annemin rüyası...

imminnie

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2017
1.100
1.167
Herkese merhaba,

Annem rüyasında beni görmüş (burada kocaman bir hayr olsun demenizi istiyorum) eşimle yaşadığımız evde yangın çıkmış ve ben yangının içinden çıkmışım.. çok korktuğunu rüyadan sonra uçuk çıkardığını vs söyledi biraz araştırma yaptım ama neye yorulacağını anlayamadım.. inşallah hayra yorulur.. aranızda rüyayı yorumlayabilecek birileri var mı acaba

Öncelikle hayr olsun. Freudian analize göre yangın genellikle Freudian sembolizmde bir dönüşüm veya içsel sıkıntıyı temsil eder. Annenizin rüyasında sizin yangından sağ çıktığınızı görmesi, onun sizinle ilgili endişelerini ifade edebilir. Eşinizle yaşadığınız ev ise aile ya da ilişkilerle ilgili bir sembol olabilir. Annenizin rüyasının ardından uçuk çıkarması, bu rüyanın onda yoğun bir şekilde etkisini bıraktığını gösteriyor olabilir. Rüyanın tam yorumunu yapabilmek için daha fazla detay ve kişisel bilgi gereklidir. Umuyorum ki rüyanın pozitif bir yoruma tabi tutulabilir ve olumlu bir anlam içerir. Annenizin evliliğiniz ve geleceğinizle ilgili kaygıları var mı?

Herkese merhaba,

Annem rüyasında beni görmüş (burada kocaman bir hayr olsun demenizi istiyorum) eşimle yaşadığımız evde yangın çıkmış ve ben yangının içinden çıkmışım.. çok korktuğunu rüyadan sonra uçuk çıkardığını vs söyledi biraz araştırma yaptım ama neye yorulacağını anlayamadım.. inşallah hayra yorulur.. aranızda rüyayı yorumlayabilecek birileri var mı acaba
Ateş, element olarak yıkım ve yeniden doğuş temsil eder.
Belki zor bir durumun içinden çıkıyorsunuz/çıkacaksınız.. Gibi..

X