anneme tahammül edemiyorum artık

Annelerden çektiğin nedir.Biri evine balkondan girer öbürü özgürlüğümde özgürlüğüm derken fazla bencil.

Çok şükür aklı başında eşin var .Anneni anlatınca kayınvalidenin şimdiki hali melek kaldı yanında.

Kimseyle tartışmadan kimseden de bir şey beklemeden hayatına devam etmeni tavsiye ederim.Normal doğumda zaten hemen ayağa kalkıyorsun.Sezaryen olsan eşin var olmadı kayınvaliden var.

Annenle çok büyük kavga etsen sonra içine dert olur .Eşim var senin kalmana gerek yok de.

Çocuğunada kendin bak.Varsın 3 sene ara olsun sonra işe girersin ama kafan rahat olur.

Kayınvalideden sonra anneninde tedavi olması lazım.Densiz densiz konuşuyor birazda kayınvalideni kıskanıyor gibi hissettim.Aranızın iyi olması hoşuna gitmedi bence.

En doğrusunu eşin demiş ikisinide istemiyorum ben bakarım karıma demiş.

aneanneye babaanneye çocuk bakim parasi alacağı duyunca artık iyice siçarlar çocuğu bana birak ben bakarim demeye başlarrrr.... eeesi ne olcak işte
para olunca bakim çok iyi olcakmiş mişşşşşş...
off iyice insanliktan çikti... :kızgın::kızgın:

Annenizle konusun,kalabaliktan cok bunaliyorum ,dogumda iyice bunalirim ,kv bisi diyemem zaten burada evi ama sen annemsin halimden anla ,bosuna iznini benimle harcama annecim diyin ,
Uzak tutun kendinizden ,sonucta tedavi olmazsa siz bas edemezsiniz ki ,
Cok caniniza yeterse biraz ayilin bayilin ,hic yerinizden kalkmayin ,kv laf carpsin ,oturur hizmet beklerse ,sen mi dogurdun kizxin mi dogurdu belli degil desin

X