Börekler Annemin Hazır Yufka Börek tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Hazır Yufka Börek Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    785
  • Anket Kapalı .
Bismilllahh :olamaz::olamaz:

Hamilenin duası kabul olur derler , onun yerine ben sana bol bol doğum günü duası ederim :-)
Bu benim için çok.daha makbul canım bende bebiş istiyorum benim ve anne olmak isteyen herkes için dua edersen çok mutlu olurum Allah razı olsun rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin ins Allah darısı başımıza :KK68: :KK68: :KK68:

Bu benim için çok.daha makbul canım bende bebiş istiyorum benim ve anne olmak isteyen herkes için dua edersen çok mutlu olurum Allah razı olsun rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin ins Allah darısı başımıza :KK68: :KK68: :KK68:

Rabbim inşallah gönlündeki dualarını hayırlısıyla nasip etsin canım benim.. Allah hayırlı evlatlar versin cümle isteyene , ümmedi muhammede inşallah.. Herkes sağlıkla sıhhatle kucağına alsın :KK68:

buradan anlaşılan şu ki nereye nasıl oy verdiğinizin hiç bir önemi yok... çözebileceğiniz tek şey üyelikleri eski olması o da kesin değil onun dışında ki değişkenleri bulmanız çok zor....
Benim hiç şansım yok ozaman.. 😔🙄

İlk 6 ay kullansaydın keşke,Abound falan,protein normal yollardan bolca kullan ki kasların erimesin canım
Yıllar geçmiş ama yine de sormak istiyorum, doktor nutrivigor ile birlikte kullanmak için abount verdi. Daha önce nutrivigor kullanmıştım. Çok zayıfım ve spor yapacak durumda değilim.internetten baktığima göre spor sonrası kullananlar varmış. Acaba bı zararı olur mu. Ritim bozukluğu da var ilaç kullanmıyorum ama bazı ilaçlarda nabzim yukselebiliyor . Daha önce kullandiysaniz bilgi verir misiniz

X