ustun zekalı diye) ben üstün zekalı olsam bu kadar aptal olur muyum hadi diyelim üstün zekalıyım üstün zekalı insanlar anlayışsız,bencil,kıskanç,ağzi bozuk insanlar olamaz bu kesin. kendisine söyledigimde sen yaparsın diyip duruyor her zaman universite sınavında benden bir sey beklememesini söyluyorum,hayatta hic bir işe yaramadigimi biliyorum bu cok koyuyor bir gün gidip anneme söylemistim evde fazlaligim bosa para yiyom diye "yaa hayır hic öyle sey olur mu sen bizim cocugumuzsun" diye bir seyler geveledi.
4 gun once de anneme sınavda 500.000 bine bile giremeyecegimi söyledim gelmis bana "zaten hic bir seye yaramıyorsun ki ne basarin yüksek ne de baska seylere yetenegin var insan bir seyde kotuyse baska seyde ıyı olur işe yaramazın tekisin" ulan ibine ben gelip soruyorum yalan söylemek yerine o an gercegi söylesen? kendimi iyi hissetmem icin o an yalan söyluyor tabiki sonra gercek duygularını saklayamıyor işte,yalancının teki
ben 5 yıl boyunca önünde 100 kiloyla gezdim kilomun nasıl oldugunu sordugumda annem şişman degilsin diyordu hep bu kadının yalanlarıyla yasadim,bi de cenesini aciyor susmuyor,her seye zırlıyor. 3 gun once bana o lafı kurdugundan beri konusmuyorum sadece resmiyeten görüşüyorum,gelip özür dilemeye calisti 2 kere 2 keresinde de paketledim, beni işe yaramaz göruyorsa benle isi ne,2 gun sonra uni sinavı var butun yaşam enerjimi aldu goturdu , ama o kadar kafam rahat ki bana ilismedigi icin küs kalıcam hep . bir an once de ölse keske nefret ediyorum beni mal edıyor kadın önumu goremıyorum...

Çok ağır ergensin
annen sana evladı olduğun için katlanıyor
Terbiyesiz hadsizsin saygısızsın git annenin ayaklarının altını öp
ve ağzını topla annenle doğru konuş
Annene mi ibine diyorsun sen
Kadın nasıl sabırlı ama onunda bir sınırı var demek ki çileden çıkarmışsın
Anne kıymeti bilmeyen çocuk ömrünce çeker benden sana anne abla tavsiyesi
Annen ölse bokunla oynarsın belli
Git özür dile kendini topla
Yoksa hayat toplar seni
Sabah sabah sinirimi zıplattın

ulan ibine ben gelip soruyorum yalan söylemek yerine o an gercegi söylesen?
Sen Annene bu şekilde mi hitap ediyorsun ?
Peki senin sürekli benden olmuyor diyerek o kadını uzmen ?
Sürekli başarısızim,hiç bir işe yaramiyorum diyerek kadının içini acitman ?
Kadıncagizda elinden geldikçe motive etmek icin cabalasmis kendince..
Bakmış olmuyor,gerçeklerini yüzüne söyleyip sakinlesmeni istemiş..
Onu da kabul etmemişsin.
Yani annen senden asla ümidi kesmiş hatta her yolu denemiş,sen de kadının bu emeklerine karşılık ibne demek suretiyle hakaret etmişsin.
Kendinden ümidi olmayan insana anne ne yapsa yaramıyor demek.ki..

Ne ergeni yahu, senelerdir 7/24 ergenlerleyim, böyle bir şey görmedim. Bu dümdüz, katıksız kötülük. Amiplerin şu ekosisteme bir faydası vardır, sen amip bile değilsin. Umarım dilediğin gibi annen senden önce ölür de böyle bir evladın acısını yaşamaz. Allah sabır versin kadına.

Acil psikoloji destek al. Allah evladinnda hayırlısını versin. Annene üzüldüm, "ulan ib..." diye annene mi diyorsun ? Yazıklar olsun bu nasıl üslup. Kadın ne desin öl bit geber mi diyecek. Annenize niye odaklaniyorsunuz kadın kendinde okutmuş,motive etmiş daha napacak, git tedavi ol o kadının basini yakma

Öncelikle hayatımın hiç bir zamanında başarili olmadim,anasınıfında etkinlik yaparken zorlanıyordum yaşitlarım yapabiliyordu,ilkokul,ortaokulda ve lise de durum devam etti,bu zoruma gidiyor elbettek kendimi gelistirmek icin bir cok sey yapıyorum ama anneme de aynı zamanda derslerden hic anlamadıgımı ve kafama yatmadıgını da söylüyorum sürekli ama bana sen üstün zekalısın diyip duruyor (anasınıfnda dangalak bir yere gitmisler bu karı da onların gotunu kaldırmıs ustun zekalı diye) ben üstün zekalı olsam bu kadar aptal olur muyum hadi diyelim üstün zekalıyım üstün zekalı insanlar anlayışsız,bencil,kıskanç,ağzi bozuk insanlar olamaz bu kesin. kendisine söyledigimde sen yaparsın diyip duruyor her zaman universite sınavında benden bir sey beklememesini söyluyorum,hayatta hic bir işe yaramadigimi biliyorum bu cok koyuyor bir gün gidip anneme söylemistim evde fazlaligim bosa para yiyom diye "yaa hayır hic öyle sey olur mu sen bizim cocugumuzsun" diye bir seyler geveledi.
4 gun once de anneme sınavda 500.000 bine bile giremeyecegimi söyledim gelmis bana "zaten hic bir seye yaramıyorsun ki ne basarin yüksek ne de baska seylere yetenegin var insan bir seyde kotuyse baska seyde ıyı olur işe yaramazın tekisin" ulan ibine ben gelip soruyorum yalan söylemek yerine o an gercegi söylesen? kendimi iyi hissetmem icin o an yalan söyluyor tabiki sonra gercek duygularını saklayamıyor işte,yalancının teki
ben 5 yıl boyunca önünde 100 kiloyla gezdim kilomun nasıl oldugunu sordugumda annem şişman degilsin diyordu hep bu kadının yalanlarıyla yasadim,bi de cenesini aciyor susmuyor,her seye zırlıyor. 3 gun once bana o lafı kurdugundan beri konusmuyorum sadece resmiyeten görüşüyorum,gelip özür dilemeye calisti 2 kere 2 keresinde de paketledim, beni işe yaramaz göruyorsa benle isi ne,2 gun sonra uni sinavı var butun yaşam enerjimi aldu goturdu , ama o kadar kafam rahat ki bana ilismedigi icin küs kalıcam hep . bir an once de ölse keske nefret ediyorum beni mal edıyor kadın önumu goremıyorum...
Su konuya yorum yapim Diye giriş yaptım cidden Allah evladında hayırlısını versin annene Allah sabır versin senin gibi insanlar gerçekten hava bile solumamali nankör. Edepsiz bir ergensin. Gerçekten senden Bisey olmaz insan kendine en değer verene böyle yaparsa vay haline yüzüne bakmicakmisda surundurecek haspam kapıdan def edecek ananda seni anlican dünya kaç bucak haysiyetsiz salak

Sen Annene bu şekilde mi hitap ediyorsun ?
Peki senin sürekli benden olmuyor diyerek o kadını uzmen ?
Sürekli başarısızim,hiç bir işe yaramiyorum diyerek kadının içini acitman ?
Kadıncagizda elinden geldikçe motive etmek icin cabalasmis kendince..
Bakmış olmuyor,gerçeklerini yüzüne söyleyip sakinlesmeni istemiş..
Onu da kabul etmemişsin.
Yani annen senden asla ümidi kesmiş hatta her yolu denemiş,sen de kadının bu emeklerine karşılık ibne demek suretiyle hakaret etmişsin.
Bu hayat çok üzer,sen böyle devam et.
hayir,bu kadar uzun süreli inkar etmesi normal degil,yalan söylemiş oluyor motive falan ettigini dusunmuyorum allahin verdigi ceza resmen 18 yıl ruhumu söktü,hakaret konusuna gelince yüzüne de sövuyorum hem de butun gun ancak bu dilden anlıyor,artik acımak yok,bu kadar yeterli.

Allah hayırlı evlatlar versin. Sen büyüt gözünden sakın, hakkında neler konuşsun. Duyan da zincirleyip 7/24 kirbacladigini zannedecek. Hele laflara tavırlara hele ya. Ergenlik de bir yere kadar yani🙄 bazen düşünüyorum da bu modern pedagoji anlayışı bize daha mı çok zarar veriyor.🙄

Allah annene sabır sana akıl fikir versin. Rabbim acısını yaşatıpta bu laflarına pişman etmesin seni. Bizde ergen olduk bizde annemize kızdık bazen, ama seninki farklı bi boyut. Arkadaşlarda demiş zaten bence de terapi almalısın. Ne diyeceğimi bilemedim en kısa zamanda hatandan dönersin bir an önce olgunlaşırsın inşallah.

Allahım Allahım Allahımm ben ne okudum Allahım :KK43: her ne verirsen hayırlısını ver Rabbim tüylerim diken diken oldu nefesim kesildi yemin ederim Allah hidayet versin

Acil psikoloji destek al. Allah evladinnda hayırlısını versin. Annene üzüldüm, "ulan ib..." diye annene mi diyorsun ? Yazıklar olsun bu nasıl üslup. Kadın ne desin öl bit geber mi diyecek. Annenize niye odaklaniyorsunuz kadın kendinde okutmuş,motive etmiş daha napacak, git tedavi ol o kadının basini yakma
Hadi terbiyesizlik ettin dedin diyelim ki foruma bu şekilde yazar mı insan? bir parça vicdan azabı olur. Ben inanmıyorum konu fake gibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X