Rüya Yorumları Annemin gördüğü rüyaya yorum yapabilecek var mı?

carino

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2013
97
112
Selamlar. Annem dün bir rüya görmüş ve sabahtan beri çok etkisinde. Korkunç ya da karmaşık bir rüya değil ama çok etkilenmiş. Genelde rüyaları çıkan birisidir ve kendisi yorum yapar. Ama buna bir yorum getiremedi. Internetten de tatmin edici bir şeyler bulamadık. Bir yerde çok iyi başka yerde tam zıttı yazıyor. Anlayan bilen birileri varsa çok makbule geçer.

Annem rüyasında bıçakla iki elinin bas parmak tırnaklarını kestiğini görmüş. Keserken şunlardan kurtulayım artik demiş .

Selamlar. Annem dün bir rüya görmüş ve sabahtan beri çok etkisinde. Korkunç ya da karmaşık bir rüya değil ama çok etkilenmiş. Genelde rüyaları çıkan birisidir ve kendisi yorum yapar. Ama buna bir yorum getiremedi. Internetten de tatmin edici bir şeyler bulamadık. Bir yerde çok iyi başka yerde tam zıttı yazıyor. Anlayan bilen birileri varsa çok makbule geçer.

Annem rüyasında bıçakla iki elinin bas parmak tırnaklarını kestiğini görmüş. Keserken şunlardan kurtulayım artik demiş .
çok ilginç hayırlara gitsin..

ay bnmkinide yorumlasanız dün gece rüyamda 5 hftalık hamilesin diyordu doktor :KK70: :KK70: ve saçlarımda kepek gördüm. konu sahibi kusura bkma sordm böle ama yorumalyan birini görünce :KK70:
Pek bilmem yorumlamayı ama hamilelik iyidir:))
Benzer rüyayı görmüştüm bana bu şekilde yordular zaten böyle de çıktı o yuzdyü yazdım:)

Pek bilmem yorumlamayı ama hamilelik iyidir:))
Benzer rüyayı görmüştüm bana bu şekilde yordular zaten böyle de çıktı o yuzdyü yazdım:)
Ayy benim annemin rüyasini da yorumlayabilirmisiniz :)

Annem rüyasinda beni görmüs ve ben su cümleyi söylemisim: aman anne ilk ve son bosanan ben degilim ya ne olacak.

Tsk ederim

X