Annemin Ameliyatı İçin Ya Şafi

Merhabalar,
Cuma günü annemin ( Saniye ) önemli bir ameliyatı olacak. ameliyatının güzel geçmesi ve sağlığına kavuşması için Ya Şafi ve aşağıdaki dua okumasını başlatmak istiyorum.

Şifa duasından 500 adet
Ezhibil-be'se rabben'nasi eşfi ve enteş'şafi la şifae illa şifauke şifaen la yugadiru sekame.
Eki Görüntüle 2862627

Ya Şafi 70.000 adet.

@Negoo @Merve @Bonus @Tosun Pasa @BALLI_LOKMA @Chocolita @Oriana @alsem @Amanita @JES
Siz de etiketlerseniz sevinirim

Şimdiden Allah razı olsun ❤️
Geçmiş olsun canım sağ salim atlatacak Allah'ın izniyle. Esmaya yetişemedim duadan 20 tane aldım. Kalan 50

KIZLAR BURDAKI GENC ARKADASIMIZ ICIN YA ŞAFİ DAĞITILIYOR BEYNINDE TÜMÖR VARMIS DURUMU CİDDİ 😔 ORADANDA ALIRMISINIZ

Kizlar nasıl oluyor ben 10 aldım demiştim anca dua bitti tesbihat devam şimdi güncel sayılar nasıl biri yazsin

Calcifer Calcifer munenin sayfasına yazdığımda yaptığın yorumlardan dolayı senden negatif bir elektrik almıştım ama arkadaşlar dua için etiketlemiş. Dua sayıları tamamlanmış okuduğum kadarıyla Rabbim Şafi adıyla annene şifalar nasip etsin kısa süre içinde sağlığına kavuştursun inşallah..
Sağolasın ama burada yazılacak bir yorum değil. Hiç hoş karşılaşmadım şu yazdığını. Ben annemin sağlığı ile ilgilenirken bana laf sokmanız çok kaba bir davranış.
Şunu da ekleyeyim ben kimseyi işaretlemiyorum şu bu diye.
Göz ardı ederseniz sevinirim böylece bir daha karşılaşmayız

X